Magdalena Wójcik to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek w latach 90. Widzowie kochali produkcje z jej udziałem i zachwycali się talentem aktorki i jej subtelną, dziewczęcą urodą. Magdalena Wójcik nigdy nie należała do grona gwiazd, które chętnie pojawiają się na ściankach i zazwyczaj na czerwonym dywanie bywała jedynie z okazji ważnych premier filmowych i teatralnych. W tym roku gwiazda serialu "Sukces" kończy 52 lata. Czym obecnie zajmuje się Magdalena Wójcik?

Reklama

Czym się zajmuje obecnie Magdalena Wójcik?

Magdalena Wójcik swoją pierwszą rolę filmową zagrała w polsko-bułgarskim filmie "Przeklęte oko proroka". Potem aktorka wystąpiła w "Kronice wypadków miłosnych" Andrzeja Wajdy, "Rozmowach kontrolowanych", "Domu", "Żegnaj, Rockefeller", "Kolorach kochania", "Pieniądze to nie wszystko", "Złotopolskich", "Pierwszej miłości" i "Klanie". Jednak to rola w serialu "Sukces" przyniosła aktorce największą popularność. Zagrała tam rolę młodej prawniczki Tekli, a serial nadal można oglądać na platformie vod Telewizji Polskiej.

Magdalena Wójcik grała też w teatrze, a przez rok występowała nawet w "Metrze" Janusza Józefowicza. Z tej ostatniej roli zrezygnowała, kiedy otrzymała możliwość zagrania w warszawskim teatrze "Ateneum". Ostatecznie aktorka zdecydowała się na karierę teatralną, która dała jej możliwość pracy z największymi gwiazdami.

Aktorka w 2006 roku zdecydowała się wziąć udział w czwartej edycji "Tańca z gwiazdami". Na swoim koncie ma też sesję dla miesięcznika „Playboy”, która ukazała się w magazynie we wrześniu 2004 roku. Przez jakiś czas była też jedną z gwiazd Polsat Cafe, gdzie prowadziła program "Jem i chudnę".

Czym obecnie zajmuje się Magdalena Wójcik? Aktorka skupiła się na karierze teatralnej i można zobaczyć ją w Teatrze Komedia. Nadal gra też w "Klanie".

Zobacz także

Zobacz także: Magdalena Wójcik w wężowej koszuli

East News

Życie prywatne Magdaleny Wójcik

Aktorka do 2005 roku była związana z Michałem Zielińskim, ale ich małżeństwo rozpadło się. Magdalena Wójcik ma syna Mikołaja. W mediach pojawiały się też plotki o jej rzekomych romansach m.in. z Arturem Żmijewskim, ale aktorka nigdy nie komentowała swojego życia prywatnego.

East News

Magdalena Wójcik jest jedną z najpopularniejszych aktorek.

East News

Do jednej z ról Magdalena Wójcik zmieniła kolor włosów i obcięła grzywkę.

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama