Magdalena Popławska jest w ciąży
ONS
Newsy

Magdalena Popławska jest w ciąży! Który to już miesiąc?

Opowiedziała jaką będzie matką

Serial "Nie rób scen" jest nowym formatem na antenie TVN i już zdobył uznanie widzów. W każdą niedzielę Polacy chętnie zasiadają przed telewizory, aby podziwiać Joannę Brodzik i Magdalenę Popławską. Wyniki oglądalności mówią same za siebie. Zobacz: Seriale z Brodzik i Schejbal miały być hitami TVN. Jeden z nich stracił MILION widzów

Teraz jedna z gwiazd hitowego serialu ma ogromne powody do radości. Jak podaje tabloid "Rewia" Magdalena Popławska spodziewa się dziecka. Podobno aktorka niezbyt chętnie mówi o tym, kto jest ojcem dziecka. Popławska nie jest wylewna, jeśli chodzi o życie prywatne odkąd głośno komentowano jej rozstanie z Bartłomiejem Topą. Koleżanka gwiazdy zdradza gazecie, że jest ona już w czwartym miesiącu:

Na początku nie czuła się najlepiej. Musiała dużo odpoczywać i bardzo na siebie uważać. Często też odwiedzała lekarza. Na szczęście teraz, gdy jest już w 4. miesiącu, wszystko się unormowało. 


Kiedyś w jednym z wywiadów Popławska zastanawiała, jakim będzie rodzicem:

Chciałabym się do tego dobrze przygotować, by dziecko, które kiedyś będę miała, dostało moją najlepszą wersję. 


Będzie chłopiec czy dziewczynka?

Zobacz: Kożuchowska weszła w drugi trymestr ciąży. Jest już naprawdę okrągła
 Gwiazdy na konferencji "Nie rób scen":

Wyniki oglądalności "Mąż czy nie mąż" i "Nie rób scen"
ONS
Newsy
Seriale z Brodzik i Schejbal miały być hitami TVN. Jeden z nich stracił MILION widzów
Który cieszy się większą popularnością?

Joanna Brodzik jest teraz bardzo zapracowaną gwiazdą, ponieważ na dobre powróciła do show-biznesu. Aktualnie gra w teatrze i nowym serialu TVN - "Nie rób scen". Gwiazda wyznała, że dzieci za nią bardzo tęsknią, ale ją to cieszy. Zobacz:  Brodzik jest zapracowaną gwiazdą. Cieszy się, że dzieci za nią tęsknią Na antenie stacji pojawiła się także inna produkcja  z Magdaleną Schejbal w roli głównej - "Mąż czy nie mąż". Niestety oglądalność serialu spada z odcinka na odcinek. Pierwszy cieszył się sporym sukcesem, ponieważ przed ekranami telewizorów zasiadło 2,17 mln, a trzeci zgromadził już tylko 1,12 mln. W ciągu dwóch odcinków oglądalność obniżyła się o ponad milion widzów, co jest sporą stratą. Z kolei serial z Joanną Brodzik radzi sobie nieco lepiej, choć też był moment kryzysowy. Produkcja  "Nie rób scen" przy pierwszym odcinku przyciągnęła 1,86 mln widzów, ale przy drugim zaledwie 1,21 mln. Na szczęście przy następnej emisji znowu nastąpił skok i perypetie bohaterów śledziło 1,24 mln widzów. Który serial wolicie? Zobacz:  Prokop zadrwił z Schejbal na konferencji TVN. Nawiązał do konfliktu z Polsatem           Gwiazdy po zakończeniu zdjęć do serialu "Mąż czy nie mąż":

Oglądalność Mamy Cię i nowych seriali TVN
ONS
Newsy
"Mamy Cię" i nowe seriale z Brodzik i Schejbal miały być hitami TVN. Są już wyniki oglądalności
Jest sukces?

Wczoraj wieczorem swoją premierę miały aż trzy nowe produkcje TVN - program rozrywkowy "Mamy Cię" oraz dwa seriale - "Nie rób scen" z Joanną Brodzik oraz "Mąż czy nie mąż" z Magdą Schejbal. Każda z nich była szeroko promowana w mediach. Przypomnijmy: Oto uczestnicy pierwszego odcinka Mamy Cię! Wśród nich gwiazda Polsatu. Mamy zdjęcia z planu Teraz przyszedł czas na poznanie wyników oglądalności. J ak udało się dowiedzieć wirtualnemedia.pl Mamy Cię przyciągnęło aż  3,16 mln osób. W zestawieniu z nowościami show TVN przegrało z serialem TVP 1 "Strażacy" z Weroniką Rosati (aż 3,4 mln widzów). Serial „Mąż czy nie mąż” pokazany w niedzielę obejrzało średnio 2,17 mln widzów, z kolei wyemitowana później produkcja „Nie rób scen” przyciągnęła 1,86 mln oglądającyc h. Na czele tygodniowego zestawienia znalazł się serial "M jak miłość" (ponad 7 mln widzów). A wy co oglądaliście w weekend? Zobacz: Prokop wyjawił, dlaczego Majewski nie poprowadzi "Mamy Cię". Powód jest zaskakujący Gwiazdy na konferencji Mąż czy nie mąż:

Zmiany w ramówce TVN
ONS
Newsy
Zmiany w ramówce TVN. Wszystko przez słabą oglądalność serialu z Schejbal
Czy to poprawi wynik?

TVN wypuściła w tym sezonie dwa nowe seriale - jeden z Joanną Brodzik - "Nie rób scen" oraz "Mąż czy nie mąż" z Magdą Schejbal . O ile ten pierwszy cieszy się sporym zainteresowaniem widowni, to druga produkcja zaliczyła spory spadek. Przypomnijmy: Seriale z Brodzik i Schejbal miały być hitami TVN. Jeden z nich stracił MILION widzów Stacja nie załamuje jednak rąk i postanowiła wprowadzić małe zmiany w ramówce, a mianowicie odwrócić kolejność nadawania powyższych produkcji. Od 22 marca serial z Schejbal będziemy mogli więc oglądać o 21:20, a później , o 21:50 "Nie rób scen" z Brodzik. W rozmowie z wirtualnemedia.pl zastępca dyrektora programowego tłumaczy: Przeanalizowaliśmy profile widzów obu seriali. Mamy nadzieję, że ta zmiana poprawi przepływ widowni między nimi - mówi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego Grupy TVN. Myślicie, że to coś pomoże? Zobacz: Magdalena Schejbal - Bez wygranych Magda Schejbal promuje serial:

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner