Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" zdecydowała się na szczepienie przeciwko Covid-19. Artystka na Instagramie podzieliła się z fanami zdjęciem zrobionym podczas przyjmowania szczepionki i wyznała, że ma nadzieję, że "normalność" szybko wróci. Jak wiadomo, branżę muzyczną i eventową mocno dotknęły obostrzenia, dlatego nic dziwnego, że artyści chętnie szczepią się, aby wrócić do sytacji sprzed 2020 roku! Ale nie wszystkim się spodobała ta fotka. Niektórzy internauci sugerują wręcz, że gwiazdy otrzymują wynagrodzenie za promocje szczepień... Zresztą sami zobaczcie!

Reklama

Magdalena Narożna z "Piękni i młodzi" zaszczepiła się przeciwko Covid-19

Magdalena Narożna z grupy "Piękni i młodzi" dołączyła do grona gwiazd, które chętnie publikują w sieci zdjęcia ze szczepienia przeciwko koronawirusowi i nie obawiają się reakcji koronasceptyków. Artystka disco-polo wprost pisze, że zdecydowała się na to, by jak najszybciej wróciła normalność:

zaszczepieni ???? @krzysiek_byniak oby wróciła normalność :) miłej niedzieli :) - napisała Magda Narożna pod zdjęciem zrobionym podczas szczepienia.

Okazuje się, że post gwiazdy "Pięknych i młodych" wywołał w sieci prawdziwą burzę. Osoby przeciwne szczepieniom uważają, że przez to zdjęcie piosenkarka straci fanów. To nie jedyne krytyczne komentarze! Niektórzy sugerują, że Magda Narożna otrzymała za promocję szczepień wynagrodzenie, a inni sugerują, że to prywatna sprawa i publikowanie tego typu zdjęć jest... "żenujące".

Myśle ze wielu „fanów” Pani straciła :) ja również daje unfollow . Myślałam ze Pani jest z tych „normalnych” . Nie chodzi już o samo szczepienie , ale chwalenie się tym

Zenada na calego, po co te pokazowki zalosne ????

Tylko po co się z tym tak afiszować? ???? Nastała nowa moda na insta że każdy cyka foty podczas szczepień? ???? Żenada jak dla mnie ????

Wygląda na to, że mimo faktu, że szczepionki są dobrowolne nadal budzą kontrowersje, a osoby, które nie chcą się szczepić mocno hejtują tych, którzy podjęli inną decyzję...

Zobacz także: Magdalena Narożna jest w ciąży? Tylko u nas jednoznaczna odpowiedź gwiazdy "Pięknych i młodych" na plotki!

Zobacz także

Magdalena Narożna razem ze swoim partnerem Krzysztofem zdecydowali się zaszczepić przeciw koronawirusowi. Zdjęcie wywołało prawdziwą burzę w komentarzach i niektórzy Internauci piszą wprost, że przez promowanie szczepień gwiazda disco-polo straci wielu fanów.

Instagram

Magdalena Narożna nie jest jedyną znaną postacią, która zdecydowała się w mediach społecznościowych opublikować zdjęcie wykonane podczas szczepienia. Jednak każda taka publikacja spotyka się w falą hejtu ze strony koronasceptyków.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama