Magdalena Narożna nie raz udowodniła, że jej kreacje oraz fryzury sceniczne mają szokować i przyciągać wzrok publiczności. Na co dzień gwiazda wybiera jednak skromne stylizacje, które dają jej swobodę. Tym razem wokalistka "Pięknych i Młodych" wybrała się do salonu piękności, aby przejść radykalną metamorfozę fryzury, a efektami pochwaliła się w mediach społecznościowych.

Reklama

- Chcę wyglądać, jak milion dolarów - przyznała, siedząc na fotelu fryzjera.

Przygotowania do festiwali muzycznych ruszyły pełną parą! Zobaczcie, jak teraz wygląda Magdalena Narożna.

Magdalena Narożna pochwaliła się włosową metamorfozą

Magdalena Narożna przez ostatnie lata zapracowała na miano gwiazdy disco-polo. Na koncertach zespołu "Piękni i Młodzi" zawsze pojawiają się tłumy fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą muzyków również w sieci. Wokalistka chętnie dzieli się z internautami swoim życiem codziennym, przygotowaniami do tras koncertowych oraz metamorfozami. Kilka miesięcy temu Magdalena Narożna zszokowała burzą warkoczyków na głowie, która nie spodobała się obserwatorom. Chwilę później artystka wróciła do blondu, żeby za kilka tygodni kolejny raz zaskoczyć obserwatorów.

Artystka szokuje nie tylko fryzurami... Niedawno Magdalena Narożna wywołała sporo kontrowersji kusym strojem z mocno wyciętymi majtkami. Teraz w mediach społecznościowych pojawiła się cała relacja z przygotowań do letnich festiwali, na których wokalistka "Pięknych i Młodych" chce wyglądać pięknie.

- Od rana u dziewczynek, które robią mnie na bóstwo. Zbliżają się festiwale, więc muszę wyglądać jak milion dolarów - powiedziała do fanów.

Zobacz także: Magdalena Narożna z "Pięknych i młodych" pozuje w bikini. Gwiazda jeszcze zeszczuplała?

Zobacz także
Instagram @madzia_pim

W relacji na Instagramie Magdalena Narożna pokazała wszystkie etapy metamorfozy. Internauci byli zaskoczeni długością włosów swojej ulubienicy. Fani przyzwyczaili się do pięknego blond kucyka, a nie krótkiego boba, którego zobaczyli po koloryzacji i odżywieniu włosów.

Zobacz także: To nie koniec wojny między Narożnymi. Magda z "Pięknych i Młodych" opublikowała oświadczenie

Instagram @madzia_pim

Stylistka jednak szybko doczepiła platynowe kosmyki, a Magdalena Narożna była zachwycona odświeżoną fryzurą. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo komplementów.

- Pięknie ????????????????

- WOW. ????????

-Wow ale zmiana ????????

- Nie do poznania ????????

Reklama

Podoba wam się metamorfoza Magdaleny Narożnej?

Instagram @madzia_pim
Instagram @madzia_pim
Instagram @madzia_pim
Instagram @madzia_pim
Reklama
Reklama
Reklama