Magdalena Górska urodziła

Gwiazda "Klanu" urodziła! Party.pl ma zdjęcie jej ślicznej córeczki!

Magdalena Górska urodziła

Dokładnie trzy tygodnie temu Magdalena Górska została mamą! Druga córeczka aktorki, Helenka Urbańska, przyszła na świat w piątek 13 stycznia w warszawskim szpitalu św. Zofii. Naturalny poród trwał zaledwie cztery godziny, a dziewczynka ważyła 4200 g. 

Rodziłam naturalnie, bez znieczulenia. Przy porodzie towarzyszyli mi mąż i fantastyczna położna, dzięki której wszystko poszło bardzo sprawnie. To byli moi aniołowie, którzy nade mna czuwali – zdradza nam Magdalena Górska.

 

Jak wygląda córeczka Magdaleny Górskiej?

Archiwum prywatne

Obie czujemy się dobrze, choć zaraz po porodzie zachorowałam na grypę i obawiałam się o zdrowie Helenki. Całe szczęście mała jest zdrowa, pięknie przybiera na wadze i na razie jest spokojnym i pogodnym dzieckiem – mówi Party.pl Magdalena Górska.

Starsza córka aktorki, Nina, od razu pokochała młodszą siostrzyczkę. Chętnie ją przytula, głaszcze i już nie może się doczekać, kiedy będzie mogła pobawić się z Helenką.

Nina uwielbia Helenkę. do tej pory była jedynaczką, więc przeżywa nową sytuację. Teraz potrzebuje naszej uwagi w zwiększonym wymiarze - dodaje aktorka.

Kiedy Magdalena Górska wróci do pracy? Na razie aktorka spędza czas z córeczkami w domu. Niedługo planuje wrócić na plan serialu "Klan", choć w niewielkim wymiarze godzin. Na razie jednak nie ma rozpisanych kolejnych dni zdjęciowych. Jak udało nam się dowiedzieć, wspólnie z mężem, reżyserem Wojciechem Urbańskim, pracują nad nowym projektem.

 

Zobacz także: Jak Magdalena Górska przygotowywała się do porodu?

 

Magdalena Górska i jej mąż Wojciech Urbański zostali rodzicami Helenki.

Magdalena Górska pokazała ciążowy brzuszek na premierze sztuki "Słoneczna linia"
East News

Aktorka wraca na plan serialu "Klan".

Magdalena Górska na premierze spektaklu "Między łóżkami"
ONS

 

Więcej na temat Magdalena Górska
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08