Zakochana Magdalena Cielecka z partnerem w restauracji! Przy Dawidzie kwitnie! ZDJĘCIA


Magdalena Cielecka z partnerem i znajomymi w restauracji. W środowy wieczór paparazzi przyłapali piękną aktorkę w jednej z modnych knajp w centrum Warszawy. Patrząc na zdjęcia aktorki, jesteśmy pewni, że świetnie się bawiła a uczucie pomiędzy nią a Dawidem Wajntraubem wciąż jest bardzo gorące - spójrzcie tylko jak ona na niego czule patrzy!
Magdalena Cielecka już od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z Dawidem Wajntraubem. Para unika wspólnych wyjść na oficjalne imprezy, a sama gwiazda również niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. W 2014 roku prasa plotkowała, że Magdalena Cielecka planuje wziąć ślub z ukochanym. Rewelacje mediów zdementowała wówczas aktorka, która w rozmowie z magazynem Viva! przyznała, że nie jest nawet zaręczona.
Zobaczcie jak Magdalena Cielecka bawiła się w towarzystwie swojego partnera! Fajnie razem wyglądają?
Zobacz także: Największe marzenie Magdaleny Cieleckiej nareszcie się spełniło! Jakie?

2016.06.22 Warszawa
Magdalena Cielecka z partnerem Dawid Wajntraub
FOT WIN/AF EOS

2016.06.22 Warszawa
Magdalena Cielecka z partnerem Dawid Wajntraub
FOT WIN/AF EOS

2016.06.22 Warszawa
Magdalena Cielecka z partnerem Dawid Wajntraub
FOT WIN/AF EOS

2016.06.22 Warszawa
Magdalena Cielecka z partnerem Dawid Wajntraub
FOT WIN/AF EOS

2016.06.22 Warszawa
Magdalena Cielecka z partnerem Dawid Wajntraub
FOT WIN/AF EOS

2016.06.22 Warszawa
Magdalena Cielecka z partnerem Dawid Wajntraub
FOT WIN/AF EOS
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.