Magdalena Boczarska to jedna z gwiazd, która nie obawia się pokazać bez makijażu, rozwianej fryzurze, czy luźnej stylizacji. Aktorka na czerwonym dywanie zawsze prezentuje się nienagannie, a w dzień wolny odpoczywa od makijażu, który na co dzień towarzyszy jej w pracy. Paparazzi zrobili gwieździe kilka zdjęć, gdy mknęła po warszawskich ulicach, zajadając się wiśniami. Zobaczcie nowe zdjęcia!

Reklama

Magdalena Boczarska w luźnej stylizacji i bez makijażu

Magdalena Boczarska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek. Po ukończeniu szkoły teatralnej swoją przygodę zaczęła na deskach teatru, a z czasem zaczęła pojawiać się w najbardziej kultowych filmach. Makijaż i charakteryzacja to nieodłączne elementy pracy Magdaleny Boczarskiej, dlatego, gdy w jej napiętym grafiku pojawia się luka, od razu rezygnuje z pełnego make'upu na rzecz pielęgnacji skóry dobrymi kremami. Eleganckie kreacje zastępuje luźnymi, a przede wszystkim wygodnymi lookami.

Gwiazdy coraz częściej pokazują się w swoich mediach społecznościowych sauté, a także nie mają problemu, aby w takiej wersji wyjść na szybki obiad ze znajomymi, czy zakupy. Niedawno paparazzi "przyłapali" Joannę Przetakiewicz bez makijażu podczas spotkania z przyjaciółmi. Magdalena Boczarska w ślad za koleżanką z branży wybrała się na zakupy w luźnej, białej koszulce, spódnicy do połowy łydki oraz wygodnych trampkach. Zobaczcie najnowsze zdjęcia.

Zobacz także: Tak Klaudia El Dursi wygląda na co dzień! Gwiazda "Hotelu Paradise" bez makijażu wybrała się na zakupy

Magdalena Boczarska wolny dzień wykorzystała na załatwienie pilnych sprawunków, najpierw odwiedziła zieleniak, a później kwiaciarnię. Aktorka nie mogła się oprzeć świeżo kupionym owocom i szybko zajęła się jedzeniem wiśni. Beztroski dzień przerwał jej jednak telefon, po którym szybko wróciła do domu.

Zobacz także
Reklama

Zobacz także: Izabela Janachowska bez makijażu i idealnej fryzury. W komentarzach poruszenie

Reklama
Reklama
Reklama