Magdalena Wójcik zwyciężyła szóstą edycję programu "Big Brother". Finalistka w reality show nie tylko wygrała 100 tysięcy złotych, ale i miłość - Magda związała się z przystojnym Olehem. A co po wygranej w programie chce robić Magda?

Reklama

Zwyciężczyni 6. edycji programu w najnowszym wywiadzie zdradziła, że chciałaby swoją przyszłość związać z modą.

Na pewno chciałabym jakieś moje pasje rozwijać, na pewno coś z modą. Może właśnie jakaś kolekcja ubrań, taka w moim stylu. Bardziej taka młodzieżowa, festiwalowa. Coś kolorowego, bardziej "sparkling", "glitter", nie takie klasyczne zwykłe, coś innego - powiedziała Magda Wojcik w rozmowie z teleshow.wp.pl.

Zobacz także: Jeden z prowadzących żegna się z programem "Big Brother"! Kto odchodzi?

Dodała, że na tę chwilę nie planuje wracać do Londynu, w którym mieszka od 12 lat, ale na pewno w niedługim czasie odwiedzili stolicę Wielkiej Brytanii, aby zobaczyć co z jej mieszkaniem i kotami.

Zobacz także

Będę tam jechać na shopping jakąś inspirację - wyznała Magda dziennikarce.

Big Brother - kolejna edycja

Program "Big Brother" powrócił w połowie marca po 11 latach. Reality show, które prowadzili Agnieszka Woźniak-Starak, Filip Chajzer, Bartek Jędrzejak i Małgorzata Ohme podbiło serca widzów. Pomimo nieprzychylnych komentarzy o nowym Wielkim Bracie, stacja już zadecydowała o kontynuowaniu show i właśnie trwają castingi do 7. edycji programu.

Madzia planuje zostać projektantką

Zwyciężczyni uwielbia ubierać się kolorowo:

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama