Big Brother Magda Wójcik
East News

Magda Wójcik wygrała "Big Brothera"! Kim jest zwyciężczyni show?

Big Brother Magda Wójcik
East News

Za nami finał show "Big Brother"! Kto wygrał program? Widzowie zdecydowali, że 100 tysięcy otrzyma Magda Wójcik! W wielkim finale Magda pokonała trzech mężczyzn - Bartka, Igora i Radka. Jako pierwszy dom Wielkiego Brata opuścił Radek, który otrzymał najmniej głosów. Jako drugi odszedł Igor, a w wielkim finale zostali - Magda i Bartek. Przed godziną 22.00 Wielki Brat ogłosił, że program wygrywa Magda Wójcik! Kim jest zwyciężczyni show?

Zobacz także: Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!

Kim jest zwyciężczyni Big Brothera Magda Wójcik?

Magda Wójcik ma 31 lat i pochodzi z Kielc. Magda w wieku 19 lat wyjechała z Polski do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności. Dziewczyna porzuciła jednak ten kierunek i zdecydowała, że chce zająć się zawodowo modą, która jest jej największą pasją. Magda przeprowadziła się do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. W przyszłości chciałaby prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań. Co wiadomo na temat jej życia prywatnego? Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Jej przyjaciółką jest blogerka modowa Maffashion. Madzia widywana była również w towarzystwie innych celebrytów, m.in. Julii Wieniawy, Mateusza Magi czy Karoliny Gilon.

Magda była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu - rzadko była nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Gdy otrzymywała nominacje od innych uczestników to zazwyczaj zarzucano jej, że za mało interesuje się sprawami grupy i za mało czasu poświęca na sprzątanie oraz gotowanie. Dziewczyna zdobyła sympatię widzów i domowników tym, że jest osobą spokojną i koleżeńską, która nie wchodzi w konflikty. 

Magda Wójcik wygrała Big Brothera

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
ONS.pl

Uczestniczka zgarnęła 100 tysięcy złotych i samochód

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
East News

 

Więcej na temat Big Brother
Przeładuj

Oto zwiastun wielkiego finału "The Voice Kids"! Kto otrzyma tytuł najlepszego głosu w Polsce?

zobacz 01:04