Big Brother Magda Wójcik
East News

Za nami finał show "Big Brother"! Kto wygrał program? Widzowie zdecydowali, że 100 tysięcy otrzyma Magda Wójcik! W wielkim finale Magda pokonała trzech mężczyzn - Bartka, Igora i Radka. Jako pierwszy dom Wielkiego Brata opuścił Radek, który otrzymał najmniej głosów. Jako drugi odszedł Igor, a w wielkim finale zostali - Magda i Bartek. Przed godziną 22.00 Wielki Brat ogłosił, że program wygrywa Magda Wójcik! Kim jest zwyciężczyni show?

Zobacz także: Magda Wójcik z "Big Brothera" urodziła się jako chłopiec? Prawda wyszła na jaw!

Kim jest zwyciężczyni Big Brothera Magda Wójcik?

Magda Wójcik ma 31 lat i pochodzi z Kielc. Magda w wieku 19 lat wyjechała z Polski do Szkocji, gdzie zaczęła studiować biotechnologię żywności. Dziewczyna porzuciła jednak ten kierunek i zdecydowała, że chce zająć się zawodowo modą, która jest jej największą pasją. Magda przeprowadziła się do Londynu, gdzie podjęła pracę w jednym ze znanych butików. W przyszłości chciałaby prowadzić sklep z własną kolekcją ubrań. Co wiadomo na temat jej życia prywatnego? Jej ojciec jest lekarzem, a matka wykładowcą. Jej przyjaciółką jest blogerka modowa Maffashion. Madzia widywana była również w towarzystwie innych celebrytów, m.in. Julii Wieniawy, Mateusza Magi czy Karoliny Gilon.

Magda była jedną z najbardziej lubianych uczestniczek programu - rzadko była nominowana do opuszczenia domu Wielkiego Brata. Gdy otrzymywała nominacje od innych uczestników to zazwyczaj zarzucano jej, że za mało interesuje się sprawami grupy i za mało czasu poświęca na sprzątanie oraz gotowanie. Dziewczyna zdobyła sympatię widzów i domowników tym, że jest osobą spokojną i koleżeńską, która nie wchodzi w konflikty. 

Magda Wójcik wygrała Big Brothera

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
ONS.pl

Uczestniczka zgarnęła 100 tysięcy złotych i samochód

Magda Wójcik wygrała Big Brothera
East News

 

Więcej na temat Big Brother