Magda Gessler przyjaźni się z królową Zofią

Gessler chwali się znajomościami: Piszę z królową Hiszpanii

Magda Gessler przyjaźni się z królową Zofią

Magda Gessler dzięki swojej temperamentnej osobowości jest aktualnie jedną z barwniejszych postaci show-biznesu. Warszawska restauratorka swoją medialną karierę zawdzięcza programowi "Kuchenne rewolucje". Jednak gwiazda już od czasów swojej młodości spędzonej w Hiszpanii obracała się w mocno prestiżowym towarzystwie. Sukces był jej więc bez wątpienia pisany.

W najnowszym numerze dwutygodnika "Gala" Gessler wspomina dotychczasowe sukcesy i zdradza wiele sekretów ze swojego życia. Restauratorka może pochwalić się m. in. dobrą znajomością z Felipe Gonzalezem, byłym premierem Hiszpanii, który w latach 80-tych i 90-tych zrobił dla kraju wiele dobrego i był przeciwnikiem komunistycznego reżimu.

- Byłam po stronie wolności i przyszłego prezydenta Felipe Gonzaleza, który stał się przyjacielem naszej rodziny,  zwłaszcza mojego świętej pamięci męża. Zjedliśmy razem wiele kolacji i od gotowania dla niego zaczęło się moje gotowanie... - wyznała restauratorka.


Gospodyni "Kuchennych rewolucji" w dalszej części rozmowy przyznała, że już od dzieciństwa w jej otoczeniu znajdowali się ludzie sukcesu, którzy w jakiś sposób wpłynęli na jej późniejsze życie. Wśród nich m.in. królowa Hiszpanii Zofia Grecka, z którą Magda utrzymuje stały kontakt e-mailowy.

- Od dziecka miałam kontakt z ludźmi, którzy osiągnęli wszystko. Z ludźmi, którzy są znani, rozpoznawani i są historią tego świata, jak Fidel Castro. Król Hiszpanii Juan Carlos, kiedy już zasiadł na tronie, był przyjacielem mojego męża. Królowa Zofia pisze do mnie w miarę regularnie. Roman Polański odwiedzał moją restaurację. Lubiłam z nim rozmawiać, jest bardzo ciekawym człowiekiem. Halle Berry ucałowała moją rękę za kaczkę. Jadły u mnie Catherine Deneuve i Wisława Szymborska. Ryszard Kapuściński był moim ojcem chrzestnym i on jako pierwszy kupił mój obraz na wystawie w Madrycie - wylicza w "Gali" Gessler.


Dzięki takim znajomościom droga do sukcesu jest z pewnością ułatwiona. Jednak wiemy, że w budowanie swojego imperium, które ciągle się rozwija, Magda Gessler włożyła również sporo ciężkiej pracy. Teraz pojawiły się szanse, że talent i osobowość restauratorki będą zanane także poza granicami kraju. Zobacz: "Kuchenne rewolucje" z Gessler będą emitowane za granicą

Gessler ze świnią na okładce "Gali"

Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03