Magdę Gessler znamy jako bezkompromisową, ale też otwartą na świat i ludzi kobietę, restauratorkę, wreszcie osobowość telewizyjną i królową social mediów. Chętnie dzieli się w nich szczegółami ze swojej pracy zawodowej, ale też życia prywatnego. Bodaj najbardziej znana ekspertka kulinarna w Polsce jest mamą Tadeusza i Laury, a od niedawna spełnia się również w zupełnie nowej roli, babci. Nie wszyscy jednak wiedzą, że przed laty Magda Gessler przeżyła ogromną tragedię - straciła dziecko, swoją córkę Annę Wandę. Ostatnio przypomniała o tym wzruszającym zdjęciem z okresu ciąży. Zobaczcie, co sama mówiła na temat tamtego czasu i strasznych chwil, które przeżyła.

Reklama

Zobacz także: Romanse, związki i sekrety Magdy Gessler... Syn gwiazdy zdradził wszystko

Magda Gessler o stracie dziecka

O dramatycznych chwilach sprzed lat Magda Gessler mówiła kilkukrotnie. Szczególnie dużo i mocno przy okazji decyzji Trybunału Konstytucyjnego w sprawie zakazu aborcji oraz protestów, które po tym orzeczeniu wybuchły w całym kraju.

Magda Gessler mocno wspierała wówczas protestujące kobiety. I miała bardzo osobisty powód.

Przeżyłam śmierć własnego dziecka..., to były trudne momenty.., brakuje mi słów...dlategoKobiety, jestem dziś z Wami! Niech wygran empatia... miłość, zrozumienie, wolność wyboru!!!! Besos dla KAŻDEJ z WAS!’ ściskam - napisała na Facebooku 28 października ubiegłego roku (pisownia oryg.).

Zobacz także

Więcej opowiedziała o tym w wywiadzie dla portalu Ofeminin.pl. Jak wyznała, poparła protesty ze względu na własne doświadczenia życiowe. Zwłaszcza jedno, szczególnie znaczące…

Przeżyłam śmierć własnego dziecka. Coś, czego żadna matka nie zapomina i co zmienia ją na zawsze - wyznała Gessler.

Jak mówiła, mieszkała wówczas w Madrycie i była mamą małego wówczas Tadeusza. Zaszła w drugą ciążę.

Niestety, w szóstym miesiącu zaczęła się akcja porodowa. To były bardzo trudne momenty, ponieważ dokładnie zdawałam sobie sprawę z zaistniałego zagrożenia. Świadomie zdecydowałam, żeby ratować dziecko wiedząc, że grozi mi śmierć. Zgodziłam się na to, mimo ryzyka, że mogę osierocić Tadeusza - wyznała w wywiadzie Magda Gessler.

East News

Magda Gessler w wywiadzie o jednym z najcięższych momentów w życiu

Niestety, córeczki nie udało się uratować. Dziś mówi, że był to jeden z najcięższych momentów w jej życiu.

Leżałam w szpitalu i robiłam wszystko co trzeba, bo miałam nadzieję, że się uda. Że dziecko będzie zdrowe i że będzie żyło - wyznała Gessler.

O swoim dramacie rodzinnym Magda Gessler mówiła również już wcześniej.

Dlatego, że wiem, że życie jest bardzo kruche. Nigdy nie mamy pewności, i ci najbogatsi, i ci najbiedniejsi, nie mamy pewności, co nas czeka kolejnego dnia. I dlatego trzeba kochać bardzo, chcieć bardzo, kochać dużo, żeby to wszystko było piękne i miało sens. (…) Śmierć tych moich ukochanych osób pokazała mi, że są inne wartości i trzeba walczyć o coś innego, żeby mieć to szczęście, kiedy ono jest i żeby trwało ono jak najdłużej - opowiedziała przed laty portalowi lula.pl.

Magda Gessler na zdjęciu w drugiej ciąży - z Anną Wandą

W ostatnich dniach Magda Gessler znów wróciła do tamtego czasu. Pokazała piękne zdjęcie na której widzimy ją - w ciąży z Anną Wandą i małego Tadeusza z butelką ze smoczkiem. Leżą beztrosko na łące…

Reklama

Dziś Magda Gessler spełnia się nie tylko jako gwiazda, ale też mama i babcia. Tu widzimy ją z dziećmi - Tadeuszem i Laurą.

East News
Reklama
Reklama
Reklama