Magda Gessler w sukience w truskawki

Magda Gessler na komisariacie! Za co gwiazda została zatrzymana?

Magda Gessler w sukience w truskawki

Magda Gessler została zatrzymana! Jednak nie była wtedy sama, ale towarzyszył jej syn Tadeusz Muller. Restauratorka znalazła się na komisariacie policji w Gwatemali. Jak wybrnęła z sytuacji i o co została oskarżona? Zobaczcie...

Gwiazda „Kuchennych rewolucji” ze swoim synem pojawiła się w odcinku programu „Starsza pani musi fiknąć”. Celem ich podróży była Gwatemala. To tam Magda Gessler przeżyła naprawdę ekstremalną przygodę, ale szybko okazało się, że nic nie jest jej straszne. Do czasu aż wybrała się z Tadeuszem na wieczorny spacer!

Magda Gessler zatrzymana

Oboje spacerowali w towarzystwie Henry'ego, który miał za zadanie pokazać im graffiti, które uchodzi za lokalną sztukę. To wyjście bardzo spodobało się restauratorce, która jest artystką i nie odmówiła sobie wykonania obrazu na murze. Jednak ich przewodnik szybko ją ostrzegł, że to nielegalne. Magda Gessler jednak wykonała swój autoportret i wtedy zobaczyła nadjeżdżający radiowóz!

Pójdziesz z nami bez oporu czy mamy użyć kajdanków? -zapytali policjanci.

Razem z Magdą Gessler na komisariat trafiła cała ekipa programu. Gwiazda TVN starała się wybrnąć z sytuacji i przekonywała:

Ja jestem bardzo poważną osobą i mam wysokie poczucie odpowiedzialności cywilnej bo ja jestem przyszłą panią prezydent mojego kraju - wyznała na posterunku policji.

Szybko się okazało, że restauratorka może wyjść na wolność, a cała sytuacja była żartem zaaranżowanym przez jej syna. Na szczęście Magda Gessler ma poczucie humoru i z pewnością nie raz opowiedzą tę historię jako zabawną anegdotkę!

Magda Gessler
EastNews

Magda Gessler z synem w programie "Starsza pani musi fiknąć"

Magda Gessler z synem w programie "Starsza pani musi fiknąć"
x-news, TVN/Grzegorz Piekarski

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z Tadeuszem nawet na koniec swiata... nasza podroz do Gwatemali dzis o 21:30❤️🚁

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

 

 

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Viki Gabor najnowszy klip kręciła w USA! "Był czad"

zobacz 03:37