East News

Magda Gessler czeka na narodziny wnuka! Jej córka Lara Gessler jest w zaawansowanej ciąży

East News

Magda Gessler już za kilka miesięcy powita na świecie swojego pierwszego wnuka. Jej córka Lara zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym wyraźnie widać ciążowe krągłości. Teraz te radosne informacje potwierdziła także gwiazda TVN we wzruszającym wpisie na Facebooku! Ceniona polska restauratorka już nie może się doczekać, aż na świecie pojawi się jej wnuczek, bądź wnuczka! Sprawdźcie szczegóły. 

Zobacz także: Kim jest partner Lary Gessler, Piotr Szeląg? Już niedługo para zostanie rodzicami!

Magda Gessler czeka na wnuka! Opublikowała wzruszający wpis

Przed Magdą Gessler jedna z najpiękniejszych chwil w życiu - już za kilka miesięcy zostanie babcią! Te radosne wieści pojawiły się w czwartek 30 kwietnia, po tym jak córka restauratorki, Lara Gessler, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie już bardzo dużego brzuszka. Teraz przyszła babcia postanowiła pochwalić się tymi radosnymi informacjami we wzruszającym wpisie na Facebooku. 

Upływające lata, pory roku, tygodnie, dni godziny… Patrzę na Ciebie… Laro.. od pierwszych sekund.. Kiedy się urodziłaś, obudziłaś we mnie Magdę, jakiej wcześniej nie znałam.. Dałaś mi spokój i ukojenie…Miłość, przyjaźń i najgłębszą relację o jakiej może zamarzyć matka… - zaczęła Magda Gessler.

W dalszej części wpisu Magda Gessler mówi o tym, że jest niezwykle wzruszona i dumna. Przyszła babcia zapewniła również, że podczas najpiękniejszej, życiowej podróży Lary, będzie zawsze wspierać swoją córkę.

Dziś patrzę na mój ogród.. pełen przyrody, która budzi się do życia! Tak jak Ty!! Jesteś pełna miłości, która jest najcenniejszym darem życia! Moje serce… serce matki.. jest przepełnione dumą i wzruszeniem.. Przed Tobą najpiękniejsza podróż …a ja jestem obok :)))))  [...] Kocham Cię Lara, moja mała, dorosła córeczko 
Mama…
...wreszcie Babcia ...Tak na to czekałam….❤️ - napisała Magda Gessler. 

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy przyszłym rodzicom oraz babci! Przed całą rodziną Gesslerów wyjątkowy i piękny czas. Larze życzymy teraz przede wszystkim dużo zdrowia. Poniżej możecie zobaczyć cały, piękny wpis Magdy Gessler.

Magda Gessler już za kilka miesięcy po raz pierwszy zostanie babcią! 

East News

Restauratorka już nie może się doczekać, kiedy wnuczek lub wnuczka pojawi się na świecie!

East News

 

Więcej na temat Magda Gessler
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53