Party Stories
Maciej Rybus
Newsy

Gwiazda polskiej reprezentacji została ojcem! Plotkowano, że to będą bliźniaki. Wiemy, jaka jest prawda!

Gratulacje!

 

Wielka radość w domu Macieja Rybusa! Piłkarz po raz pierwszy został ojcem! Jego żona, Lana Baimatova, urodziła śliczne maleństwo. Plotka głosiła nawet, że para spodziewa się bliźniąt. Jednak wygląda na to, że te doniesienia nie potwierdziły się. Żona polskiego piłkarza zdradziła bowiem, że na świecie pojawił się chłopiec!  Lana zamieściła na swoim Instagramie pełne miłości zdjęcia. 

 

- Moje 2 serca ❤️❤️ Moi ulubieni chłopcy ❤️Witamy w naszej małej rodzinie 🙏👪Robert👼🏻

 

 

 

- Od Dzisiaj jestem Tata Niesamowite uczucie - napisał na swoim Twitterze Maciej Rybus. 

 

 

 

 

Polscy piłkarze nie zapominają o dzieciach! Ten filmik sprawi, że będziesz kochał polską kadrę jeszcze bardziej!

Maciej Rybus: historia związku

 

Historia związku Macieja Rybusa i Lany Baimatovej nie jest łatwa. Para wzięła ślub w marcu 2018 roku w atmosferze skandalu. Maciej Rybus wyjeżdżając do Moskwy na kontrakt zostawił bowiem w Polsce... narzeczoną. Podobno Natalia nie wiedziała nic o tym, że jej ukochany układa sobie życie z inną kobietą. Gdy wyszło na jaw, że Maciej Rybus nie dość, że planuje ślub z piękną Rosjanką, to jeszcze spodziewa się dziecka, czara goryczy się przelała. Natalia w ostrych słowach rozprawiła się z nim w mediach. Z kolei piłkarz nabrał wody w usta i nigdy nie ujawnił, w jakiej atmosferze pożegnał się z byłą narzeczoną.

 

Zobacz także: Kim jest Natalia Czubaj? Była dziewczyna Rybusa dowiedziała się z prasy, że ma inną partnerkę

 

Nieco bardziej rozmowna była jego obecna żona. Lana w rozmowie z rosyjskimi mediami ujawniła, jak narodziła się jej miłość.

 

- Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotiwem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu - zdradziła w wywiadzie dla osetyjskiej gazety „Słowo”. 

 

Mimo tych rewelacji para zdecydowała się wziąć ślub. Piękna uroczystość odbyła się w cerkwi we Władykaukazie. Teraz czekają na nich nowe wyzwania. Trzymamy za nich kciuki!

 

POLECAMY: Polscy piłkarze zarabiają znacznie więcej niż siatkarze. Komentuje sam Robert Lewandowski!

 

Maciej Rybus jest teraz bardzo szczęśliwy

Maciej Rybus z żoną

 

Była narzeczona piłkarza była w szoku, gdy dowiedziała się, że jej ukochany poznał inną kobietę

Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
TYLKO U NAS! Kim jest żona gwiazdy reprezentacji Macieja Rybusa? Piłkarz skrywa też pewną tajemnicę...
Instagram/Facebook
Newsy
TYLKO U NAS! Kim jest żona gwiazdy reprezentacji Macieja Rybusa? Piłkarz skrywa też pewną tajemnicę...
Tego nie wiedzieliście!

Dla naszych piłkarzy występy na Mundialu już się skończyły. Ale Maciej Rybus przeżył w Rosji wiele pięknych momentów! Na początku roku dowiedział się, że zostanie ojcem, w marcu niespodziewanie wziął ślub z Osetyjką, Laną Baimatową , a jesienią spotka go podwójne szczęście! Powód? Plotkuje się, że piłkarz i jego żona czekają na bliźnięta!   Ślub piłkarza i jego pięknej żony odbył się we Władykaukazie. "Pierwsze uroczystości odbyły się z zachowaniem ogromnego szacunki i skrupulatności wobec narodowych obyczajów Osetii", donosiła lokalna prasa .   Zobacz: Kim jest żona Macieja Rybusa?   Na ślub w cerkwi Lana włożyła bogato zdobiony, tradycyjny strój, ale na weselu pojawiła się w koronkowej sukni, która podkreślała jej świetną figurę. Huczne przyjęcie odbyło się w hotelu Grand Alexander, a na imprezę młodzi przyjechali wartym ponad pół miliona rolls-royce'em phantomem VIII, eskortowanym przez trzech jeźdźców ubranych w tradycyjne osetyjskie stroje. Niestety, na uroczystości zabrakło rodziny Macieja Rybusa , którym nie udało się zorganizować wiz. Dlatego Maciej i Lana chcą urządzić jeszcze jedno wesele, w Polsce i zaprosić na nie tych, którzy nie dotarli do Osetii. Ale wśród gości na pewno zabraknie wieloletniej byłej narzeczonej Rybusa, Natalii Czubaj . Dlaczego?   Dlaczego Maciej Rybus rozstał się z Natalią Czubaj? Plotkuje się, że kiedy w lipcu ubiegłego roku Maciej Rybus wyjeżdżał do Moskwy na kontrakt z klubem Lokomotiw, w Polsce została jego dziewczyna Natalia Czubaj. Piłkarz nigdy nie zdradził, dlaczego i w jakich okolicznościach się rozstali. Wszystko wskazuje na to, że miał ku temu powód... Podobno o tym, że Maciej ma nową partnerkę Czubaj dowiedziała się z... prasy i mediów społecznościowych. Ile w tym prawdy? Natalia nigdy nie potwierdziła tych spekulacji. Zamieściła...

Maciej Rybus z żoną
Twitter/Maciej Rybus
Newsy
Zostawił w Polsce narzeczoną i... poślubił piękność z Osetii! Niezwykła miłosna zmiana Macieja Rybusa

* Gdy Maciej Rybus wyjeżdżał rok temu do Moskwy zostawił w Polsce narzeczoną. * Na początku tego roku piłkarz zaręczył się z Rosjanką, Laną. A w marcu wziął z nią ślub! Spodziewają się dziecka. * Plotkuje się, że gdy Rybus poznał Lanę, wciąż był jeszcze z Natalią. * O tym, że reprezentant Polski ma nową partnerkę narzeczona miała się dowiedzieć z... prasy i mediów społecznościowych.   Gdy w przyszłości nasi piłkarze będą wspominać to, co zdarzyło się w 2018 roku w Rosji, na myśl będą im przychodzić słowa: „klęska”, „wstyd”, „upokorzenie”. Jedynym zawodnikiem, który może mieć ciepłe wspomnienia, jest Maciej Rybus (28). Nie dlatego, że podczas mundialu błysnął talentem, bo grał słabo, tak jak jego koledzy. Ale przeżył tam też mnóstwo pięknych momentów – na początku roku dowiedział się, że zostanie ojcem, w marcu wziął ślub, a w maju razem z Lokomotiwem Moskwa zdobył tytuł mistrza Rosji. Jesienią czeka go jeszcze jedno cudowne wydarzenie: jego żona Lana, która teraz jest w szóstym miesiącu ciąży, urodzi. Czy będą to, jak głosi plotka, bliźnięta, tego nie wiadomo, bo para do tej pory nie potwierdziła tej informacji. Zobacz:  Kim jest żona gwiazdy reprezentacji Macieja Rybusa? Piłkarz skrywa też pewną tajemnicę... Wiadomość o tym, że Maciej bierze ślub z piękną Rosjanką, zdumiała jego znajomych. Powód? Kiedy w lipcu ubiegłego roku piłkarz wyjeżdżał do Moskwy, w Polsce została jego narzeczona Natalia Czubaj. CZYTAJ DALEJ POD WIDEO   Ślub Rybusa wart miliony O tym, jak doszło do rozstania z Natalią, piłkarz nie zająknął się dotąd ani słowem. Chętnie za to dzieli się szczegółami swojego związku z Laną. Pod koniec stycznia opublikował na Twitterze zdjęcie z ich wspólnej podróży do Barcelony. Kilka dni później zamieścił fotografię...

Maciej Rybus wziął ślub z tajemniczą Rosjanką! Na ślubie miała dwie suknie ślubne! Która piękniejsza? POJEDYNEK
Newsy
Maciej Rybus zdradza, czy jego żona Rosjanka będzie kibicować Polsce w czasie mundialu! Zdziwicie się!

Maciej Rybus niedawno zaskoczył swoich fanów zmianą stanu cywilnego. W połowie marca żoną polskiego piłkarza została piękna Rosjanka o imieniu Lana. Para pobrała się w zaledwie 1,5 miesiąca po zaręczynach. Media spekulują, że powodem może być ciąża wybranki Macieja Rybusa . Świeżo upieczeni małżonkowie nie komentują tych doniesień, zatem nadal nie mamy pewności, czy ich rodzina w najbliższych miesiącach się powiększy. Natomiast pewnym jest, że parę czekają ogromne emocje, związane z występem piłkarza w polskiej reprezentacji na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej w Rosji. I tu powstaje pytanie - komu będzie kibicować piękna Lana? Rosji czy Polsce?   Zobacz też:  Maciej Rybus i jego świeżo poślubiona żona wkrótce zostaną rodzicami? To mają być... bliźniaki!   Maciej Rybus zdradza, czy jego żona będzie kibicować Polsce   Maciej Rybus udzieli obszernego wywiadu "Super Expressowi", w którym powiedział, że jego żona w czasie mundialu na pewno będzie wspierać... Polskę! - Rozmawialiśmy już z żoną o tym. Oczywiście będzie kibicować Polsce! - powiedział piłkarz. I wszystko jasne! Miłość do męża wygrała. Zaskoczeni? :)    Więcej:  Narzeczona Macieja Rybusa. Kim jest piękna Rosjanka?   Żona Maciej Rybusa jest z pochodzenia Rosjanką.  Na ślubie pojawiła się w dwóch kreacjach - nowoczesnej oraz tradycyjnej.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner