Maciej Rybus

Gwiazda polskiej reprezentacji została ojcem! Plotkowano, że to będą bliźniaki. Wiemy, jaka jest prawda!

Maciej Rybus

 

Wielka radość w domu Macieja Rybusa! Piłkarz po raz pierwszy został ojcem! Jego żona, Lana Baimatova, urodziła śliczne maleństwo. Plotka głosiła nawet, że para spodziewa się bliźniąt. Jednak wygląda na to, że te doniesienia nie potwierdziły się. Żona polskiego piłkarza zdradziła bowiem, że na świecie pojawił się chłopiec!  Lana zamieściła na swoim Instagramie pełne miłości zdjęcia. 

 

- Moje 2 serca ❤️❤️ Moi ulubieni chłopcy ❤️Witamy w naszej małej rodzinie 🙏👪Robert👼🏻

 

 

 

- Od Dzisiaj jestem Tata Niesamowite uczucie - napisał na swoim Twitterze Maciej Rybus. 

 

 

 

 

Maciej Rybus: historia związku

 

Historia związku Macieja Rybusa i Lany Baimatovej nie jest łatwa. Para wzięła ślub w marcu 2018 roku w atmosferze skandalu. Maciej Rybus wyjeżdżając do Moskwy na kontrakt zostawił bowiem w Polsce... narzeczoną. Podobno Natalia nie wiedziała nic o tym, że jej ukochany układa sobie życie z inną kobietą. Gdy wyszło na jaw, że Maciej Rybus nie dość, że planuje ślub z piękną Rosjanką, to jeszcze spodziewa się dziecka, czara goryczy się przelała. Natalia w ostrych słowach rozprawiła się z nim w mediach. Z kolei piłkarz nabrał wody w usta i nigdy nie ujawnił, w jakiej atmosferze pożegnał się z byłą narzeczoną.

 

Zobacz także: Kim jest Natalia Czubaj? Była dziewczyna Rybusa dowiedziała się z prasy, że ma inną partnerkę

 

Nieco bardziej rozmowna była jego obecna żona. Lana w rozmowie z rosyjskimi mediami ujawniła, jak narodziła się jej miłość.

 

- Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotiwem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu - zdradziła w wywiadzie dla osetyjskiej gazety „Słowo”. 

 

Mimo tych rewelacji para zdecydowała się wziąć ślub. Piękna uroczystość odbyła się w cerkwi we Władykaukazie. Teraz czekają na nich nowe wyzwania. Trzymamy za nich kciuki!

 

POLECAMY: Polscy piłkarze zarabiają znacznie więcej niż siatkarze. Komentuje sam Robert Lewandowski!

 

Maciej Rybus jest teraz bardzo szczęśliwy

Maciej Rybus z żoną

 

Była narzeczona piłkarza była w szoku, gdy dowiedziała się, że jej ukochany poznał inną kobietę

Instagram

 

 

Więcej na temat polscy piłkarze
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53