Kim jest Natalia Czubaj? Kim jest Natalia Czubaj  - była dziewczyna Macieja Rybusa? Kim jest Natalia Czubaj  - była dziewczyna Macieja Rybusa? Maciej Rybus z żoną Maciej Rybus z żoną
Kim jest Natalia Czubaj?
Która ładniejsza?
1/5
Kim jest Natalia Czubaj?

 

O byłej dziewczynie Macieja Rybusa, Natalii Czubaj, zrobiło się głośno, kiedy magazyn "Party" podał, że ta dowiedziała się z mediów, że jej partner... ma inną kobietę, którą niedawno poślubił. To kolejny skandal w polskiej kadrze, o którym mówią wszyscy. Pojawiają się również pytania - kim jest Natalia i dlaczego Maciej nie chciał z nią być, mimo siedmioletniego stażu! Poznajcie szczegóły!

 

Zobacz także: TYLKO U NAS! Kim jest żona gwiazdy reprezentacji Macieja Rybusa? Piłkarz skrywa też pewną tajemnicę...

 

Maciej Rybus w lipcu ubiegłego roku wyjechał do Rosji (gra w zespole Lokomotiw Moskwa). Tam poznał i ożenił się z piękną Laną Baimatową. Para już wkrótce spodziewa się dziecka! Co więcej - plotka głosi, że będą to bliźniaki! Nowe życie Maćka za granicą zadziwiło ponoć wszystkich znajomych - w Polsce została bowiem jego narzeczona, Natalia! Dlaczego się z nią rozstał? Kim jest? Co mówił o ich związku? Zobaczcie więcej na KOLEJNYM SLAJDZIE!

 

Zobacz: Kim jest żona Macieja Rybusa?

2/5
Kim jest Natalia Czubaj  - była dziewczyna Macieja Rybusa?

 

Natalia i Maciej byli ze sobą ponad 7 lat. Czubaj zawsze wspierała go podczas meczy. Jak podaje "Party", Rybus poznał Lenę, będąc w związku z Natalią. O tym, że są parą, dowiedziała się ponoć z prasy. Oczywiście Czubaj nie komentuje tych informacji. Na Instagramie (trzeba wysłać prośbę o zaobserwowanie, wówczas można oglądać jej zdjęcia) wstawiła jakiś czas temu znamienny wpis z życzeniami: "Umiejętności odchodzenia z klasą tam, gdzie rozdział się kończy". Czy już wtedy chodziło jej o Rybusa i Lenę? 

 

Zobacz: Jak utrzymać szczęśliwy związek? 6 porad

3/5
Kim jest Natalia Czubaj  - była dziewczyna Macieja Rybusa?

 

Natalia Czubaj pochodzi z Kępna. Jest związana z modelingiem. W 2007 roku została pierwszą wicemiss fotomodelek Łodzi oraz drugą wicemiss Warszawy. Interesuje się kosmetologią. Na Instagramie śledzi ją 36 tys. osób. Była gościem w „Dzień Dobry TVN”, gdzie opowiadała o tym, jak to jest żyć z łatką nic nierobiącej Wags:

 

Wiem, jaki jest stereotyp. Że nic nie robimy, siedzimy, pachniemy, leżymy i generalnie mamy życie usłane różami. A prawda jest taka, że nie spotkałam się ze stereotypem, bo wszystkie dziewczyny, które znam, są naprawdę fajne – mówiła. 

 

Zobacz: Etapy miłości: sześć faz w związku

 

Co o Natalii mówił Maciej?

4/5
Maciej Rybus z żoną

 

Ja i Natalia jesteśmy ze sobą na stałe. To dla mnie coś zupełnie nowego – mówił już 8 lat temu Rybus w wywiadzie dla oficjalnej strony internetowej Legii.

Pierwszy kryzys przeszli w 2011 roku, kiedy to Super Express opublikował newsa o wypadzie Rybusa do agencji towarzyskie „Rasputin”. Czabaj miała wybaczyć partnerowi ten wyskok. Teraz ani Maciej, ani Natalia nie zabierają głosu w sprawie. Piłkarz skupia się zaś na małżeństwie z Leną! 

5/5
Maciej Rybus z żoną

 

Maciej i Lana poznali się w Moskwie w restauracji, w której piękna Rosjanka pracowała jako menadżer:

Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu – zdradziła Lana w wywiadzie dla osetyjskiej gazety "Słowo". 

Ich ślub odbył się 18 marca 23018 roku! 

 

Co myślicie o tej aferze? 

Więcej na temat Maciej Rybus