Maciej Musiał do niedawna był mocno związany z TVP. Grał w serialu „Rodzinka.pl”, prowadził program „The Voice of Poland”, a wcześniej widzowie znali młodego aktora jako Michała w serialu „Ojciec Mateusz”. Teraz „Super Express” donosi, że Maciej Musiał wraca do hitowego serialu z Arturem Żmijewskim w roli słynnego „Ojca Mateusza”. Nie pojawi się jednak sam! Zobaczcie, kogo zobaczymy u jego boku!

Reklama

Maciej Musiał wraca do serialu "Ojciec Mateusz"

Maciej Musiał był jednym z głównych bohaterów serialu „Ojciec Mateusz”. Potem jego postać wyjechała za granicę i widzowie zdążyli już zapomnieć o serialowym Michale. Teraz se.pl zapowiada wielki powrót Macieja Musiała do „Ojca Mateusza”. Według doniesień tabloidu aktor ma się pojawić w nowych odcinkach serialu i ma być częstym gościem na plebanii w Sandomierzu.

Serialowy Michał do Sandomierza przyjedzie ze swoją dziewczyną Lucy, którą poznał we Włoszech. Babcia Lucyna będzie zachwycona narzeczoną wnuka i zacznie liczyć na prawnuki. Szybko okaże się, że nie musi długo czekać, bo Lucy już jest w ciąży. Niestety nie wszyscy tak serdecznie przywitają dziewczynę serialowego Michała z racji jej ciemnego koloru skóry. To będzie dopiero początek kłopotów pary po powrocie do Sandomierza!

Będziecie oglądać?

Zobacz także: Jak zmienili się najmłodsi aktorzy serialu "Rodzinka.pl"? Zdrójkowski, Musiał, Pawłowski

Zobacz także
East News

Artur Żmijewski w serialu "Ojciec Mateusz"

Mat. prasowe

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama