Maciej Musiał został przyłapany przez paparazzi na ulicach Warszawy - najpierw w restauracji pałaszując burgera, a potem w kościele (aktor zawsze podkreślał, że religia i Bóg są dla niego bardzo istotne). Naszą uwagę zwróciła jednak fryzura znanego przystojniaka. Włosy Maćka są coraz dłuższe! Sami zobaczcie.

Reklama

Maciej Musiał ma długie włosy!

Maciej Musiał już od dłuższego czasu zapuszcza włosy, ale chyba nigdy nie miał aż tak długich. Na najnowszych fotkach paparazzi uchwycili go m.in. w restauracji oraz w kościele.

Maciej nie zapomina o środkach bezpieczeństwa i nosi maseczkę ochronną! Podoba Wam się w takiej fryzurze?

O Macieju było ostatnio głośno w związku z plotkami na temat jego relacji z Julią Wieniawą. Jeden z tygodników sugerował, na podstawie nocnych zdjęć z imprezy, że aktorów "rodzinki.pl" łączy coś więcej niż przyjaźń. Prawda jest jednak inna - o romansie nie ma mowy.

Maciej Musiał nie ma w zwyczaju komentować swojego życia prywatnego - woli skupić się na pracy. Choć serial "rodzinka.pl", dzięki któremu zdobył wielką popularność, spadł z anteny, aktor na pewno już wkrótce zaskoczy fanów jakąś rolą! Wszyscy na to czekamy!

Zobacz także

Maciej często zmieniał długość włosów. Jaka fryzura pasuje mu najbardziej?

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama