Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą dobraną parę. W ich związku nigdy nie jest nudno, o czym możemy przekonać się wielokrotnie na social mediach zarówno Maćka jak i Asi. Tym razem dziennikarz na Instagramie postanowił pokazać zabawne zdjęcie, z jeszcze ciekawszym opisem.

Reklama

Maciej Dowbor na imprezie

Maciej Dowbor na swój Instagram wstawił fotografię, na której jego mina nie wygląda na zadowoloną. W dłoni trzyma kieliszek z trunkiem, a na jego kolanach siedzi piękna kobieta. Mężczyzna jest elegancko ubrany w białą koszulę i spodnie w kratę. Kobieta ma na sobie modną sukienkę.

Jakaś typiara usiadła mi na kolanach na imprezie i nie wiem, co z nią zrobić?!! No, chyba że macie lepszy pomysł na podpis do tej fotki?! - podpisał post Dowbor.

Oczywiście kobietą, która siedzi na kolanach Macieja, jest jego żona. Zdjęcie zostało zrobione niespodziewanie, co oddają miny pary. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów, którzy kolejny raz dzięki Maciejowi i Asi nie mogli powstrzymać się od śmiechu.

Instagram @joannakoroniewska, @maciej_dowbor

Zobacz także: Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska nie pojawili się na ślubie Wachowicz

Nie jeden by chciał mieć taką laseczkę na kolanach - napisał mężczyzna.

Dobra posiedzę na tych kolanach, ale w razie W poszukam innych, bo ten jakiś taki niewyraźny - skomentowała minę Asi jedna z kobiet.

Maciek masz super kobietę na kolanie, zazdroszczę bardzo - dodała inna osoba.

Instagram @joannakoroniewska

Zobacz także: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor mają dom w Hiszpanii

Zobacz także

Pod zabawnym zdjęciem nie obyło się również od tych mniej przyjemnych komentarzy. Wielu osobom przeszkadzało to, że Maciej nazwał swoją żonę "typiarą".

Proszę, nie pisz tak... typiara... żona - poprosiła fanka.

Co to za słownictwo?? Typiara??? Coś mnie ominęło? Podpisać: imprezka jak drzewiej... tylko ten czas płynie i płynie... - skomentowała internautka.

Pod postem na prośbę Macieja Dowbora, pojawiły się również opisy do fotografii. Najciekawsze to: "Długo ona jeszcze będzie tak siedzieć? Siku mi się chce"; "Rusałka zaszczyciła mnie swoim towarzystwem"; "Jak już siedzi na tych kolanach, to niech siedzi, a nie wypatruje jakiegoś.... Już lepszego ode mnie nie znajdzie".

Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama