vod.tvp.pl
1/4
M jak miłość, Ula, Iga Krefft, Arkadiusz Smoliński
EastNews

 

Na związkiem Uli (Iga Krefft) i Bartka (Arkadiusz Smoleński) w "M jak miłość" pojawiły się czarne chmury... Już dziś wieczorem fani zobaczą kolejną odsłonę serialu, w którym nie brakuje ostatnio wielkich emocji. W 1409. odcinku "M jak miłość" Ula dowie się, że jej ukochany ją oszukuje. Co Bartek ukrywa przed Ulą i jak dziewczyna zareaguje, kiedy pozna prawdę?

Zobaczcie, co wydarzy się w dzisiejszym odcinku "M jak miłość"! Czy Ula rozstanie się z Bartkiem?

 

Zobacz także: Jak słowa "zawsze" i "nigdy" niszczą związek

2/4
vod.tvp.pl

 

Jak już wiemy, Bartek znów będzie miał poważne problemy - wszystko przez kolegów z przeszłości, którzy chcą żeby chłopak Uli pomógł im w napadzie na kantor. Lisicki będzie ukrywał to przed swoją dziewczyną, która zacznie jednak coś podejrzewać kiedy bandyci go pobiją! Bartek oszuka Ulę, że został pobity przez włamywaczy, którzy chcieli okraść hurtownię. 

Jak informuje portal superseriale.se.pl, Ula w dzisiejszym odcinku "M jak miłość" dowie się, że Bartek ją oszukał! Jak do tego dojdzie? Szczegóły na następnej stronie. 

 

Zobacz także: Kłamstwo zawsze nadwyręża zaufanie w związku

3/4
vod.tvp.pl

 

Jak informuje portal superseriale.se.spl Ula będzie próbowała dowiedzieć się, co tak naprawdę stało się Bartkowi, ale chłopak będzie bardzo tajemniczy...

Hej. To przecież ja. Co się dzieje? Bartek, wiesz, że możesz mi wszystko powiedzieć. Twoje kłopoty są moimi kłopotami, rozumiesz? - powie Ula. 

Bardzo cię kocham i to jest najważniejsze. A z resztą muszę sobie poradzić sam. Muszę, rozumiesz? Obiecaj mi, że cokolwiek się stanie nie będziesz myślała o mnie źle- poprosi ją Bartek. 

Ula będzie przerażona słowami chłopaka, który wróci do Siedliska, spakuje kominiarkę do plecaka i oszuka swoja dziewczynę, że musi jechać do pracy. W tym czasie Ula umówi się na spotkanie z policjantką Sonią i spróbuje wyciągnąć od niej informacje o napadzie w hurtowni o której wspominał jej Bartek.

Macie dużo pracy? Słyszałam, że coś tam się działo ostatnio. Włamanie było do hurtowni, tak? Słyszałaś o tym coś?

Nic o tym nie wiem - przyzna policjantka i tym samym Ula dowie się, że Bartek ją oszukał.

 

4/4
M jak miłość ula i Bartek
Mat. prasowe

 

Jak już wiemy, Bartek pojedzie do kantoru, ale nie po to, żeby pomóc dawnym kolegom, ale po to by bronić właściciela kantoru przed bandytami. To niestety skończy się dla Lisickiego bardzo źle... W 1410. odcinku "M jak miłość" Bartek zostanie postrzelony!

Co wydarzy się dalej? Czy związek Uli i Bartka przetrwa? Tego dowiemy się z kolejnych odcinków serialu!

Zobacz także: Skąd mam wiedzieć, czy mój partner ma dobre intencje?

Więcej na temat M jak miłość polskie seriale