"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Złe wiadomości dla fanów "Love Island"! Wiemy, kiedy zobaczymy finał show

"Love Island. Wyspa miłości"
Instagram

Program "Love Island. Wyspa miłości" zadebiutował na ekranach Polsatu dokładnie 2 września tego roku i błyskawicznie wzbudził ogromne kontrowersje. Nic dziwnego, bo w programie pojawili się uczestnicy, które zadaniem było dobranie się w pary. Początkowo w show wystąpiło pięciu mężczyzn i pięć kobiet, którzy spędzają kilka tygodni na wyspie bez telefonów komórkowych i internetu, a w każdym odcinku pojawią się nowi uczestnicy. Wtedy pary muszą zdecydować, czy zostają przy swoim wyborze czy wymieniają partnera! Ci, którzy są najmniej lubiani lub odtrąceni przez partnera odpadają z programu. 

Nowe odcinki "Love Island. Wyspa miłości" są emitowane codziennie, dzięki czemu widzowie na bieżąco mogą śledzić wydarzenia na wyspie. Z kolei w czasie niedzielnych odcinków pokazywane jest podsumowanie całego tygodnia. Nic nie trwa jednak wiecznie. Jak każde show, tak i "Love Island. Wyspa miłości"  musi mieć swój finał. Już wiemy, kiedy się odbędzie! 

Kiedy finał "Love Island. Wyspa miłości"?

"Love Island. Wyspa miłości" zakończy się finałem, podczas którego najbardziej lubiana para otrzyma główną nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Jest więc o co walczyć, a jak się okazuje, czasu jest niewiele! Karolina Gilon zdradziła bowiem, że "Love Island. Wyspa miłości" zakończy się w niedzielę, 13 października i właśnie wtedy poznamy finalistów!

Cieszycie się, że program zakończy się tak szybko, a może będziecie tęsknić za swoimi ulubionymi bohaterami? 

 

Niedługo finał "Love Island. Wyspa miłości"

Katarzyna Gilon o Love Island
Instagram

Kto wygra program?

Uczestnicy Love Island

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48