Stella z "Love Island" bardzo aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie. Ponieważ uczestniczka zawodowo trenuje, a także kształci się pod kątem osiągnięcia zdrowej i wysportowanej sylwetki, wiele z jej zdjęć odkrywa ciało czy podkreśla figurę. Za każdym razem fani nie mogą wyjść z podziwu, jak Stella pięknie wygląda! Tym razem jednak zdjęcie, które opublikowała, wzbudziło skrajne opinie. Czy fotografia w samych szortach to zdecydowanie za dużo?

Reklama

Stella z "Love Island" pokazała zdjęcie z gołymi pośladkami: "Chyba spodenki za wysoko założone, kieszenie na plecach"

Stella pojawiła się w trzeciej edycji "Love Island" na samym początku. Dzięki mocnej relacji, jaką zbudowała z Piotrem, dotrwała niemal do samego finału. Mimo że jej związek wzbudzał skrajne emocje, Stella podbiła serca fanów, którzy nadal z wielkim zaciekawieniem śledzą, co u niej słychać. Zresztą to fani wypatrzyli, że między uczestniczką a Piotrem nie dzieje się najlepiej, przeczuli rozstanie, a potem chwalili, że mimo iż Stella była smutna i było jej przykro, to ta decyzja tylko jej służy. Faktycznie uczestniczka jest zupełnie inna, zdecydowanie bardziej uśmiechnięta i pewniejsza siebie. Na swoim Instagramie Stella opublikowała już jedno zdjęcie, które zaskoczyło fanów. Teraz posunęła się o krok dalej.

Na fotografii piękna uczestniczka stoi na środku jezdni, trzymając za sobą walizkę. Ma na sobie wysoko podciągnięte szorty i... nic więcej. Stella nawiązuje zdjęciem do podróżowania i rozpisuje się romantycznie, cytując słowa piosenki:

Pewnych miejsc w mojej głowie nigdy nie zapomnę. Tylko pozwól do niektórych przypadkiem nie wracać. Jeden dzień zmienia wszystko wokół co jest obce. Nauczyłem po drodze na nowo się poznawać Ale nikt nie ostrzegał, że na samej prostej Trzeba też czasem za siebie się poodwracać - napisała na Instagramie Stella.

Uczestniczka zaskoczyła fanów odważnym zdjęciem, jednak przeważają zachwycone opinie:

Mega Fotka Stella!⚡️????

Mega to zdjęcie! ???? A hejterom już podziękujemy.

Rewelacja ???? jesteś Boska ❤️

Ale czaddd fota!!! ???????????? FieryWoman - zachwycają się fani.

Nie wszystkim jednak pomysł z tak odważnym odsłonięciem ciała przypadł do gustu. Niektórzy internauci uważają, że Stella nieco przesadziła, jednak gwiazda "Love Island" żadnej krytycznej oceny nie pozostawiła bez komentarza:

Zobacz także

Ogarnij się dziewczyno, taka przyzwoita, normalna dziewczyna a chwali się papą i gołymi plecami to nie w twoim stylu takie foty wrzucać - komentuje jeden z fanów.

Kim Ty jesteś, żeby mówić mi, co jest, a co nie jest w moim stylu! Precz! - komentuje Stella.

Uczestniczkę popierają także inni internauci:

Gdybym miała taką figurę, też bym się chwaliła. Fotografia wg mnie przyzwoita - ocenia inna fanka.

Coraz lepiej z tymi zdjęciami, pół tyłka ci widać, gołe plecy. Już ci zaczyna odwalać dziewczyno po tym "Love island"- dodaje kolejny internauta, ale Stella także nie pozostawia go bez odpowiedzi:

Radzę opuścić profil! Bo będzie tego więcej i więcej ???????????????? - odpowiada Stella.

Z kolei na komentarz, że spodenki są za wysoko założone, a kieszenie zamiast na pupie znajdują się na plecach i czy to nie jest jakaś nowa moda, uczestniczka ostro ironizuje:

tak prosto z Ameryki, ale nie na każdą pupę ???? spróbuj, ale może być ciężko ???? - odgryza się Stella.

Wygląda na to, że uczestniczka ma dość hejterów i nie pozostawia ich nieprzychylnych słów bez komentarza. Po "Love Island" Stella otwarcie mówi o swojej pracy nad ciałem, przyznała się także do operacji, którą zrobiła, jest dumna ze swoich osiągnięć i nie zgadza się na obrażanie jej osoby. Wierni fani zdecydowanie popierają Stellę i trzymają za nią kciuki, a niemal każdy zaznacza, że taka figura, jaką ma Stella, aż się prosi o eksponowanie!

Zobacz także: "Love Island": Stella pokazała swoją nową miłość! Fani: "Cudowni oboje"

Stella pokazała bardzo odważne, ale przecież też artystyczne zdjęcie. Wysoko podciągnięte spodenki doskonale eksponują pupę, talię osy i tatuaże na plecach. Fani przyznają, że z zachwytu nie mogą oderwać oczu od zdjęcia. Ci, którzy fotografię skrytykowali, otrzymali ostrą odpowiedź!

Stella przyznała, że schudła 18 kilogramów! Uczestniczka doskonale wie, co to znaczy wykonać mnóstwo pracy, by osiągnąć swój cel. Nic więc dziwnego, że wszelkie hejterskiej komentarze szybko wyprowadzają ją z równowagi!

stella__staniszewska

Stella w programie stworzyła bardzo mocną relację z Piotrem. Parę łączyła miłość do sportu i treningów rzeźbiących ciało. Mieli nawet w planach założyć wspólny biznes z tym związany. Niestety, ich związek nie przetrwał, a ani Piotr, ani Stella nie wyjawili prawdziwych powodów rozstania.

Reklama

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama