W "Love Island" znowu zwroty akcji i zaskoczenia. Do tej pory to Igor starał się o Oliwię, która pomimo deklaracji, że coś czuje do chłopaka, zdecydowała się związać z Mikołajem. Teraz, gdy do gry weszła przepiękna Magda, role się odwróciły! Oliwia i Igor odbyli poważną rozmowę i wygląda na to, że dziewczyna poczuła dużą zazdrość o Igora, a ten nie ukrywa, że Magda zrobiła na nim wrażenie. Oczywiście nie obyło się bez łez. Zobaczcie również, co sądzą o tej sytuacji fani programu!

Reklama

Zobacz także: Ada z "Love Island" jednak nie została zwolniona z wojska?! Podała prawdziwe powody rezygnacji z programu!

"Love Island": Oliwia poczuła zazdrość o Igora! Polały się łzy...

Ten tydzień w programie "Love Island" upływa przede wszystkim na zwrotach akcji w relacji Oliwii i Igora. Dziewczyna pomimo deklaracji, że żywi uczucie do chłopaka, postanowiła spróbować stworzyć coś z Mikołajem. Jednak w jednym z ostatnich odcinków, kiedy każdy z uczestników wykonywał seksowne tańce dla płci przeciwnej, Oliwia nie szczędziła czułości... Igorowi. To wyraźnie zabolało Mikołaja, który nie liczy już na to, że uda mu się stworzyć związek z Oliwią.

Ale to nie koniec komplikacji. Kiedy na "Wyspie miłości" pojawiła się piękna Magda, panowie oszaleli na jej widok! Igor również nie krył, że jest oczarowany nową Wyspiarką, a to wyraźnie zdenerwowało Oliwię. W ostatnim odcinku, gdy tylko dziewczyna zauważyła, że Igor i Magda rozmawiają sam na sam, postanowiła odbyć z nim poważną rozmowę.

Igor: Ja Ci zawsze mówiłem, że będę mówił tak jak jest
Oliwia: No i jak jest?
I: Podoba mi się ona.
O: No i co dalej?
I: Nie, no nic. Po prostu prowadziłem z nią normalną konwersację
O: I prowadziłeś tak z nią konwersację, że mogłaby Ciebie wybrać, nie?
I: A dlaczego tak sądzisz?
O: Nie chciałbyś, żeby Cię wybrała?
I: Mówiliśmy, że wybór to jest tylko formalność. No oczywiście, że chciałbym być z Tobą w łóżku. Jak mnie wybierze, to mnie wybierze, to nie znaczy, że nic. Tak samo jak ty teraz byłaś z Mikołajem, to nie znaczyło nic.
O: A chcesz tego, żeby po prostu była dalej ta huśtawka emocjonalna? Że po prostu nie jesteśmy razem ze sobą, że jest ktoś inny z Tobą, ktoś inny ze mną i tak dalej? Chciałbyś tak?

Później Igor wyznał, że zaczyna widzieć znaki takiej relacji, w której chyba jednak nie chce być. Z Magdą rozmawiało mu się bardzo dobrze i chłopak był zadowolony z tego, że nowa dziewczyna na Wyspie Miłości, potrafiła go wysłuchać.

Zobacz także

Oliwia na koniec nie potrafiła ukryć łez. A co o tej sytuacji sądzą internauci?

- Igor zachował klasę od początku, był szczery i wierny, nawet pozwolił się poniżyć kiedy ta wahała się miedzy nim, a koksem. Pięknie jest widzieć jak Karma wraca, życie uczy pokory młoda damo
- Igor jest mega inteligentny od razu zauważył, że odkąd Magda weszła, to Oliwia bardziej koło niego się kręci, całuje. A wcześniej dystansowała się. Jak stracisz to docenisz. Oby Magda wybrała Igora. Liczę na to ????
- On jest mega słodki i inteligentny ❤ Oby zakończył relację z toksyczną Oliwką ????
- Prawidłowo! Robi mu jazdę o coś, co sama chwilę temu zrobiła. Trzeba było zostać przy Igorze a nie sprawdzać jak to będzie z Mikołajem. Niech ona już wraca do domu lepiej.
- Fajnie gdyby Magda wybrała Igora ???? - piszą fani programu.

Już za chwilę przeparowanie! Jak potoczą się losy Igora i Oliwii? Co zrobi Magda? Kto stworzy nowe pary?Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach programu "Love Island"!

Myślicie, że Igor i Magda byliby fajną parą? Ostatnio bardzo dobrze się im rozmawiało!

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama