Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy

"Love Island 2": Oliwia płacze z zazdrości o Magdę! Internauci: "Karma wraca a życie uczy pokory młoda damo"

"Love Island 2": Oliwia płacze z zazdrości o Magdę! Internauci: "Karma wraca a życie uczy pokory młoda damo"

W "Love Island" znowu zwroty akcji i zaskoczenia. Do tej pory to Igor starał się o Oliwię, która pomimo deklaracji, że coś czuje do chłopaka, zdecydowała się związać z Mikołajem. Teraz, gdy do gry weszła przepiękna Magda, role się odwróciły! Oliwia i Igor odbyli poważną rozmowę i wygląda na to, że dziewczyna poczuła dużą zazdrość o Igora, a ten nie ukrywa, że Magda zrobiła na nim wrażenie. Oczywiście nie obyło się bez łez. Zobaczcie również, co sądzą o tej sytuacji fani programu! 

Zobacz także: Ada z "Love Island" jednak nie została zwolniona z wojska?! Podała prawdziwe powody rezygnacji z programu!  

Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."

"Love Island": Oliwia poczuła zazdrość o Igora! Polały się łzy...

Ten tydzień w programie "Love Island" upływa przede wszystkim na zwrotach akcji w relacji Oliwii i Igora. Dziewczyna pomimo deklaracji, że żywi uczucie do chłopaka, postanowiła spróbować stworzyć coś z Mikołajem. Jednak w jednym z ostatnich odcinków, kiedy każdy z uczestników wykonywał seksowne tańce dla płci przeciwnej, Oliwia nie szczędziła czułości... Igorowi. To wyraźnie zabolało Mikołaja, który nie liczy już na to, że uda mu się stworzyć związek z Oliwią. 

Ale to nie koniec komplikacji. Kiedy na "Wyspie miłości" pojawiła się piękna Magda, panowie oszaleli na jej widok! Igor również nie krył, że jest oczarowany nową Wyspiarką, a to wyraźnie zdenerwowało Oliwię. W ostatnim odcinku, gdy tylko dziewczyna zauważyła, że Igor i Magda rozmawiają sam na sam, postanowiła odbyć z nim poważną rozmowę. 

Igor: Ja Ci zawsze mówiłem, że będę mówił tak jak jest 
Oliwia: No i jak jest? 
I: Podoba mi się ona.
O: No i co dalej?
I: Nie, no nic. Po prostu prowadziłem z nią normalną konwersację 
O: I prowadziłeś tak z nią konwersację, że mogłaby Ciebie wybrać, nie? 
I: A dlaczego tak sądzisz? 
O: Nie chciałbyś, żeby Cię wybrała? 
I: Mówiliśmy, że wybór to jest tylko formalność. No oczywiście, że chciałbym być z Tobą w łóżku. Jak mnie wybierze, to mnie wybierze, to nie znaczy, że nic. Tak samo jak ty teraz byłaś z Mikołajem, to nie znaczyło nic. 
O: A chcesz tego, żeby po prostu była dalej ta huśtawka emocjonalna? Że po prostu nie jesteśmy razem ze sobą, że jest ktoś inny z Tobą, ktoś inny ze mną i tak dalej? Chciałbyś tak? 

Później Igor wyznał, że zaczyna widzieć znaki takiej relacji, w której chyba jednak nie chce być. Z Magdą rozmawiało mu się bardzo dobrze i chłopak był zadowolony z tego, że nowa dziewczyna na Wyspie Miłości, potrafiła go wysłuchać. 

Oliwia na koniec nie potrafiła ukryć łez. A co o tej sytuacji sądzą internauci? 

- Igor zachował klasę od początku, był szczery i wierny, nawet pozwolił się poniżyć kiedy ta wahała się miedzy nim, a koksem. Pięknie jest widzieć jak Karma wraca, życie uczy pokory młoda damo
- Igor jest mega inteligentny od razu zauważył, że odkąd Magda weszła, to Oliwia bardziej koło niego się kręci, całuje. A wcześniej dystansowała się. Jak stracisz to docenisz. Oby Magda wybrała Igora. Liczę na to 🙌
- On jest mega słodki i inteligentny ❤ Oby zakończył relację z toksyczną Oliwką 😏
- Prawidłowo! Robi mu jazdę o coś, co sama chwilę temu zrobiła. Trzeba było zostać przy Igorze a nie sprawdzać jak to będzie z Mikołajem. Niech ona już wraca do domu lepiej.
- Fajnie gdyby Magda wybrała Igora 🔥 - piszą fani programu. 

Już za chwilę przeparowanie! Jak potoczą się losy Igora i Oliwii? Co zrobi Magda? Kto stworzy nowe pary?Tego dowiemy się już w najbliższych odcinkach programu "Love Island"! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Role się odwróciły? 😎 #hustawkaemocjonalna #trudnesprawy

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Myślicie, że Igor i Magda byliby fajną parą? Ostatnio bardzo dobrze się im rozmawiało! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

"Rutkowski" wraca do gry... o Igora! #rutkowskipatrol #uczucia #zwiazki @detektywkrzysztofrutkowski

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

Zobacz także

Mikołaj i Sylwia z "Love Island" jako... nowożeńcy! Jak poradzą sobie z pierwszym tańcem?

Natalia Lieber z "Love Island"

"Love Island": Czy Natalia będzie kontynuować znajomość z Mundkiem?

 

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"

Oliwia i Mikołaj z "Love Island" znów są razem! Po tym jak Igor związał się z nową uczestniczką Magdą i definitywnie skreślił szansę na związek z Oliwią, dziewczyna nie kryła łez. Oczywiście wsparcie znalazła w Mikołaju, który wyraźnie wciąż coś do niej czuje. Fani programu uważają jednak, że Oliwia manipuluje uczuciami chłopaka i kiedy poczuła, że u Igora nie ma już szans, to postanowiła do niego wrócić. Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego"   Oliwia z drugiej edycji  "Love Island" to uczestniczka, która niewątpliwie wzbudza najwięcej emocji wśród widzów programu. Jeszcze do niedawna to ona rozdawała karty - chociaż czuła coś do Igora, to jednak zdecydowała się związać z... Mikołajem. Obydwaj panowie byli bardzo zainteresowani dziewczyną, ale Oliwię mimo wszystko zawsze bardziej ciągnęło w stronę Igora. Kiedy będąc w związku z Mikołajem na jego oczach czule całowała się z Igorem, było już jasne, że dziewczyna nie pokłada nadziei w rozwijaniu relacji z obecnym partnerem. Wtedy też Mikołaj stwierdził, że ich związek nie ma szans na dalszy rozwój. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do gry weszła przepiękna Magda! Dziewczyna wybrała Igora na swojego partnera, a ten totalnie stracił dla niej głowę i wygląda na to, że chłopak nie widzi już szans na stworzenie relacji z Oliwią. Z tego też względu odtrącona dziewczyna zaczęła znów walczyć o względy Mikołaja, a ten nie pozostał obojętny na jej łzy...  Fajnie, że Mikołaj mnie po prostu zrozumiał i jednak chyba to prawdziwe uczucie, to jest ze strony Mikołaja, a nie Igora  - powiedziała Oliwia.  Wygląda na to, że po poważnej rozmowie z Oliwią, Mikołaj ponownie chce dać jej...

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 
"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 

Oliwia w programie "Love Island" w dalszym ciągu nie może się zdecydować na jednego partnera. Po randce z Mikołajem, postanowiła odbyć poważną rozmowę z Igorem. Dziewczyna zarzuciła mu, że ten... w ogóle nie zabiega o jej względy! Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii i zarzucają jej, że w programie zdecydowanie bardziej szuka atencji, niż miłości... Zobacz także:  "Love Island 2": Po rozmowie Kamila z Alicją, internauci nie szczędzą mu słów krytyki! "Manipulator straszny" "Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości"  Oliwia już jakiś czas temu stwierdziła, że chociaż bardzo podoba jej się Igor, to jednak chce również spróbować związku z Mikołajem. I tak też się stało - obecnie Oliwia i Mikołaj tworzą parę, a Igor wybrał na ostatnim przeparowaniu Alicję, jednak zaznaczył, że między nimi będą to tylko relacje koleżeńskie. W ostatnim odcinku Oliwia i Mikołaj spędzili romantyczne chwile na randce, podczas której doszło pomiędzy nimi do kilku pocałunków! Mikołaj wyraźnie coraz bardziej wkręca się w relację ze swoją obecną partnerką. Tego samego chyba nie można jednak powiedzieć o Oliwii, która pomimo zachwytu nad Mikołajem, w dalszym ciągu liczy na coś więcej z Igorem. Po romantycznych chwilach z obecnym partnerem, postanowiła porozmawiać właśnie z Igorem.  Oliwia zarzuciła, że Igor przestał zabiegać o jej względy. Igor zaś nie chce wtrącać się w jej relację z Mikołajem, chociaż w dalszym ciągu coś do niej czuje. Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii, o czym dali znać na oficjalnym Instagramowym profilu programu "Love Island".  - Oliwia to atencjuszka. Najlepiej, żeby się o nią biła cała trójka....

Magda z "Love Island"
Instagram
Newsy
W "Love Island" panowie oszaleli na punkcie Magdy! "Ideał kobiety". Dziewczyny mogą czuć się zagrożone?
W "Love Island" panowie oszaleli na punkcie Magdy! "Ideał kobiety". Dziewczyny mogą czuć się zagrożone?

W "Love Island" pojawiła się nowa uczestniczka, która rozgrzała panów do czerwoności! Piękna, wysoka, szczupła brunetka - Magda Karwacka, to prawdziwy ideał kobiety. Tak z resztą przyznali sami uczestnicy. Magdą zachwycili się absolutnie wszyscy, a dziewczyny chyba mogą czuć poważne zagrożenie. Zobaczcie sami! Zobacz także:  Ada z "Love Island" jednak nie została zwolniona z wojska?! Podała prawdziwe powody rezygnacji z programu!    "Love Island": Panowie oszaleli na punkcie Magdy Magda Karwacka ma 23 lata i pochodzi ze Starachowic. Studiuje dziennikarstwo, pracuje w modelingu i dodatkowo jeszcze śpiewa. Widzowie mogą pamiętać ją z udziału w programie "Top model" w edycji, w której brała udział również Klaudia El Dursi. Jej wejście do programu "Love Island" spowodowało, że panom puls gwałtownie przyspieszył.  We wczorajszym odcinku mogliśmy zobaczyć, jak każdy z uczestników wykonywał seksowne tańce, w dość skąpych strojach. Oczywiście panowie byli zachwyceni wszystkimi dziewczynami, ale na koniec wydarzyło się coś, co rozgrzało ich do czerwoności! Mowa oczywiście o wejściu Magdy do programu. Reakcja panów była bardzo wymowna. 23-latka po prostu ich oczarowała, a jej uroda, powaliła wszystkich na kolana.  - Nie owijamy w bawełnę. Wizualny ideał kobiety.  - Ja nie mam pary!  - Marzenie. Żona moja. Ideał. Bogini - To jest anioł - mówili panowie.  Zachwyt panów, to również... zazdrość pań! Wygląda na to, że dziewczyny poczuły zagrożenie w nowej uczestniczce. Najbardziej chyba było widać to po Oliwii, która od razu wzięła na rozmowę Igora i zaczęła wypytywać go, czy spodobała mu się Magda. Kiedy chłopak przyznał, że 23-latka jest bardzo atrakcyjna i zrobiła na...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik