Natalia i Mundek Love Island
Instagram

"Love Island 2": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu"

Natalia i Mundek Love Island
Instagram

Natalia i Mundek w minioną niedzielę musieli pożegnać się z programem "Love Island". Niewątpliwie ta para bardzo wyróżniała się na tle innych i dostarczyła widzom wielu emocji. Właśnie na InstaStory Natalii pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć ją razem z Mundkiem już po powrocie do kraju. Była uczestniczka show nie może pogodzić się z tym, że jej przygoda w pięknej willi dobiegła już końca. Z tego też względu postanowiła zaapelować do fanów w sprawie zorganizowania protestu! 

Zobacz także: "Love Island 2": Pierwsza poważna kłótnia w programie! Pomiędzy Adą i Alicją doszło do ostrej wymiany zdań! 

"Love Island": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu"

Natalia Lieber od samego początku w programie "Love Island", dała się poznać jako bardzo charyzmatyczna, otwarta i przebojowa osoba. Udział w show był dla niej wspaniałą przygodą, której uczestniczka nie chciała szybko zakończyć. Na początku nie udało jej się stworzyć dobrej relacji z Karolem, jednak gdy do gry wszedł Mundek, to wydawało się, że dziewczyna może już być spokojna o swoją pozycję w programie. 

Ale jak wiadomo w "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. W jednym z ostatnich odcinków Karolina Gilon ujawniła uczestnikom wyniki głosowania widzów, w którym fani show wybrali pary, które ich zdaniem mają największe szanse na miłość. Najmniej głosów otrzymali Ada i Mikołaj oraz Natalia i Mundek, którzy trafili do strefy zagrożenia. Pozostali uczestnicy mieli za zadanie wybrać jednego chłopaka i jedną dziewczynę, którzy powinni odpaść z show. To było dla wszystkich bardzo trudne, ale niestety ktoś musiał opuścić "Love Island". Wybór padł na Natalię i Mundka. 

Natalia i Mundek właśnie wrócili do Polski i opublikowali swoje pierwsze relacje na InstaStory. Wygląda na to, że była uczestniczka show w dalszym ciągu nie może się pogodzić z odpadnięciem z "Love Island" i  postanowiła zaapelować do fanów o zorganizowanie protestu! 

Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu. Proszę, proszę! - powiedziała Natalia po czym dodała:

Nie dość, że niesprawiedliwie wyrzucili nas z programu, to jeszcze zgubił się nasz bagaż i został w Paryżu

Mundek również zamieścił nagranie na InstaStory razem z Natalią, która wciąż nie może uwierzyć, że nie jest już w programie.

Niestety lub "stety" jesteśmy już na miejscu i kochana nasza Natalka nie może uwierzyć w to, że jest już w Warszawie - powiedział Mundek

Dlaczego tak się wydarzyło! Dlaczego - dodała Natalia

Oczywiście zarówno Natalia jak i Mundek mają ogromne poczucie humoru i mimo wszystko uśmiech nie schodził im z twarzy. Kto wie, może zobaczymy ich jeszcze w jakimś innym show! 

A Wy, tęsknicie już za tą dwójką? 

Natalia i Mundek z "Love Island"
Instagram

Natalia i Mundek są już w Polsce i bardzo żałują, że ich przygoda w "Love Island", dobiegła końca. 

Natalia i Mundek z "Love Island"
Instagram

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Weronika Rosati odradzała Julii Wieniawa udział w "Tańcu z Gwiazdami". Dlaczego?!

zobacz 02:00