Party Stories
Mundek- nowy uczestnik Love Island
mat. prasowe
Newsy

"Love Island": Mundek wrócił do show! Zobaczcie fragment programu, który nie pojawił się w telewizji! 

W "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji! Na "Wyspie miłości" ponownie pojawił się Mundek! Pozostali uczestnicy programu nie kryli swojej radości, gdy dowiedzieli się, że to właśnie Mundek znów będzie z nimi w show. Chłopak sam nie spodziewał się, że zostanie tak ciepło przywitany. Oczywiście radości nie kryją również widzowie - w końcu to właśnie dzięki fanom, Mundek jest znów w "Love Island". Ponadto na oficjalnym Instagramie programu, pojawił się niepublikowany w telewizji fragment show i... Mundek znów zachwycił fanów swoją postawą. Dlaczego? Zobaczcie sami!

Zobacz także: Jak dużo wiesz o nowej edycji "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie!

Doda poznała kilku uczestników "Love Island". Kto ją rozczarował?

"Love Island": Mundek wrócił do programu! Uczestnicy nie kryli swojej radości! 

Kiedy Mundek odpadł z "Love Island", widzowie, a także pozostali uczestnicy programu, nie kryli smutku. Na szczęście produkcja programu postanowiła dać szansę chłopakom, którzy pożegnali się już z show. Za pośrednictwem aplikacji, widzowie mogli głosować, za kim tęsknią najbardziej. Dzięki głosowaniu fanów, to właśnie Mundek znów wrócił do gry! 

Ponadto na oficjalnym Instagramie "Love Island" pojawił się również niepublikowany fragment programu, na którym w rolach głównych możemy zobaczyć właśnie Mundka oraz Kamila i Igora. Panowie poruszyli temat polskiego disco polo. Kamil odparł Mundkowi, że chciałby dowiedzieć się czegoś więcej nie tylko na temat disco polo, ale także polskich dziewczyn. Co na to odparł Mundek? 

- Polskie kobiety w ogóle są cudowne - zaczął Mundek.

- A cudowne w jakim sensie? - odparł Kamil 

- Że są piękne. Ja naprawdę uwielbiam nasze kobiety. Są takie też rodzinne, opiekuńcze. Przynajmniej ja na takie trafiałem. Zapraszam panowie do Radomska, zapoznam Was z moimi przyjaciółkami - dodał Mundek. 

Oczywiście te piękne słowa Mundka, zostały docenione zwłaszcza przez fanki!

- Ooo i tu Mundek ma plusa 🔥

- Lubię Mundka mądry i radosny facet 👍

- Mundek dobrze mówi! 🔥😍

- Kocham tego pozytywnego wariata za te słowa ! 👏❤️🔥

- Mundek rozkręci towarzystwo 😂 oby jakaś dziewczyna weszła dla niego 😁😁

- Mundek jaki słodziak 💕 - piszą fani. 

A Wy? Cieszycie się, że Mundek wrócił do "Love Island"? Zobaczcie fragment, który nie był pokazany w TV!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#tegoniezobaczyszwtv✌️ Zgadzacie się z Mundkiem? #polskiedziewczyny #meskierozmowynawyspie

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Uczestnicy bardzo ucieszyli się, gdy do show wrócił Mundek! 

Love Island
Mat. prasowe

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Karolina Gilon, Klaudia El Dursi
Mat. prasowe
Newsy
QUIZ! Gdzie to się wydarzyło - w "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

Drugie edycje "Love Island" i "Hotel Paradise" wystartowały 31 sierpnia! W obydwu programach nie brakuje emocji i zwrotów akcji. Jeśli jesteś fanem tych miłosnych show, to ten quiz został stworzony właśnie dla Ciebie! Tym razem będziecie mogli się sprawdzić, czy na pewno uważnie śledzicie obydwa programy. Waszym zadaniem będzie dopasować konkretną sytuację do danego show. Nie przedłużając - zaczynajmy!

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Drugie edycje  "Love Island" i "Hotel Paradise"  wystartowały 31 sierpnia! W obydwu programach nie brakuje emocji i zwrotów akcji. Jeśli jesteś fanem tych miłosnych show, to ten quiz został stworzony właśnie dla Ciebie! Tym razem będziecie mogli się sprawdzić, czy na pewno uważnie śledzicie obydwa programy. Waszym zadaniem będzie dopasować konkretną sytuację do danego show. Nie przedłużając - zaczynajmy! Zobacz także:  Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Kamil Nicalek odpada z "Love Island 2"
Mat. promocyjne
Newsy
"Love Island 2": Wiadomo kto dziś pożegnał się z programem. Ogromne zaskoczenie! 

Na dzisiejszy werdykt z drżącym sercem czekało aż czterech singli. Ważyły się losy Michała "Mundka" Dryla, Kornelii Wełpy, Kamila Nicałka oraz Alicji Błaszczyk. Kto z nich opuścił " Love Island 2 "? Decyzja widzów zaskoczyła Wyspiarzy...  Zobacz także:  W "Love Island" panowie oszaleli na punkcie Magdy! "Ideał kobiety". Dziewczyny mogą czuć się zagrożone? Love Island 2: Kamil Nicalek odpada z programu  O losach uczestników programu "Love Island. Wyspa miłości" zdecydowali widzowie. Mogli oddawać swoje głosy za pośrednictwem aplikacji. Tutaj nikt nie może być pewien swojego bezpieczeństwa w programie. Po piątkowym wyborze nowych uczestniczek czyli Magdy i Nicki w programie powstały nowe pary - Magda wybrała Igora a Nicki Mikę. Tym samym Magda rozdzieliła Igora z Oliwią. To posunięcie wywołało sporo kontrowersji a Oliwia nie szczędziła gorzkich słów pod adresem rywalki. Po dzisiejszym odcinku wygląda na to, że relacja Igora i Magdy się zacieśnia. Uczestnik zadeklarował nowej partnerce, że jest gotów udowodnić jej, że jego słowa nie są rzucane na wiatr i chciałby stworzyć z nią coś więcej.  Niestety dla jednej z osób miłosna przygoda na "Love Island" dobiegła końca. Żaden z czterech singli nie miał ochoty na to, aby opuszczać luksusową willę i wracać do domu. Niestety decyzją widzów z programem pożegnał się Kamil Nicalek.  Zobacz także:  "Love Island": Mundek wrócił do show! Zobaczcie fragment programu, który nie pojawił się w telewizji! Kamil Nicalek opuszcza "Love Island 2".   Pozostali single jak na razie mogą odetchnąć z ulgą...   

Natalia i Mundek Love Island
Instagram
Newsy
"Love Island 2": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu"
Czy Natalia wróci do Love Island 2? Prosi fanów o wsparcie

Natalia i Mundek w minioną niedzielę musieli pożegnać się z programem "Love Island" . Niewątpliwie ta para bardzo wyróżniała się na tle innych i dostarczyła widzom wielu emocji. Właśnie na InstaStory Natalii pojawiły się nagrania, na których możemy zobaczyć ją razem z Mundkiem już po powrocie do kraju. Była uczestniczka show nie może pogodzić się z tym, że jej przygoda w pięknej willi dobiegła już końca. Z tego też względu postanowiła zaapelować do fanów w sprawie zorganizowania protestu!  Zobacz także:  "Love Island 2": Pierwsza poważna kłótnia w programie! Pomiędzy Adą i Alicją doszło do ostrej wymiany zdań!  "Love Island": Natalia apeluje do fanów! "Zróbcie strajk i protest, żebyśmy wrócili do programu" Natalia Lieber od samego początku w programie "Love Island", dała się poznać jako bardzo charyzmatyczna, otwarta i przebojowa osoba. Udział w show był dla niej wspaniałą przygodą, której uczestniczka nie chciała szybko zakończyć. Na początku nie udało jej się stworzyć dobrej relacji z Karolem, jednak gdy do gry wszedł Mundek, to wydawało się, że dziewczyna może już być spokojna o swoją pozycję w programie.  Ale jak wiadomo w "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. W jednym z ostatnich odcinków Karolina Gilon ujawniła uczestnikom wyniki głosowania widzów, w którym fani show wybrali pary, które ich zdaniem mają największe szanse na miłość. Najmniej głosów otrzymali Ada i Mikołaj oraz Natalia i Mundek, którzy trafili do strefy zagrożenia. Pozostali uczestnicy mieli za zadanie wybrać jednego chłopaka i jedną dziewczynę, którzy powinni odpaść z show. To było dla wszystkich bardzo trudne, ale niestety ktoś musiał opuścić "Love Island"....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner