Michał Dryja Mundek w Love Island 2
Mat. promocyjne

"Love Island": Mundek podsumował swój udział w programie. "Byłeś jedyną osobą, która na wyspie naprawdę zasługiwała na miłość"

Michał Dryja Mundek w Love Island 2
Mat. promocyjne

Kolejna edycja "Love Island" dobiegła końca. Zwycięzcami zostali Julia Nowakowska i Dominik Grot, którzy w finale pokonali dwie pozostałe pary, a teraz niektórzy uczestnicy podsumowują swój udział w reality-show. Jednym z nich jest Mundek, który był jednym z najbardziej lubianych uczestników i zdobył serca fanów programu. Pod jego ostatnim zdjęciem z "Love Island" pojawiło się mnóstwo wpisów od pozostałych uczestników oraz od widzów, którzy żałują, że to nie on wygrał. Fani wróżą mu karierę! 

Mundek podsumował swój udział w programie "Love Island"

Uczestnik "Wyspy miłości" opublikował na swoim Instagramie zdjęcie z hotelu, w którym przebywali uczestnicy i napisał, że żegna się z cudowną przygodą, jaką był udział w "Love Island" i wraca do rzeczywistości:

Gubimy się naśladując innych, oddzielmy się tylko od tłumu, a wrócimy do zdrowia! To była cudowna przygoda z @loveislandwyspamilosci gdzie każdy z nas jest całkowicie inną, wyjątkową osobą! Dziękuję❤️ - napisał Mundek o swoim udziale w "Love Island". 

Internauci prześcigają się, pisząc kolejne pozytywne komentarze dotyczące tego uczestnika "Wyspy miłości". Niektórzy wprost sugerują, że to on powinien wygrać drugą edycję programu, bo przez cały czas był szczery i udało mu się stworzyć relację opartą na przyjaźni i zaufaniu:

Byłeś jedyną osobą która na wyspie naprawdę zasługiwała na miłość i niczego nie udawała ani nie grała. 😊

Pomimo iz faktycznie darze sympatia wygranych uczestnikow to uwazam ze program powinni wygrac wlasnie munek.dryja i Alicja ... moze nie milosc ale szczerosc i przyjazn !

Prawdziwy, szczery na luzie. Super się Ciebie oglądało ☺️

Jesteś mega wartościową i fajną osobą z niesamowicie dużym poczuciem humoru. Takich osób właśnie powinno być więcej na świecie!! 

Świetnie Wyglądasz 😍

Tylko spójrzcie, jakim zdjęciem Mundek żegna przygodę w " Love Island"!

Zobacz takżeSylwia Lipka zachwyca się Igorem z "Love Island"! Zdradziła, co myśli o jego byłej partnerce, Oliwii

Mundek był jednym z najbardziej lubianych uczestników drugiej edycji "Love Island".

Love Island
Mat. prasowe

Po tym, jak odpadł razem z Natalią udało mu się jeszcze wrócić do programu. 

Natalia i Mundek Love Island
Instagram

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48