Party Stories
Alicja i Kamil z "Love Island"
Instagram
Newsy

"Love Island 2": Po rozmowie Kamila z Alicją, internauci nie szczędzą mu słów krytyki! "Manipulator straszny"

W "Love Island" nie możemy narzekać na brak emocji. Alicja i Kamil przeżyli swój pierwszy pocałunek i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze. Ale inni Islandersi postanowili ostrzec Alicję przed Kamilem, gdyż uważają, że chłopak nie jest zainteresowany tylko nią. Pod koniec ostatniego odcinka byliśmy świadkami poważnej rozmowy Alicji i Kamila. Chłopak nie krył swojego oburzenia, kiedy dowiedział się, co powiedziała Alicji Oliwia i kilku innych uczestników. Fani programu postanowili skomentować tą sytuację i okazało się, że oni również obawiają się manipulacji ze strony Kamila. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Love Island": Czy Natalia będzie kontynuować znajomość z Mundkiem?

Ania Lewandowska wścieknie się na Franka z "Love Island" za te słowa?! "Ania, jak to oglądasz..."

"Love Island": Po rozmowie z Alicją, internauci nie szczędzą Kamilowi słów krytyki! "Manipulator straszny"

Odkąd Ada odeszła z programu, Kamil pozostał singlem i musi powalczyć o serce nowej dziewczyny. Chłopak przystąpił więc do działania i spędził romantyczne chwile z Alicją - para po raz pierwszy się pocałowała i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do szczęścia. Ale tego samego wieczoru, tuż przed snem, do Alicji podszedł Igor, który postanowił ją ostrzec przed Kamilem. Chłopak stwierdził, że Kamil podbija również do Oliwii, więc pozycja Alicji, może stać się zagrożona. 

Następnego dnia Alicja postanowiła porozmawiać z Oliwią, która potwierdziła słowa Igora. Z tego też względu Alicja i Kamil odbyli poważną rozmowę. 

Nagle kilka osób do mnie mówi, że Ty chodzisz i mówisz tak naprawdę to samo Oliwce, że do niej coś tam masz, później przychodzisz do mnie i to musimy po prostu skończyć, bo to jest strasznie dziwne - powiedziała Alicja. 

Rozmowa Alicji i Kamila trwała dość długo. Kamil w jej trakcie zaczął się coraz bardziej denerwować i zarzucił, że Oliwia sama jest niezdecydowana na jednego partnera i nie wie czego chce. Stwierdził również, że być może Oliwia jest właśnie nim zainteresowana i dlatego powiedziała coś takiego Alicji.

Niech się zajmie swoim trójkątem czy tam czworokątem i niech mnie zostawi - powiedział wyraźnie zdenerwowany Kamil na temat Oliwii.

Wygląda na to, że w szczere intencje Kamila, nie wierzą również internauci. 

- Ale atak ze strony Kamila 😲 Manipulator straszny

- Ciężko mi uwierzyć w szczere zamiary Kamila..

- Kamil chyba nie wie co to za program. Może on myśli, że to pamiętnik z wakacji 🤔

- Kamil był pewien , że jak pocałuje Alicję plus jego wygląd i będzie jego , facet się pomylił , bo trafił na twardą zawodniczkę jak patrzę po dzisiejszym odcinku 😁😁

- Niech lepiej Alicja odpuści sobie tą Amerykę, bo nie wyjdzie na tym dobrze.

- Buuuu aż się gotuje. I jeszcze oczernia innych. Wszyscy winni tylko nie on. 🤯🤯🤯🤯😠😠😠😠😠 - piszą fani. 

A Wy, co o tym myślicie? Czy Alicja powinna zaufać Kamilowi i nie przejmować się słowami pozostałych uczestników "Wyspy miłości"?

Alicja i Kamil z
Instagram

Alicja i Kamil mają już za sobą pierwszy pocałunek! Jednak rozmowy z innymi Islanderami ostudziły zapał dziewczyny na relację z Kamilem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋💋💋💋 Czy ten pocałunek, to początek poważnej relacji? #balkonowerozmowy #pocalunek

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Love Island
East News
Newsy
Co Sylwia i Mikołaj sądzą o nowej edycji "Love Island"? Tego się nie spodziewaliśmy!

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak są zwycięzcami pierwszej edycji programu "Love Island" , a obecnie walczą o kryształową kulę w "Tańcu z gwiazdami"! Para ma ogromne wsparcie fanów, którzy pokochali ich właśnie w miłosnym show. Sylwia i Mikołaj tworzą szczęśliwą parę w życiu prywatnym, a miłość dał im właśnie program "Love Island".  Zobacz także:  Jak dużo wiesz o nowej edycji "Love Island"? Sprawdź się w naszym quizie! Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Sylwią i Mikołajem. Oczywiście para bacznie śledzi nową edycję "Love Island", a jako zwycięzcy tego programu, doskonale wiedzą, jak wszystko powinno wyglądać. Czy zatem nowa odsłona show jest dla nich ciekawa? Trochę ta energia siadła - powiedziała Sylwia. Gdyby nie działanie produkcji, żeby to urozmaicić na początku, to byłoby mało ciekawie - dodał Mikołaj.  Dlaczego tak uważają? Co ich zdaniem należałoby zmienić?  Tego wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej! 

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 

Oliwia w programie "Love Island" w dalszym ciągu nie może się zdecydować na jednego partnera. Po randce z Mikołajem, postanowiła odbyć poważną rozmowę z Igorem. Dziewczyna zarzuciła mu, że ten... w ogóle nie zabiega o jej względy! Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii i zarzucają jej, że w programie zdecydowanie bardziej szuka atencji, niż miłości... Zobacz także:  "Love Island 2": Po rozmowie Kamila z Alicją, internauci nie szczędzą mu słów krytyki! "Manipulator straszny" "Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości"  Oliwia już jakiś czas temu stwierdziła, że chociaż bardzo podoba jej się Igor, to jednak chce również spróbować związku z Mikołajem. I tak też się stało - obecnie Oliwia i Mikołaj tworzą parę, a Igor wybrał na ostatnim przeparowaniu Alicję, jednak zaznaczył, że między nimi będą to tylko relacje koleżeńskie. W ostatnim odcinku Oliwia i Mikołaj spędzili romantyczne chwile na randce, podczas której doszło pomiędzy nimi do kilku pocałunków! Mikołaj wyraźnie coraz bardziej wkręca się w relację ze swoją obecną partnerką. Tego samego chyba nie można jednak powiedzieć o Oliwii, która pomimo zachwytu nad Mikołajem, w dalszym ciągu liczy na coś więcej z Igorem. Po romantycznych chwilach z obecnym partnerem, postanowiła porozmawiać właśnie z Igorem.  Oliwia zarzuciła, że Igor przestał zabiegać o jej względy. Igor zaś nie chce wtrącać się w jej relację z Mikołajem, chociaż w dalszym ciągu coś do niej czuje. Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii, o czym dali znać na oficjalnym Instagramowym profilu programu "Love Island".  - Oliwia to atencjuszka. Najlepiej, żeby się o nią biła cała trójka....

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji! 

W "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami kłótni Oliwii i Igora. Chłopak doszedł do wniosku, że nie chce kontynuować relacji ze swoją partnerką! Z tego też względu obydwoje podjęli decyzję o rozstaniu. Jednak jak się okazało, uczestnik będzie żałował swojej decyzji. Zobaczcie! Zobacz także:  Nowy przystojniak z "Love Island" niedawno robił furorę w amerykańskim show! Kim jest Kamil Nicalek?  "Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji!  Igor i Oliwia uchodzili za idealnie dobraną parę. Świetnie się dogadywali i rozumieli, ale nagle w ostatnim odcinku "Love Island" wszystko się zmieniło. Pomiędzy byłymi już partnerami doszło do wymiany zdań, która doprowadziła do burzliwego rozstania tej dwójki.  A wszystko zaczęło się od męskiej rozmowy Igora z Kamilem, która spowodowała, że chłopak postanowił zrezygnować z dalszej relacji ze swoją partnerką. Rozgoryczona Oliwia nie przebierała w słowach i jasno dała do zrozumienia, co myśli o zachowaniu partnera. Były łzy i próby kolejnych rozmów, które miały ostudzić emocje między uczestnikami, ale ostatecznie para rozstała się.  W programie pojawiła się również nowa uczestniczka, Kornelia, która wyraźnie spodobała się Igorowi. Jednak w dzisiejszym odcinku przekonamy się, że chłopak najwyraźniej przemyślał na spokojnie swoją decyzję o rozstaniu z Oliwią i... będzie chciał do niej wrócić! Zobaczymy kolejną, poważną rozmowę byłej pary, w trakcie której Igor powie Oliwii, że żałuje swojej decyzji.   Co zrobi Oliwia? Czy zdecyduje się ponownie zaufać Igorowi i spróbuje naprawić ich związek pomimo wielu...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner