Alicja i Kamil z "Love Island"
Instagram

"Love Island 2": Po rozmowie Kamila z Alicją, internauci nie szczędzą mu słów krytyki! "Manipulator straszny"

Alicja i Kamil z "Love Island"
Instagram

W "Love Island" nie możemy narzekać na brak emocji. Alicja i Kamil przeżyli swój pierwszy pocałunek i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze. Ale inni Islandersi postanowili ostrzec Alicję przed Kamilem, gdyż uważają, że chłopak nie jest zainteresowany tylko nią. Pod koniec ostatniego odcinka byliśmy świadkami poważnej rozmowy Alicji i Kamila. Chłopak nie krył swojego oburzenia, kiedy dowiedział się, co powiedziała Alicji Oliwia i kilku innych uczestników. Fani programu postanowili skomentować tą sytuację i okazało się, że oni również obawiają się manipulacji ze strony Kamila. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: "Love Island": Czy Natalia będzie kontynuować znajomość z Mundkiem?

"Love Island": Po rozmowie z Alicją, internauci nie szczędzą Kamilowi słów krytyki! "Manipulator straszny"

Odkąd Ada odeszła z programu, Kamil pozostał singlem i musi powalczyć o serce nowej dziewczyny. Chłopak przystąpił więc do działania i spędził romantyczne chwile z Alicją - para po raz pierwszy się pocałowała i wydawało się, że wszystko jest na dobrej drodze do szczęścia. Ale tego samego wieczoru, tuż przed snem, do Alicji podszedł Igor, który postanowił ją ostrzec przed Kamilem. Chłopak stwierdził, że Kamil podbija również do Oliwii, więc pozycja Alicji, może stać się zagrożona. 

Następnego dnia Alicja postanowiła porozmawiać z Oliwią, która potwierdziła słowa Igora. Z tego też względu Alicja i Kamil odbyli poważną rozmowę. 

Nagle kilka osób do mnie mówi, że Ty chodzisz i mówisz tak naprawdę to samo Oliwce, że do niej coś tam masz, później przychodzisz do mnie i to musimy po prostu skończyć, bo to jest strasznie dziwne - powiedziała Alicja. 

Rozmowa Alicji i Kamila trwała dość długo. Kamil w jej trakcie zaczął się coraz bardziej denerwować i zarzucił, że Oliwia sama jest niezdecydowana na jednego partnera i nie wie czego chce. Stwierdził również, że być może Oliwia jest właśnie nim zainteresowana i dlatego powiedziała coś takiego Alicji.

Niech się zajmie swoim trójkątem czy tam czworokątem i niech mnie zostawi - powiedział wyraźnie zdenerwowany Kamil na temat Oliwii.

Wygląda na to, że w szczere intencje Kamila, nie wierzą również internauci. 

- Ale atak ze strony Kamila 😲 Manipulator straszny

- Ciężko mi uwierzyć w szczere zamiary Kamila..

- Kamil chyba nie wie co to za program. Może on myśli, że to pamiętnik z wakacji 🤔

- Kamil był pewien , że jak pocałuje Alicję plus jego wygląd i będzie jego , facet się pomylił , bo trafił na twardą zawodniczkę jak patrzę po dzisiejszym odcinku 😁😁

- Niech lepiej Alicja odpuści sobie tą Amerykę, bo nie wyjdzie na tym dobrze.

- Buuuu aż się gotuje. I jeszcze oczernia innych. Wszyscy winni tylko nie on. 🤯🤯🤯🤯😠😠😠😠😠 - piszą fani. 

A Wy, co o tym myślicie? Czy Alicja powinna zaufać Kamilowi i nie przejmować się słowami pozostałych uczestników "Wyspy miłości"?

Alicja i Kamil z "Love Island"
Instagram

Alicja i Kamil mają już za sobą pierwszy pocałunek! Jednak rozmowy z innymi Islanderami ostudziły zapał dziewczyny na relację z Kamilem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋💋💋💋 Czy ten pocałunek, to początek poważnej relacji? #balkonowerozmowy #pocalunek

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43