Party Stories
Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy

"Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji! 

W "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami kłótni Oliwii i Igora. Chłopak doszedł do wniosku, że nie chce kontynuować relacji ze swoją partnerką! Z tego też względu obydwoje podjęli decyzję o rozstaniu. Jednak jak się okazało, uczestnik będzie żałował swojej decyzji. Zobaczcie!

Zobacz także: Nowy przystojniak z "Love Island" niedawno robił furorę w amerykańskim show! Kim jest Kamil Nicalek? 

Czy "Love Island" pokona popularnością "Big Brothera"? Karolina Gilon nie ma wątpliwości! Dlaczego?

"Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji! 

Igor i Oliwia uchodzili za idealnie dobraną parę. Świetnie się dogadywali i rozumieli, ale nagle w ostatnim odcinku "Love Island" wszystko się zmieniło. Pomiędzy byłymi już partnerami doszło do wymiany zdań, która doprowadziła do burzliwego rozstania tej dwójki. 

A wszystko zaczęło się od męskiej rozmowy Igora z Kamilem, która spowodowała, że chłopak postanowił zrezygnować z dalszej relacji ze swoją partnerką. Rozgoryczona Oliwia nie przebierała w słowach i jasno dała do zrozumienia, co myśli o zachowaniu partnera. Były łzy i próby kolejnych rozmów, które miały ostudzić emocje między uczestnikami, ale ostatecznie para rozstała się. 

W programie pojawiła się również nowa uczestniczka, Kornelia, która wyraźnie spodobała się Igorowi. Jednak w dzisiejszym odcinku przekonamy się, że chłopak najwyraźniej przemyślał na spokojnie swoją decyzję o rozstaniu z Oliwią i... będzie chciał do niej wrócić! Zobaczymy kolejną, poważną rozmowę byłej pary, w trakcie której Igor powie Oliwii, że żałuje swojej decyzji.

 

Co zrobi Oliwia? Czy zdecyduje się ponownie zaufać Igorowi i spróbuje naprawić ich związek pomimo wielu różnic, które ich dzielą? Co spowodowało, że Igor zmienił zdanie? Tego wszystkiego oczywiście dowiemy się w dzisiejszym odcinku "Love Island", który zobaczymy już o 22:10, na antenie telewizji Polsat! 

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe

Igor jednak zmieni zdanie i będzie chciał ponownie zbliżyć się do Oliwii! Jak myślicie, czy dziewczyna da mu drugą szansę? 

Igor Łubkowski w Love Island

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Widzowie domagają się usunięcia Oliwii z programu! Jej zachowanie oburzyło fanów show

W "Love Island" nie brakuje emocji i zwrotów akcji, a tego niewątpliwie dostarcza widzom jedna z uczestniczek - 19-letnia Oliwia Knapek. Fani show nie kryją oburzenia zachowaniem Islanderki i nawet apelują do produkcji o usunięcie jej z programu. Co takiego zrobiła Oliwia? Zobaczcie!  Zobacz także:  "Love Island 2": Oliwia płacze z zazdrości o Magdę! Internauci: "Karma wraca a życie uczy pokory młoda damo " "Love Island 2": Widzowie domagają się usunięcia Oliwii z programu! Jej zachowanie oburzyło fanów show Oliwia Knapek z "Love Island 2" budzi ogromne emocje wśród widzów programu. Początkowo wydawało się, że uczestniczka tworzy wspaniałą relację z Igorem, jednak jej dość wybuchowy i impulsywny charakter, dał się szybko we znaki spokojnemu chłopakowi. Chociaż dziewczyna przyznała, że bardzo podoba jej się Igor, to jednak postanowiła zobaczyć, jak będzie jej w związku z Mikołajem. Wtedy też stwierdziła, że jeśli ona i Igor coś do siebie czują, to na pewno wrócą do siebie. Oliwia dała nadzieje Mikołajowi, a jednocześnie dalej flirtowała, a nawet całowała się z Igorem. Już wtedy internauci zaczęli mieć obiekcje do uczestniczki. Sytuacja zaostrzyła się jeszcze bardziej, gdy do programu weszła przepiękna Magda, która oczarowała swoją urodą wszystkich panów mieszkających na "Wyspie miłości", w tym również Igora. Oliwia nie kryła swojej zazdrości i zdenerwowania, kiedy zauważyła, że Igor jest zainteresowany Magdą. Czara goryczy przelała się, kiedy Igor i Magda zostali parą, a chłopak stwierdził, że nie chce już tworzyć relacji z Oliwią. Wtedy też dziewczyna zareagowała dość stanowczo i ostro. Zdajesz sobie sprawę z tego, że mnie stracisz na zawsze? Szmatą dziury w sercu nie załatasz . Szkoda, że mnie zdradziłeś -...

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Oliwia płacze z zazdrości o Magdę! Internauci: "Karma wraca a życie uczy pokory młoda damo"

W "Love Island" znowu zwroty akcji i zaskoczenia. Do tej pory to Igor starał się o Oliwię, która pomimo deklaracji, że coś czuje do chłopaka, zdecydowała się związać z Mikołajem. Teraz, gdy do gry weszła przepiękna Magda, role się odwróciły! Oliwia i Igor odbyli poważną rozmowę i wygląda na to, że dziewczyna poczuła dużą zazdrość o Igora, a ten nie ukrywa, że Magda zrobiła na nim wrażenie. Oczywiście nie obyło się bez łez. Zobaczcie również, co sądzą o tej sytuacji fani programu!  Zobacz także:  Ada z "Love Island" jednak nie została zwolniona z wojska?! Podała prawdziwe powody rezygnacji z programu!    "Love Island": Oliwia poczuła zazdrość o Igora! Polały się łzy... Ten tydzień w programie "Love Island" upływa przede wszystkim na zwrotach akcji w relacji Oliwii i Igora. Dziewczyna pomimo deklaracji, że żywi uczucie do chłopaka, postanowiła spróbować stworzyć coś z Mikołajem. Jednak w jednym z ostatnich odcinków, kiedy każdy z uczestników wykonywał seksowne tańce dla płci przeciwnej, Oliwia nie szczędziła czułości... Igorowi. To wyraźnie zabolało Mikołaja, który nie liczy już na to, że uda mu się stworzyć związek z Oliwią.  Ale to nie koniec komplikacji. Kiedy na "Wyspie miłości" pojawiła się piękna Magda, panowie oszaleli na jej widok! Igor również nie krył, że jest oczarowany nową Wyspiarką, a to wyraźnie zdenerwowało Oliwię. W ostatnim odcinku, gdy tylko dziewczyna zauważyła, że Igor i Magda rozmawiają sam na sam, postanowiła odbyć z nim poważną rozmowę.  Igor: Ja Ci zawsze mówiłem, że będę mówił tak jak jest  Oliwia: No i jak jest?  I: Podoba mi się ona. O: No i co dalej? I: Nie, no nic. Po prostu prowadziłem z nią normalną konwersację  O: I...

Love Island
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Oliwia znów wróciła do Mikołaja! Internauci: "Mikołaj, więcej szacunku do siebie"

Oliwia i Mikołaj z "Love Island" znów są razem! Po tym jak Igor związał się z nową uczestniczką Magdą i definitywnie skreślił szansę na związek z Oliwią, dziewczyna nie kryła łez. Oczywiście wsparcie znalazła w Mikołaju, który wyraźnie wciąż coś do niej czuje. Fani programu uważają jednak, że Oliwia manipuluje uczuciami chłopaka i kiedy poczuła, że u Igora nie ma już szans, to postanowiła do niego wrócić. Zobaczcie sami! Zobacz także:  "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego"   Oliwia z drugiej edycji  "Love Island" to uczestniczka, która niewątpliwie wzbudza najwięcej emocji wśród widzów programu. Jeszcze do niedawna to ona rozdawała karty - chociaż czuła coś do Igora, to jednak zdecydowała się związać z... Mikołajem. Obydwaj panowie byli bardzo zainteresowani dziewczyną, ale Oliwię mimo wszystko zawsze bardziej ciągnęło w stronę Igora. Kiedy będąc w związku z Mikołajem na jego oczach czule całowała się z Igorem, było już jasne, że dziewczyna nie pokłada nadziei w rozwijaniu relacji z obecnym partnerem. Wtedy też Mikołaj stwierdził, że ich związek nie ma szans na dalszy rozwój. Jednak wszystko zmieniło się, gdy do gry weszła przepiękna Magda! Dziewczyna wybrała Igora na swojego partnera, a ten totalnie stracił dla niej głowę i wygląda na to, że chłopak nie widzi już szans na stworzenie relacji z Oliwią. Z tego też względu odtrącona dziewczyna zaczęła znów walczyć o względy Mikołaja, a ten nie pozostał obojętny na jej łzy...  Fajnie, że Mikołaj mnie po prostu zrozumiał i jednak chyba to prawdziwe uczucie, to jest ze strony Mikołaja, a nie Igora  - powiedziała Oliwia.  Wygląda na to, że po poważnej rozmowie z Oliwią, Mikołaj ponownie chce dać jej...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner