Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe

"Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji! 

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe

W "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami kłótni Oliwii i Igora. Chłopak doszedł do wniosku, że nie chce kontynuować relacji ze swoją partnerką! Z tego też względu obydwoje podjęli decyzję o rozstaniu. Jednak jak się okazało, uczestnik będzie żałował swojej decyzji. Zobaczcie!

Zobacz także: Nowy przystojniak z "Love Island" niedawno robił furorę w amerykańskim show! Kim jest Kamil Nicalek? 

"Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji! 

Igor i Oliwia uchodzili za idealnie dobraną parę. Świetnie się dogadywali i rozumieli, ale nagle w ostatnim odcinku "Love Island" wszystko się zmieniło. Pomiędzy byłymi już partnerami doszło do wymiany zdań, która doprowadziła do burzliwego rozstania tej dwójki. 

A wszystko zaczęło się od męskiej rozmowy Igora z Kamilem, która spowodowała, że chłopak postanowił zrezygnować z dalszej relacji ze swoją partnerką. Rozgoryczona Oliwia nie przebierała w słowach i jasno dała do zrozumienia, co myśli o zachowaniu partnera. Były łzy i próby kolejnych rozmów, które miały ostudzić emocje między uczestnikami, ale ostatecznie para rozstała się. 

W programie pojawiła się również nowa uczestniczka, Kornelia, która wyraźnie spodobała się Igorowi. Jednak w dzisiejszym odcinku przekonamy się, że chłopak najwyraźniej przemyślał na spokojnie swoją decyzję o rozstaniu z Oliwią i... będzie chciał do niej wrócić! Zobaczymy kolejną, poważną rozmowę byłej pary, w trakcie której Igor powie Oliwii, że żałuje swojej decyzji.

 

Co zrobi Oliwia? Czy zdecyduje się ponownie zaufać Igorowi i spróbuje naprawić ich związek pomimo wielu różnic, które ich dzielą? Co spowodowało, że Igor zmienił zdanie? Tego wszystkiego oczywiście dowiemy się w dzisiejszym odcinku "Love Island", który zobaczymy już o 22:10, na antenie telewizji Polsat! 

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe

Igor jednak zmieni zdanie i będzie chciał ponownie zbliżyć się do Oliwii! Jak myślicie, czy dziewczyna da mu drugą szansę? 

Igor Łubkowski w Love Island

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33