Rafał Pietrzak - uczestnicy "Love Island 2"
Mat. promocyjne
Newsy

"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

Wczorajsza rozmowa Igora i Rafała w programie "Love Island", nie przypadła do gustu internautom. Fani show nie szczędzą słów krytyki Rafałowi - ich zdaniem partner Oli wpędza Igora w poczucie winy i miesza mu w głowie, ponieważ nie czuje się już pewniakiem do wygranej show. Zobaczcie dlaczego internauci tak uważają!

Zobacz także: "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego" 

Tak wygląda willa z drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości"! Co za luksus

"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

Druga edycja programu "Love Island" wchodzi w decydującą fazę. Finał show zbliża się wielkimi krokami i do tej pory za idealnie dobraną parę uchodzili Ola i Rafał. Co więcej, to właśnie oni jako jedyni oficjalnie zostali parą - podczas randki Rafał poprosił Olę, aby została jego dziewczyną. Ta dwójka zyskała również dużą sympatię widzów, ale po ostatnim odcinku, Rafał trochę podpadł fanom show. A wszystko przez rozmowę z Igorem...

Panowie odbyli męską rozmowę, podczas której Rafał powiedział Igorowi, że rzekomo pozostali uczestnicy show uważają, iż jego związek z Magdą został stworzony tylko po to, aby wygrać program. Dodatkowo podobno Islandersi uważają, że chłopak zmienił się, odkąd jest z nową partnerką.

Ty się też zmieniłeś stary trochę, mi się wydaje, to wszyscy widzą, że zrobiłeś się taki trochę hop do przodu, trochę inaczej się zachowujesz - zaczął Rafał.

Jest tak jak jest, ja jestem zadowolony, to nie jest fajna sytuacja, w szczególności, że też szanuję Oliwię. No po prostu Rafał nie byłem szczęśliwy - odpowiedział Igor.

No czaję, tylko też jakby zmieniłeś się i to bardziej jest na płaszczyźnie tego, że jak wcześniej szedłeś, to do tego zagadałeś, do tamtego zagadałeś. Teraz idziesz i tak " co tam" i idziesz dalej. [...] Zaczęli Cię postrzegać trochę tak, że wziąłeś sobie Magdę tylko po to, że z nią jest większa szansa na wygraną. Postrzegają Cię jako takiego gbura, który zostawił Oliwię, rzucił wszystkie uczucia po to, żeby sobie lepszą opcję wybrać - powiedział Rafał. 

Tak patrząc na to, myślę, że z Oliwią bym miał większe szanse, żeby wygrać - odparł Igor. 

Dziewczyny to postrzegają, że poleciałeś na gwiazdę, bo z gwiazdą masz większe szanse, żeby się wybić, czy coś tam. 

Szkoda gadać o takich bzdetach, bo to szkoda tlenu w moich płucach na takie puste słowa - podsumował Igor. 

Zdaniem fanów show, Rafał wcale nie chciał udzielić Igorowi dobrej rady, a zaczął mu mieszać w głowie i wpędzać w poczucie winy, że nie dał ponownie szansy Oliwii. Internauci uważają, że chłopak czuje zagrożenie ze strony Igora i Magdy, którzy mogą być głównymi rywalami Rafała i Oli w finale. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy nie szczędzą Rafałowi słów krytyki.

- To chyba właśnie Rafał dąży do wygranej i dlatego tak reaguje

- Pilnuj swoich spraw

- Powiedział Rafał, który w ogóle nie jest sfokusowany na wygrana 😂😂😂

- Mówi to ten, co trzyma się jednej dla wygranej 🤣🤣🤣🤣🤣

- Jak się nie wypowiadam, tak się wypowiem - Rafał bełkocze puste slogany, które nie mają nic wspólnego z prawdą to raz, a dwa, że brzmi jakby chciał namieszać Igorowi w głowie i nowym związku, chcąc coś ugrać.

- Rafał czuje się zagrożony, że ma konkurencje 😂 - piszą internauci.

A Wy, co o tym myślicie? Rafał miał dobre zamiary, czy rzeczywiście obawia się konkurencji? Zobaczcie rozmowę panów! 

Magda i Igor świetnie się ze sobą dogadują! Myślicie, że mają szanse wygrać drugą edycję programu "Love Island"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te zdjęcia mówią same za siebie 😍 #loveisintheair #parajakzobrazka

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

Zobacz także
Ola i Rafał z Love Island

"Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego" 

Love Island

Sylwia i Mikołaj z "Love Island" przewidzieli rozstanie Marietty i Chrisa?! "Spodziewaliśmy się tego". Dlaczego?

 

Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci mają nadzieję, że to właśnie oni wygrają show! 
"Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci mają nadzieję, że to właśnie oni wygrają show! 

W drugiej edycji programu "Love Island" utworzyła się kolejna, oficjalna para! Po Oli i Rafale, przyszedł czas na Julię i Dominika. Do tej pory fani show byli pewni, że to właśnie Ola i Rafał mają największe szanse na wygraną. Teraz zaś w większości przyznają, że to jednak Julia i Dominik wyglądają na szczerą i stworzoną dla siebie parę, a ich konkurentom zarzucają fałsz. Dlaczego? Zobaczcie.  Zobacz także:  "Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw" "Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci są pewni - to oni wygrają show!  Ola i Rafał z "Love Island 2" do tej pory uchodzili za faworytów do głównej wygranej - są ze sobą od samego początku programu i nie zaliczyli żadnego "skoku w bok". Również jako pierwsi zostali oficjalnie parą. Pozostali uczestnicy znacznie dłużej szukali swoich drugich połówek, a niektórzy nie znaleźli ich nawet do tej pory. Jednak wszystko zmieniło się, gdy Julia i Dominik postanowili dać sobie szansę.  Wygląda na to, że właśnie ta para z każdym kolejnym odcinkiem zaskarbia serca coraz większej ilości fanów. Są bardzo zgodni i raczej nie mieli większych kryzysów. Ponadto właśnie oficjalnie zostali parą! Zobaczcie ten romantyczny moment.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   It's official! Dominik i Julia zostali parą! ❤️ #jakbymcieznalacalezycie #wparzelepiej #zakochani Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Wrz...

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji! 
"Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji! 

W "Love Island" nie brakuje zaskoczeń i zwrotów akcji. W ostatnim odcinku byliśmy świadkami kłótni Oliwii i Igora. Chłopak doszedł do wniosku, że nie chce kontynuować relacji ze swoją partnerką! Z tego też względu obydwoje podjęli decyzję o rozstaniu. Jednak jak się okazało, uczestnik będzie żałował swojej decyzji. Zobaczcie! Zobacz także:  Nowy przystojniak z "Love Island" niedawno robił furorę w amerykańskim show! Kim jest Kamil Nicalek?  "Love Island": Igor jednak będzie chciał wrócić do Oliwii?! Zaskakujący zwrot akcji!  Igor i Oliwia uchodzili za idealnie dobraną parę. Świetnie się dogadywali i rozumieli, ale nagle w ostatnim odcinku "Love Island" wszystko się zmieniło. Pomiędzy byłymi już partnerami doszło do wymiany zdań, która doprowadziła do burzliwego rozstania tej dwójki.  A wszystko zaczęło się od męskiej rozmowy Igora z Kamilem, która spowodowała, że chłopak postanowił zrezygnować z dalszej relacji ze swoją partnerką. Rozgoryczona Oliwia nie przebierała w słowach i jasno dała do zrozumienia, co myśli o zachowaniu partnera. Były łzy i próby kolejnych rozmów, które miały ostudzić emocje między uczestnikami, ale ostatecznie para rozstała się.  W programie pojawiła się również nowa uczestniczka, Kornelia, która wyraźnie spodobała się Igorowi. Jednak w dzisiejszym odcinku przekonamy się, że chłopak najwyraźniej przemyślał na spokojnie swoją decyzję o rozstaniu z Oliwią i... będzie chciał do niej wrócić! Zobaczymy kolejną, poważną rozmowę byłej pary, w trakcie której Igor powie Oliwii, że żałuje swojej decyzji.   Co zrobi Oliwia? Czy zdecyduje się ponownie zaufać Igorowi i spróbuje naprawić ich związek pomimo wielu...

Magda i Igor z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island 2": Igor wyznał miłość Magdzie! Internauci: "Stał się nachalny i może ją tym odstraszyć"
"Love Island 2": Igor wyznał miłość Magdzie! Internauci: "Stał się nachalny i może ją tym odstraszyć"

Program "Love Island" wchodzi w decydującą fazę! Większość uczestników znalazła już swoich wymarzonych partnerów, a niektórzy już zdążyli nawet wyznać sobie miłość. Ostatnio na ten krok zdecydował się Igor, który nie przestaje zachwycać się swoją partnerką. Niektórzy fani show są zdania, że chłopak - po zaledwie kilku dniach znajomości - składa zbyt poważne deklaracje, a to wydaje się być sztuczne i nieprawdziwe. Co więcej, internauci uważają również, że Igor jest zbyt nachalny i może tym odstraszyć Magdę. Zobaczcie! Zobacz także:  "Love Island 2": Rafał przekroczył granice? Nazwał swoją partnerkę "ladacznicą"!  "Love Island": Igor wyznał miłość Magdzie Gdy tylko do programu "Love Island" dołączyła Magdalena Karwacka, na Wyspie miłości zrobiło się naprawdę gorąco. Wszyscy panowie byli oczarowani przepiękną uczestniczką, jednak dziewczyna zdecydowała się stworzyć parę z Igorem. Wygląda na to, że świetnie się ze sobą dogadują, a Igor po zaledwie kilku dniach znajomości, przystąpił nawet do poważnych deklaracji.  Jesteś tak fantastyczną kobietą i mam takie szczęście i naprawdę tak się cieszę, że z Tobą jestem. I Ci powiem po prostu, albo grubo, albo wcale. [...] Zakochałem się w Tobie i jak z Tobą jestem, twój dotyk tak na mnie działa, jak z Tobą gadam jest niesamowicie, jak się uśmiechasz... po prostu tak sobie pomyślałem, że mam takie szczęście i zasługujesz, żeby to wiedzieć - powiedział w jednym z ostatnich odcinków Igor do Magdy.  Magda pozostawiła wyznanie Igora bez odpowiedzi i dopiero następnego dnia odbyła z nim szczerą rozmowę. Wtedy też wyznała, że ona nie jest osobą, która tak szybko wypowiada tak ważne słowa. Igor nie żywił o to do niej urazy i w dalszym ciągu obdarowuje...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik