Party Stories
Rafał Pietrzak - uczestnicy "Love Island 2"
Mat. promocyjne
Newsy

"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

Wczorajsza rozmowa Igora i Rafała w programie "Love Island", nie przypadła do gustu internautom. Fani show nie szczędzą słów krytyki Rafałowi - ich zdaniem partner Oli wpędza Igora w poczucie winy i miesza mu w głowie, ponieważ nie czuje się już pewniakiem do wygranej show. Zobaczcie dlaczego internauci tak uważają!

Zobacz także: "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego" 

Tak wygląda willa z drugiej edycji "Love Island. Wyspa miłości"! Co za luksus

"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

Druga edycja programu "Love Island" wchodzi w decydującą fazę. Finał show zbliża się wielkimi krokami i do tej pory za idealnie dobraną parę uchodzili Ola i Rafał. Co więcej, to właśnie oni jako jedyni oficjalnie zostali parą - podczas randki Rafał poprosił Olę, aby została jego dziewczyną. Ta dwójka zyskała również dużą sympatię widzów, ale po ostatnim odcinku, Rafał trochę podpadł fanom show. A wszystko przez rozmowę z Igorem...

Panowie odbyli męską rozmowę, podczas której Rafał powiedział Igorowi, że rzekomo pozostali uczestnicy show uważają, iż jego związek z Magdą został stworzony tylko po to, aby wygrać program. Dodatkowo podobno Islandersi uważają, że chłopak zmienił się, odkąd jest z nową partnerką.

Ty się też zmieniłeś stary trochę, mi się wydaje, to wszyscy widzą, że zrobiłeś się taki trochę hop do przodu, trochę inaczej się zachowujesz - zaczął Rafał.

Jest tak jak jest, ja jestem zadowolony, to nie jest fajna sytuacja, w szczególności, że też szanuję Oliwię. No po prostu Rafał nie byłem szczęśliwy - odpowiedział Igor.

No czaję, tylko też jakby zmieniłeś się i to bardziej jest na płaszczyźnie tego, że jak wcześniej szedłeś, to do tego zagadałeś, do tamtego zagadałeś. Teraz idziesz i tak " co tam" i idziesz dalej. [...] Zaczęli Cię postrzegać trochę tak, że wziąłeś sobie Magdę tylko po to, że z nią jest większa szansa na wygraną. Postrzegają Cię jako takiego gbura, który zostawił Oliwię, rzucił wszystkie uczucia po to, żeby sobie lepszą opcję wybrać - powiedział Rafał. 

Tak patrząc na to, myślę, że z Oliwią bym miał większe szanse, żeby wygrać - odparł Igor. 

Dziewczyny to postrzegają, że poleciałeś na gwiazdę, bo z gwiazdą masz większe szanse, żeby się wybić, czy coś tam. 

Szkoda gadać o takich bzdetach, bo to szkoda tlenu w moich płucach na takie puste słowa - podsumował Igor. 

Zdaniem fanów show, Rafał wcale nie chciał udzielić Igorowi dobrej rady, a zaczął mu mieszać w głowie i wpędzać w poczucie winy, że nie dał ponownie szansy Oliwii. Internauci uważają, że chłopak czuje zagrożenie ze strony Igora i Magdy, którzy mogą być głównymi rywalami Rafała i Oli w finale. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy nie szczędzą Rafałowi słów krytyki.

- To chyba właśnie Rafał dąży do wygranej i dlatego tak reaguje

- Pilnuj swoich spraw

- Powiedział Rafał, który w ogóle nie jest sfokusowany na wygrana 😂😂😂

- Mówi to ten, co trzyma się jednej dla wygranej 🤣🤣🤣🤣🤣

- Jak się nie wypowiadam, tak się wypowiem - Rafał bełkocze puste slogany, które nie mają nic wspólnego z prawdą to raz, a dwa, że brzmi jakby chciał namieszać Igorowi w głowie i nowym związku, chcąc coś ugrać.

- Rafał czuje się zagrożony, że ma konkurencje 😂 - piszą internauci.

A Wy, co o tym myślicie? Rafał miał dobre zamiary, czy rzeczywiście obawia się konkurencji? Zobaczcie rozmowę panów! 

Magda i Igor świetnie się ze sobą dogadują! Myślicie, że mają szanse wygrać drugą edycję programu "Love Island"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te zdjęcia mówią same za siebie 😍 #loveisintheair #parajakzobrazka

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Julia i Dominik z "Love Island"
Mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci mają nadzieję, że to właśnie oni wygrają show! 

W drugiej edycji programu "Love Island" utworzyła się kolejna, oficjalna para! Po Oli i Rafale, przyszedł czas na Julię i Dominika. Do tej pory fani show byli pewni, że to właśnie Ola i Rafał mają największe szanse na wygraną. Teraz zaś w większości przyznają, że to jednak Julia i Dominik wyglądają na szczerą i stworzoną dla siebie parę, a ich konkurentom zarzucają fałsz. Dlaczego? Zobaczcie.  Zobacz także:  "Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw" "Love Island": Julia i Dominik zostali oficjalnie parą! Internauci są pewni - to oni wygrają show!  Ola i Rafał z "Love Island 2" do tej pory uchodzili za faworytów do głównej wygranej - są ze sobą od samego początku programu i nie zaliczyli żadnego "skoku w bok". Również jako pierwsi zostali oficjalnie parą. Pozostali uczestnicy znacznie dłużej szukali swoich drugich połówek, a niektórzy nie znaleźli ich nawet do tej pory. Jednak wszystko zmieniło się, gdy Julia i Dominik postanowili dać sobie szansę.  Wygląda na to, że właśnie ta para z każdym kolejnym odcinkiem zaskarbia serca coraz większej ilości fanów. Są bardzo zgodni i raczej nie mieli większych kryzysów. Ponadto właśnie oficjalnie zostali parą! Zobaczcie ten romantyczny moment.          Wyświetl ten post na Instagramie.                   It's official! Dominik i Julia zostali parą! ❤️ #jakbymcieznalacalezycie #wparzelepiej #zakochani Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci) Wrz...

Oliwia Knapek z Love Island
Instagram
Newsy
"Love Island": Oliwia w ogniu krytyki internautów! "Czy ona w ogóle wie czego chce"?
Love Island 2: Oliwia krytykowana przez internautów!

W "Love Island"  za chwilę czeka nas kolejne przeparowanie, ale już teraz emocji nie brakuje. A wszystko za sprawą Oliwii i Igora, którzy niespodziewanie podjęli decyzję o rozstaniu. Oliwia szybko zaczęła rozglądać się za nowymi kandydatami na partnera i wygląda na to, że może liczyć na Mikołaja. Dziewczynie bardzo podoba się również nowy uczestnik, Kamil. Jednak w ostatnim odcinku Igor stwierdził, że chce na nowo budować coś z Oliwią! Wygląda na to, że kiedy przemyślał wszystko na spokojnie to stwierdził, że jednak Oliwia jest mu pisana.  Wiemy jakie wady mamy teraz, nie? Po prostu trzeba nad tym pracować - powiedział Igor. No tak, no teraz trzeba pracować, a wcześniej, to decyzja zapadła, nie? - odparła Oliwia Wiem, jak tam stanę i Mikołaj wybierze Cię pierwszy, to ja będę się budził w łóżku obok kogoś, obok którego nie chcę się budzić - dodał chłopak. Ja chcę poznać Mikołaja i wydaje mi się, że w tym wypadku wygra prawdziwe uczucie - podsumowała Oliwia.  Zobacz także:  Kogo wybrałby Mikołaj Jędruszczak w "Love Island 2"? Sylwia Madeńska wyraźnie zawiedziona wyborem ukochanego! Fani programu komentują zachowanie Oliwii Fani programu na bieżąco komentują sytuacje w programie. Tym razem są wyraźnie zainteresowani sytuacją właśnie pomiędzy tą dwójką. Na oficjalnym Instagramie programu "Love Island" internauci są zawiedzeni postawą Oliwii! W większości twierdzą, że Igor jest fantastycznym mężczyzną i nie rozumieją, dlaczego dziewczyna chce próbować tworzyć coś z kimś innym. Z drugiej strony internauci uważają również, że Oliwia niepotrzebnie daje także nadzieje Mikołajowi. - Fajnie, że Igor mówi wprost, a nie się czai i udaje. - Czy ona wg wie czego chce :/ 👎🏻👎🏻 - Czy nie wydaje...

Igor i Oliwia z Love Island
mat. prasowe
Newsy
"Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości" 

Oliwia w programie "Love Island" w dalszym ciągu nie może się zdecydować na jednego partnera. Po randce z Mikołajem, postanowiła odbyć poważną rozmowę z Igorem. Dziewczyna zarzuciła mu, że ten... w ogóle nie zabiega o jej względy! Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii i zarzucają jej, że w programie zdecydowanie bardziej szuka atencji, niż miłości... Zobacz także:  "Love Island 2": Po rozmowie Kamila z Alicją, internauci nie szczędzą mu słów krytyki! "Manipulator straszny" "Love Island": Oliwia wciąż nie może zdecydować się, z kim chce być! Internauci: "Szuka atencji, a nie miłości"  Oliwia już jakiś czas temu stwierdziła, że chociaż bardzo podoba jej się Igor, to jednak chce również spróbować związku z Mikołajem. I tak też się stało - obecnie Oliwia i Mikołaj tworzą parę, a Igor wybrał na ostatnim przeparowaniu Alicję, jednak zaznaczył, że między nimi będą to tylko relacje koleżeńskie. W ostatnim odcinku Oliwia i Mikołaj spędzili romantyczne chwile na randce, podczas której doszło pomiędzy nimi do kilku pocałunków! Mikołaj wyraźnie coraz bardziej wkręca się w relację ze swoją obecną partnerką. Tego samego chyba nie można jednak powiedzieć o Oliwii, która pomimo zachwytu nad Mikołajem, w dalszym ciągu liczy na coś więcej z Igorem. Po romantycznych chwilach z obecnym partnerem, postanowiła porozmawiać właśnie z Igorem.  Oliwia zarzuciła, że Igor przestał zabiegać o jej względy. Igor zaś nie chce wtrącać się w jej relację z Mikołajem, chociaż w dalszym ciągu coś do niej czuje. Fani programu są zszokowani niezdecydowaniem Oliwii, o czym dali znać na oficjalnym Instagramowym profilu programu "Love Island".  - Oliwia to atencjuszka. Najlepiej, żeby się o nią biła cała trójka....

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner