Rafał Pietrzak - uczestnicy "Love Island 2"
Mat. promocyjne

"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

Rafał Pietrzak - uczestnicy "Love Island 2"
Mat. promocyjne

Wczorajsza rozmowa Igora i Rafała w programie "Love Island", nie przypadła do gustu internautom. Fani show nie szczędzą słów krytyki Rafałowi - ich zdaniem partner Oli wpędza Igora w poczucie winy i miesza mu w głowie, ponieważ nie czuje się już pewniakiem do wygranej show. Zobaczcie dlaczego internauci tak uważają!

Zobacz także: "Love Island 2": Ola i Rafał oficjalnie zostali parą! Internauci: "Nie kupuję tego" 

"Love Island 2": Rafał miesza w głowie Igorowi, bo czuje zagrożenie? Internauci nie szczędzą mu słów krytyki: "Pilnuj swoich spraw"

Druga edycja programu "Love Island" wchodzi w decydującą fazę. Finał show zbliża się wielkimi krokami i do tej pory za idealnie dobraną parę uchodzili Ola i Rafał. Co więcej, to właśnie oni jako jedyni oficjalnie zostali parą - podczas randki Rafał poprosił Olę, aby została jego dziewczyną. Ta dwójka zyskała również dużą sympatię widzów, ale po ostatnim odcinku, Rafał trochę podpadł fanom show. A wszystko przez rozmowę z Igorem...

Panowie odbyli męską rozmowę, podczas której Rafał powiedział Igorowi, że rzekomo pozostali uczestnicy show uważają, iż jego związek z Magdą został stworzony tylko po to, aby wygrać program. Dodatkowo podobno Islandersi uważają, że chłopak zmienił się, odkąd jest z nową partnerką.

Ty się też zmieniłeś stary trochę, mi się wydaje, to wszyscy widzą, że zrobiłeś się taki trochę hop do przodu, trochę inaczej się zachowujesz - zaczął Rafał.

Jest tak jak jest, ja jestem zadowolony, to nie jest fajna sytuacja, w szczególności, że też szanuję Oliwię. No po prostu Rafał nie byłem szczęśliwy - odpowiedział Igor.

No czaję, tylko też jakby zmieniłeś się i to bardziej jest na płaszczyźnie tego, że jak wcześniej szedłeś, to do tego zagadałeś, do tamtego zagadałeś. Teraz idziesz i tak " co tam" i idziesz dalej. [...] Zaczęli Cię postrzegać trochę tak, że wziąłeś sobie Magdę tylko po to, że z nią jest większa szansa na wygraną. Postrzegają Cię jako takiego gbura, który zostawił Oliwię, rzucił wszystkie uczucia po to, żeby sobie lepszą opcję wybrać - powiedział Rafał. 

Tak patrząc na to, myślę, że z Oliwią bym miał większe szanse, żeby wygrać - odparł Igor. 

Dziewczyny to postrzegają, że poleciałeś na gwiazdę, bo z gwiazdą masz większe szanse, żeby się wybić, czy coś tam. 

Szkoda gadać o takich bzdetach, bo to szkoda tlenu w moich płucach na takie puste słowa - podsumował Igor. 

Zdaniem fanów show, Rafał wcale nie chciał udzielić Igorowi dobrej rady, a zaczął mu mieszać w głowie i wpędzać w poczucie winy, że nie dał ponownie szansy Oliwii. Internauci uważają, że chłopak czuje zagrożenie ze strony Igora i Magdy, którzy mogą być głównymi rywalami Rafała i Oli w finale. W sieci pojawiło się mnóstwo komentarzy internautów, którzy nie szczędzą Rafałowi słów krytyki.

- To chyba właśnie Rafał dąży do wygranej i dlatego tak reaguje

- Pilnuj swoich spraw

- Powiedział Rafał, który w ogóle nie jest sfokusowany na wygrana 😂😂😂

- Mówi to ten, co trzyma się jednej dla wygranej 🤣🤣🤣🤣🤣

- Jak się nie wypowiadam, tak się wypowiem - Rafał bełkocze puste slogany, które nie mają nic wspólnego z prawdą to raz, a dwa, że brzmi jakby chciał namieszać Igorowi w głowie i nowym związku, chcąc coś ugrać.

- Rafał czuje się zagrożony, że ma konkurencje 😂 - piszą internauci.

A Wy, co o tym myślicie? Rafał miał dobre zamiary, czy rzeczywiście obawia się konkurencji? Zobaczcie rozmowę panów! 

Magda i Igor świetnie się ze sobą dogadują! Myślicie, że mają szanse wygrać drugą edycję programu "Love Island"? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Te zdjęcia mówią same za siebie 😍 #loveisintheair #parajakzobrazka

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43