Love Island
Mat. prasowe

"Love Island 2": Które pary trafią do wielkiego finału? Kolejny odcinek show dostarczy nam wielu emocji! 

Love Island
Mat. prasowe

Druga edycja programu "Love Island" wielkimi krokami zbliża się do końca. W grze pozostały już tylko cztery pary - Julia i Dominik, Ola i Rafał, Magda i Igor oraz Oliwia i Mikołaj. Jednak już w najbliższym odcinku, będziemy musieli pożegnać jedną z nich. W ten sposób poznamy ostateczny skład wielkiego finału miłosnego show! Dziś na pewno nie zabraknie emocji! 

Zobacz także: Kto wygra drugą edycję programu "Love Island"? Zagłosuj na swoją ulubioną parę w naszym plebiscycie!

"Love Island 2": Które pary trafią do wielkiego finału? Kolejny odcinek show dostarczy nam wielu emocji! 

To już ostatnie chwile uczestników na "Wyspie miłości". Finał "Love Island" już za kilka dni, a widzowie zdecydują, która para zwycięży. W ostatnim odcinku decyzją uczestników z programem musieli pożegnać się Alicja i Mundek. Para nie miała jednak za złe swoim przyjaciołom, że to właśnie ich wytypowali do opuszczenia "Wyspy miłości". 

Spędziłam tutaj wspaniałe chwile z ludźmi, którzy stali się dla mnie na ten czas taką małą rodziną. Jestem mega wdzięczna za ten czas, te wspomnienia - faceci w ciąży, nasze tańce erotyczne, wszystko po prostu! Wspaniały czas, za który ja bardzo dziękuję.

Cieszymy się, że opuszczamy tę willę jako taka para dobrych przyjaciół, z uśmiechem, bez smutku - powiedzieli Alicja i Mundek. 

Dopiero co pożegnaliśmy jedną parę, a już będziemy musieli rozstać się z kolejną! Widzowie podczas ostatniego głosowania zadecydowali, kto odpadnie tuż przed wielkim finałem. W najbliższym odcinku dowiemy się, kto zdaniem fanów show ma najmniejsze szanse na wygraną i będzie musiał opuścić "Wyspę miłości". Do tej pory w czołówce byli Julia i Dominik oraz Ola i Rafał. Czy tak będzie do końca? 

Oglądajcie program "Love Island" o godzinie 22:10, na antenie telewizji Polsat! Gwarantujemy, że emocji nie zabraknie! 

Karolina Gilon w "Love Island"
Mat. prasowe

Ostatnio z programem pożegnali się Alicja i Mundek. Kto tym razem będzie miał 30 minut na spakowanie walizek i opuszczenie willi miłości? 

Love Island
Mat. prasowe

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11