Marina kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu z synem Liamem
Instagram

Marina pokazała, jak jej syn ogląda mecze taty! Liam to największy kibic Wojtka Szczęsnego

Marina kibicuje Wojtkowi Szczęsnemu z synem Liamem
Instagram

Marina, tak jak Anna Lewandowska, wspiera karierę swojego męża i bardzo często pokazuje, w jaki sposób kibicuje Wojciechowi Szczęsnemu. Tym razem nie mogła pojawić się osobiście na trybunach, ale pokazała swoje wsparcie w ważnym meczu o mistrzostwo Włoch. Bramkarz razem ze swoją drużyną, Juventusem Turyn, wygrał, a Marina razem z Liamem pogratulowali mu wyniku!

Marina po raz kolejny kibicuje z Liamem!

Marina ostatni rok spędziła na wychowaniu jej pierwszego dziecka. Jednak powoli wraca do pracy i niebawem zobaczymy ją w jednej z głównych ról w kontynuacji serialu „39 i pół”. Obowiązki zawodowe sprawiają, że nie zawsze może pojawić się na ważnych meczach swojego męża. Jednak wtedy swoje wsparcie okazuje w inny sposób! Ogląda mecze w telewizji razem z synkiem, Liamem! Tak też było tym razem. Marina opublikowała zdjęcie z dzieckiem w koszulce z numerem Wojtka Szczęsnego i napisała:

Niestety nie mogliśmy dziś kibicować @wojciech.szczesny1 na stadionie, ale zawsze wspieramy go całym sercem. Jesteśmy z niego dumni, ponieważ dziś wspólnie z zespołem @juventusobronił tytuł mistrza Włoch. Dla nas zawsze jesteś MISTRZEM. Kochamy Cie🥇🏆❤️🥂⚽️ - napisała Marina na Instagramie.

Zobacz takżeWojciech Szczęsny skomentował zdjęcie Mariny. Takie słowa chciałaby usłyszeć każda kobieta!

Okazuje się, że urocze zdjęcie skomentowała jedna z fanek i przezornie napisała, że za chwilę #instamadki zarzucą Marinie, że stoi z dzieckiem za blisko ekranu telewizora!

A teraz komentarze MADek na temat tego, ze twój synek jest za blisko TV - czas start 😂😂😂

Gwiazda postanowiła odpowiedzieć na tę uwagę i żartobliwie napisała: no tak, bo staliśmy tak cały mecz😂. Okazuje się, że internautka miała rację i pojawiły się komentarze krytykujące zachowanie Mariny:

Mały oślepnie jak będzie tak blisko telewizora... - napisała jedna z obserwatorek gwiazdy.

Całe szczęście gwiazda ma dystans do tego typu komentarzy i zazwyczaj żartobliwie je komentuje!

Marina z Liamem

Marina i Liam
instagram

 

Więcej na temat Marina Liam Szczęsny
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51