Jak Leonardo DiCaprio świętował otrzymanie Oscara? Po oficjalnej ceremonii rozdania nagród Akademii Filmowej aktor udał się na jedno z licznych przyjęć, które tej nocy odbywały się w Los Angeles. Paparazzi udało się nagrać imprezę zwycięzcy w gronie znajomych. Leonardo DiCaprio wydawał się świetnie bawić. I choć jego zachowanie było bardzo kulturalne, to nie obyło się bez... małego incydentu, który omal nie kosztował gwiazdora najcenniejszej w jego życiu nagrody!

Reklama

Leonardo DiCaprio prawie zgubił Oscara

Na filmie nagranym przez portal TZM.com widzimy, jak Leonardo DiCaprio w doskonałym humorze opuszcza klub i wsiada do samochodu. Towarzyszą mu liczni znajomi. Gdy wszyscy zajmują już swoje miejsca w aucie, nagle podbiega pewien mężczyzna, który przynosi... statuetkę Oscara! Wszystko wskazuje na to, że Leo zapomniał jej zabrać z imprezy!

Czyżby gwiazdor nie przywiązywał wielkiej wagi do oczekiwanej przez tyle lat nagrody? Już podczas gali, niektórzy fani aktora dopatrzyli się, że w czasie przemówienia Leonardo DiCaprio świadomie lub nie pokazał środkowy palec. Internautom nic nie umknie! Czy czeka nas kolejna fala memów z Leo i jego Oscarem w roli głównej?

Zobacz też: Oscar dla Leonardo DiCaprio doprowadził ją do... łez! Kto tak przeżywał sukces Leo?

Zobacz także

Leonardo DiCaprio otrzymał Oscara za rolę w "Zjawie".

Aktor prawie zapomniał o statuetce, wychodząc z imprezy.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama