La Toya Jackson i Jeffre Philips wzięli ślub
ONS

Siostra Jacksona wzięła ślub. Tak wygląda jej mąż

La Toya Jackson i Jeffre Philips wzięli ślub
ONS

Od śmierci Michaela Jacksona minęły już ponad cztery lata, ale zarówno on, jak i jego rodzina wciąż wzbudzają ogromne emocje. Na światło dzienne wychodzą też nieznane dotąd fakty z jego życia i okoliczności nagłej śmierci, o której wciąż piszą media na całym świecie. Przypomnijmy: Szok! Tak wyglądał dom Jacksona w dniu śmierci

Od czasu do czasu możemy też usłyszeć o którymś z rodzeństwa Jacksona. Ostatnio przypomniała o sobie La Toya Jackson, najmniej lubiana z całej rodziny i też chyba posiadająca najmniej sukcesów na swoim koncie siostra. Amerykańskie media obiegła informacja, że La Toya wzięła ślub z Jeffrem Philipsem, swoim długoletnim przyjacielem i partnerem biznesowym. Uroczystość miała się odbyć w piątek i prawdopodobnie była nagrywana na potrzeby jej reality show "Życie z La Toyą".

Złośliwi już komentują, że nagły ślub to nic innego jak sztuczka marketingowa, która ma zwiększyć oglądalność programu Jackson, która delikatnie mówiąc, nie jest najlepsza. La Toya nie zabrała jeszcze głosu w tej sprawie, musimy zatem poczekać na kolejne odcinki jej show. Jedno jest pewne - to nie był zwykły ślub!

Młodej parze gratulujemy :)

Zobacz: Mąż chciał ją sprzedać za 100 tysięcy dolarówGaleria niepublikowanych zdjęć Michaela Jacksona:

Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39