ONS
Zobacz zdjęcia!
1/9
ONS

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Agnieszka Woźniak-Starak z mężem Piorem, Anita Lipcnicka z mężem Markiem Gray'em czy Joanna Kulig ze swoim mężem Maciejem Bochniakiem czy Magda Boczarska z Mateuszem Banasiukiem pojawili się na dzisiejszej imprezie w restauracji Signature. Powód?

Przyjacile Borysa Szyca przyszli na elegancką kolację inaugurującą wprowadzenie dania aktora oraz szefa kuchni Wojciecha Kiliana w H15. Wszystkie dania dla zgromadzonych gości zostały przygotowane przez aktora a  wśród nich dwa, które są już dostępne w restauracyjnym menu. 

 

Zobacz: Kuba Badach o początkach związku z Olą Kwaśniewską: "Współczułem jej, gdy musiała powiedzieć rodzicom, czym się zajmuję"

 

Jakie danie wprowadził Borys Szyc do karty i jak prezentowały się gwiazdy na kolacji?

 

Sprawdź na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>>

 

Chcesz raz dziennie dostawać od nas informacje na Facebook Messengera na temat tego co się dzieje u Twoich ulubionych aktorów i artystów? Wystarczy, że klikniesz w ten link.

2/9
ONS

Na przystawkę burratę z pachnącymi pomidorami prosto z Włoch oraz deser – owoce zapiekane pod zabaglione oraz lody mango, marakuja.

Dania aktora dostępne już w menu Signature to: 

Sztuka mięsa z bulionu, ziemniaki, warzywa, sos chrzanowy

oraz 

domowy makaron z truflą i sosem maślanym!

 

Aktor jest gwiazdą dzisiejszego wieczoru w restauracji Signature. Poznajcie szczegóły: Borys Szyc, gwiazdor "Zimnej wojny", gotuje w warszawskiej restauracji! ZDJĘCIA

3/9
ONS

Kolejną sławną parą, którą uwielbiają internauci jest Agnieszka Woźniak Starak i jej mąż Piotr. Zakochani w odróżnieniu od pary na poprzednim zdjęciu często pojawiają się razem "na salonach". Za każdym razem wyglądają obłędnie i aż ciężko oderwać od nich wzrok.


Zobacz: Anna Mucha pokazała niedawno swoją obrączkę. A jakie są inne spektakularne obrączki polskich gwiazd? Zobacz, która najładniejsza!


Z kim bawili się na imprezie?

Zobacz NASTĘPNY SLAJD>>> 

4/9
ONS

Na degustacji dań Borysa Szyca pojawiła się jego koleżanka po fachu. Joanna Kulig przyszła w towarzystwie męża. Maciej Bochniak wzięli ślub 9. lat temu, ale unikają wspólnych wyjść. Przed obiektywami nie są wylewni i pewnie niewielu z Was wiedziało, że właśnie tak wygląda partner serialowej Igi z "O mnie się nie martw" oraz gwiazdy filmu "Zimna wojna".

To nie wszyscy. Kto jeszcze przyszedł dziś do Signature? Zobacz na NASTĘPNYM SLAJDZIE>>> 

5/9
ONS

Fotoreporterzy przyłapali też Anetę Lipnicką z mężem. Mark Gray przysiągł jej miłość dwa lata temu. Trzeba przyznać, że są zakręconą parą. Aż miło się na nich patrzy! Tego wieczora Borys Szyc zrobił  po koniec wieczoru niespodziankę dla Anity i zaintonował głośne 100 lat z okazji jej 43 urodzin, które woklistka obchodzi włśnie 13 czerwca.

Lipnica była bardzo zaskoczona i wzruszona.


Zobacz też: A może by tak zamieszkać w willi Shakiry na plaży w Miami za 40 milionów?

 

6/9
Magdalena Boczarska, Mateusz Banasiuk 2018
Mat. prasowe

Magda Boczarska i Mateusz Banasiuk po raz pierwszy razem na salonach odkąd w grudniu urodził się ich synek Henryk. 

7/9
Odeta Moro w ciąży 2018
Mat. prasowe

„Od pewnego czasu prowadzimy w restauracji nasz autorski projekt Signature Gwiazd. Polega on na tym, że gotujemy ze znanymi osobami ze świata show-biznesu. Nie są to osoby, które profesjonalnie zajmują się kuchnią, ale z całą pewnością lubią gotować. Wcześniej gotowaliśmy już z Małgorzatą Sochą oraz Anitą Sokołowską. Teraz przyszła pora na męskie gotowanie w wykonaniu Borysa Szyca.”  takimi słowami przywitał gości Marcin Mazur dyrektor spółki zarządzającej restauracją. 

8/9
Anna Kalczyńska na kolacji w Signature 2018
Mat. prasowe

Na kolacji pojawiła się też Anna Kalczyńska z mężem oraz Edward Miszczak. 

9/9
Joanna Kulig, Maciej Bochniak 2018
Mat. prasowe