Borys Szyc opowiedział o walce z nałogiem
ONS

Borys Szyc, gwiazdor "Zimnej wojny", gotuje w warszawskiej restauracji! ZDJĘCIA

Borys Szyc opowiedział o walce z nałogiem
ONS

 

Borys Szyc - kucharzem? Tym razem w to nie tylko rola! Aktor stworzy swoje danie dla warszawskiej restauracji Signature. Aktor wraz z Szefem Kuchni Wojciechem Kilianem przygotuje specjalne danie, które zostanie wprowadzone do menu restauracji już 14 czerwca.

 

Signature Gwiazd to autorski projekt warszawskiej restauracji Signature, mieszczącej się przy Poznańskiej 15, która w 2018 roku po raz kolejny została wyróżniona w przewodniku Michelin. Nazwa Signature to z angielskiego podpis stąd organizatorzy wykreowali projekt w którym wybrane gwiazdy wprowadzają swoje ulubione smaki do menu restauracji i sygnują je swoim podpisem. Pierwszą gwiazdą, która przygotowała danie była Małgorzata Socha, jej delikatny dorsz przygotowany. Następnie do jesiennej odsłony Signature Gwiazd zaproszona była Anita Sokołowska, aktorka postawiła na jesiotra z Cannelloni. 

 

Teraz czas na Borysa Szyca. Wiadomo od lat, że aktor jest smakoszem. Przez jakiś czas promował jedną z warszawskich restauracji, którą firmował nazwiskiem. Teraz czas na nowe wyzwania, a widać miłość do kuchni pozostała. 

Uwielbiam podróżować. Podróżuję nie tylko z przewodnikiem i po dobrych hotelach. Podróże kulinarne są dla mnie bardzo istotne w poszukiwaniu nowych smaków lub odnalezieniu dawnych, tych najukochańszych, zapomnianych. Właśnie z tych dwóch dróg poszukiwań zrodził się koncept na dania dla restauracji Signature. Szefa Kuchni Wojciecha Kiliana zaprosiłem w świat moich smaków, licząc że pomoże mi w tej nowej wyprawie jako doświadczony w kuchni przewodnik.” mówi Borys Szyc.

 

Zobacz także: Borys Szyc zeznawał w sprawie dilera gwiazd! "To był bardzo mroczny okres w moim życiu" Co od niego kupował?

 

Borys Szyc zaprojektował swoje autorskie danie.

Borys Szyc gotuje
Mat. prasowe

 

Borys Szyc kucharzem.

Borys Szyc gotuje
Mat. prasowe

 

Szyc w kuchni.

Borys Szyc gotuje
Mat. prasowe

Więcej na temat Borys Szyc
Przeładuj

Z kim Sylwia i Mikołaj utrzymują kontakt po "Love Island"?

zobacz 00:58