Willa Shakiry na sprzedaż Willa Shakiry na sprzedaż Willa Shakiry na sprzedaż Willa Shakiry na sprzedaż Willa Shakiry na sprzedaż
Willa Shakiry na sprzedaż
1/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

Shakira właśnie wystawiła na sprzedaż dom w Miami Beach, w którym mieszkała od 17 lat. Autorka hitu „Hips Don't Lie" niedawno ukończyła remont nieruchomości, po czym z pomocą agencji Douglas Elliman Real Estates wystawiła ją na rynku wtórnym za skromne 11,65 milionów dolarów, czyli jakieś 42 miliony złotych.

 

Więcej: Shakira przez poważną chorobę może stracić wszystkie włosy!

 

Zajrzyjcie do naszej galerii żeby zobaczyć jak mieszkała Shakira.

 

Więcej: Ostatnie tygodnie były dla Shakiry dramatyczne. Pique pokazał jej nowe zdjęcie! O kryzysie nie ma mowy!

 

2/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

Ta zachwycająca nieruchomość mieści się na 185 arach terenu przy plaży w Miami Beach i posiada udogodnienia takie jak prywatny basen i siłownia, w której Shakira podobno ćwiczyła swoją słynną choreografię.

 

3/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

Zanim wystawiła dom na sprzedaż, Shakira osobiście doglądała renowacji willi, instalując importowane z Hiszpanii drewniane panele podłogowe oraz drzwi frontowe. 

 

4/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

W domu Shakiry znajdują się także robione na miarę meble, według pomysłu samej wokalistki.

 

5/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

Projektując wnętrza, Shakira zwróciła uwagę na jasną paletę barw, żywe kwiaty i rośliny oraz dekadenckie akcenty.

 

6/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

Część wyposażenia wnętrz nawiązuje do libańskich i bliskowchodnich korzeni wokalistki – w skrzydle do zabawiania gości Shakira zbudowała salon z fajką wodną.

 

7/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

Nieruchomość robi równie piorunujące wrażenie z zewnątrz. Willa łączy się z 30 metrami prywatnej plaży, a w przypadku braku chęci na słony ocean, możecie skorzystać z basenu.

 

8/8
Willa Shakiry na sprzedaż

 

Shakira i jej partner Gerard Piqué przez większość roku mieszkają w Barcelonie z dwoma synami. Podobno są właścicielami 7-pokojowego domu w ekskluzywnej dzielnicy stolicy Katalonii. Z kolei sama Shakira ma jeszcze jedną nieruchomość na Bahamach. 

 

Więcej na temat Shakira