Scan z magazynu "Rolling Stone"

Kutcher jest milionerem!

Scan z magazynu "Rolling Stone"
Nie bez powodu mówi się, że "Ameryka to kraj spełnionych marzeń". W końcu tamtejszy rynek jest zdecydowanie najbogatszy. To tam gwiazdy zarabiają miliony, a ich twarze zna cały świat. Do grona takich szczęśliwców należy m.in. okrzyknięty niedawno jednym z najseksowniejszych Amerykanów Ashon Kutcher. Jak okazuje się, ten młody aktor jest najlepiej zarabiającym gwiazdorem telewizyjnym! Za jeden odcinek "Dwóch i pół" Kutcher dostaje wynagrodzenie równe 700 tysięcy dolarów, co po jednym sezonie daje jeszcze większą sumę, bo aż 7 milionów dolarów!

- To miłe, że ludzie chcą oglądać mnie oglądać. Kocham to, co robię, a jeśli za tym idzie dodatkowe wynagrodzenie to tym bardziej sprawia mi to radość. Fajnie byłoby być kiedyś takim Cowellem seriali. - powiedział Kutcher w jednym z wywiadów.

Nie bez powodu Ashton wspomniał o pomysłodawcy "X-Factor" i największej gwieździe amerykańskiej i brytyjskiej telewizji, Simonie Cowellu. W ogólnym rankingu najlepiej zarabiających to właśnie on plasuje się przed Kutcherem z rocznym wynagrodzeniem równym 75 milionów dolarów!

Myślicie, że uda mu się dojść do takiego poziomu? Póki co, chociaż ze 100 razy mniejszymi zarobkami, jest tuż za nim...

chimera

Więcej na temat Ashton Kutcher
Przeładuj

Czy Agnieszka Kaczorowska zdecydowała się na karmienie piersią? Wiemy!

zobacz 01:23