We wtorek, 9 maja w Warszawie odbyła się uroczysta inauguracja Omenaa Art Foundation - fundacji powołanej przez Omenę Mensah i Rafała Brzoskę. Na wydarzeniu pojawiło się wiele gwiazd. Jak prezentowały się znane z polskiego show biznesu twarze?

Reklama

Plejada gwiazd na inauguracji Omenaa Art Foundation

Na uroczystej inauguracji Omenaa Art Foundation powołanej przez Omenę Mensah i jej męża, Rafała Brzoskę, pojawiło się szerokie grono polskich gwiazd. Wydarzenie swoją obecnością uświetnili między innymi Barbara Kurdej-Szatan z mężem, Rafałem Szatanem, Bartosz Jędrzejak, Kasia Sokołowska czy Mateusz Hładki. Wszyscy zachowali właściwą dla okazji elegancję i byli w doskonałych nastrojach. Zobaczcie, jak prezentowali się w czasie majowego wydarzenia w Warszawie.

Eleganckim strojem ze sporą nutą swobody zaskoczyła Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka na inauguracji Omenaa Art Foundation pojawiła się w garniturze w kratę o luźnym kroju, do którego dobrała liliowy top z bieliźnianym wykończeniem. Mąż aktorki, Rafał Szatan postawił natomiast na klasyczny, karmelowy płaszcz i nonszalancko rozpiętą koszulę. Małżeństwo zadało szyku?

Piotr Podlewski/AKPA

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan, Julia Wieniawa i Katarzyna Warnke na gali zamknięcia Mastercard Off Camera

Inną parą, która przykuwała wzrok na wydarzeniu organizowanym przez Omenę Mensah byli Kasia Sokołowska i jej partner, Artur Kozieja. Kasia Sokołowska niespełna rok temu urodziła syna, a na wiosennej gali prezentowała się doskonale. Jurorka "Top Model" założyła biały komplet: dopasowaną, dwurzędową marynarkę i obcisłą spódnicę midi z rozcięciem eksponującym nogi gwiazdy. Uwagę zdecydowanie przykuły masywne, wiązane buty gwiazdy. Jej partner, Artur Kozieja, postawił na klasyczny look - garnitur i białą koszulę. Charakterystyczny element u obojga stanowiły duże, przeciwsłoneczne okulary.

Zobacz także
Piotr Podlewski/AKPA

Zobacz także: Elle Style Awards 2023: Kasia Sokołowska wzruszyła się na scenie. ZDJĘCIA

Podobnie stonowane stylizacje wybrali również Bartosz Jędrzejak i Mateusz Hładki. Pierwszy z nich postawił na czarny golf i dopasowane dżinsy, a drugi wybrał klasyczny, granatowy garnitur połączony z białą koszulą. Który z gwiazdorów TVN prezentował się Waszym zdaniem lepiej?

Piotr Podlewski/AKPA
Piotr Podlewski/AKPA

Na inauguracji fundacji Omenaa Art Foundation nie zabrakło również Małgorzaty Foremniak. Aktorka postawiła na klasykę w wiosennym wydaniu - miała na sobie biały garnitur, do którego dobrała wzorzystą bluzkę, jasne buty na obcasie i bordową torebkę. Udana stylizacja?

Piotr Podlewski/AKPA

Zobacz także: Małgorzata Foremniak ostro o Kubie Wojewódzkim: "Jestem zażenowana"

Wieczór swoją obecnością uświetnili także Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens. Para idealnie wpisała się w klimat wydarzenia stylizacjami, których bazą były u obojga - podobnie jak u większości przybyłych gwiazd - garnitury. Zobaczcie, jak się prezentowali.

Piotr Podlewski/AKPA

Oczywiście tego wieczoru nie mogło również zabraknąć samych organizatorów tego wyjątkowego wydarzenia - Omeny Mensah i Rafała Brzoski. Para postawiła na bardzo eleganckie, ciemne stylizacje.

AKPA/PODLEWSKI

Kto Waszym zdaniem zaprezentował się najlepiej? Zobaczcie więcej zdjęć z wydarzenia.

Piotr Podlewski/AKPA
Piotr Podlewski/AKPA
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama