Kuba Wojewódzki przechodzi do Roxy FM
ONS

Kilkanaście dni temu światem mediów wstrząsnęła informacja o odejściu Kuby Wojewódzkiego z Eski Rock. Z końcem roku dziennikarz kończy współpracę po prawie 6 latach.

Po informacji Kuby o zmianach w życiu zawodowym wszyscy zaczęli się zastanawiać, gdzie usłyszymy jego głos. Karolina Korwin Piotrowska stawiała na Radio Zet i... Radio Maryja (zobacz). Dziś w swoim programie w TVN Wojewódzki zdradził ten sekret podczas rozmowy z Tymonem Tymańskim. Dziennikarz od nowego roku przechodzi do Roxy FM.

- To jest niesamowite, że my będziemy pracować w radiu razem. Bardzo się cieszę - wyznał w pewnym momencie Kuba.

Tymański odpowiedział mu na to w żartobliwy dla siebie sposób:

- Będziesz pracował jako nasz realizator. Możesz ewentualnie pracować jako nasz wydawca, bo jesteś obcykany w te klocki. Znasz się. Bo jako konferansjer, nawijacz, to nie bardzo bo już stary jesteś.


Teraz pojawia się pytanie, czy wraz z Wojewódzkim do Roxy FM przejdą również Agnieszka Szulim i Czesław Mozil? Warto dodać, że w radiostacji wraz z Tymańskim poranną audycję prowadzi Piotr Kędzierski, bliski przyjaciel gospodyni "Na językach" i jeden z ulubionych dziennikarzy młodego pokolenia.

Myślicie, że Kuba odnajdzie się w nowej stacji? Ciekawe czy wywołała jakiś skandal...? Przypomnijmy: Skandal! Wojewódzki i Figurski wysmiewają Ukrainki

Kuba Wojewódzki z ukochaną na salonach: