Newsy

Kto namówił Wiesię na udział w "Sanatorium Miłości"? "Tyle bab tam przyjedzie..."

Kto namówił Wiesię na udział w "Sanatorium Miłości"? "Tyle bab tam przyjedzie..."

Wiesia z "Sanatorium Miłości" dzięki swojemu nietuzinkowemu charakterowi dała się zapamiętać już w pierwszym odcinku show. W rozmowie z Party.pl zdradziła, kto był odpowiedzialny za zgłoszenie jej na casting. Okazuje się poszukiwanie miłości w TVP, nie było wcale jej pomysłem. Czy może liczyć na wsparcie rodziny? 

Widać, że Wiesia przed kamerą czuje się jak ryba w wodzie i wcale nie musi nikogo udawać. Przychodząc do programu miała dwa cele. Znalezienie miłości oraz popracowanie nad sylwetką. Ten drugi został osiągnięty. A co z pierwszym a jednocześnie najważniejszym? Tego dowiemy się, śledząc kolejne odcinki show. Tymczasem posłuchajcie, jak tam trafiła! 

Zobacz także: Wiesia z "Sanatorium miłości" zdradziła, ile schudła na planie show!

Wiesia z "Sanatorium Miłości" zdradziła, kto zgłosił ją do programu. 

Wiesia na planie Sanatorium miłości
Facebook

Czy uda jej się znaleźć miłość na planie programu? 

Wiesia o uczestniczkach show Sanatorium miłości

Zobacz także
Wiesia o uczestniczkach show Sanatorium miłości

Wiesia o koleżankach z "Sanatorium miłości": "Ja nie pojechałam na rewię mody! Raz nie wytrzymałam..."

Uczestnicy drugiej edycji "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości": Wiesia zostanie królową turnusu? Widzowie nie mają wątpliwości!

 

Iwona z "Sanatorium miłości"
East News
TV-Show
Kim z zawodu jest Iwona z "Sanatorium miłości"? Posłuchajcie sami, co nam opowiedziała
Kim z zawodu jest Iwona z "Sanatorium miłości"? Posłuchajcie sami, co nam opowiedziała

To, że Iwona jest jedną z barwniejszych postaci „Sanatorium miłości” wiedzieliśmy już od pierwszego odcinka. Kobieta ma niezwykłe doświadczenie. Ostatnio opowiedziała nam m.in. o stracie bliskiej osoby . Ale okazuje się, że gwiazda programu to kobieta ambitna zawodowo. A co wyznała przed kamerą "Party" o swoim wykształceniu. Posłuchajcie sami!  Zobacz także:  "Sanatorium miłości" - co wydarzyło się w drugim odcinku? Walka o Iwonę, Bożena i pieniądze oraz hitowe teksty Wiesi "Sanatorium miłości" TVP ma już wielu oddanych fanów. Śledzicie perypetie sympatycznych uczestników?

Drugi odcinek Sanatorium miłości
TV-Show
"Sanatorium miłości" - co wydarzyło się w drugim odcinku? Walka o Iwonę, Bożena i pieniądze oraz hitowe teksty Wiesi!
"Sanatorium miłości" - co wydarzyło się w drugim odcinku? Walka o Iwonę, Bożena i pieniądze oraz hitowe teksty Wiesi!

Za nami drugi odcinek "Sanatorium miłości"! Co się wydarzyło? Jakie aktywności czekały seniorów? Kto został kuracjuszem pierwszego odcinka? Jakimi tekstami obdarowała nas Wiesia? Zobaczcie naszą krótką relację z odcinka! "Sanatorium miłości" - kolejne kultowe teksty Wiesi! Odcinek rozpoczął się od przygotowań uczestników do wspólnego śniadania i ogłoszenia wyników na kuracjusza odcinka. Oczywiście najwięcej emocji było w pokoju Steni i Wiesi. Kiedy Stenia szykowała się do wyjścia, Wiesia powiedziała: Ja jestem wyszykowana od urodzenia. Całe życie się nie malowałam.  Kiedy zaś Stenia zaczęła chwalić się, że uwielbia kupować ubrania, Wiesia odparła: A ja nie, chodzę do teatru, opery, bo mamy w Białymstoku - skwitowała.  Stenia powiedziała w końcu: Wiesia jest zadziorna, wszystko jej się nie podoba.    Wiesia ma inne zdanie o współlokatorce: Stenia jest bardzo ugodowa, ja to taką szpilę wsadzę.  Potem uczestnicy spotkali się na rozmowę o... miłości. Jako pierwsza zaczęła mówić Bożena, ale przerwała jej... Wiesia: Ty nie rób wykładu, nie mów co było, tylko patrz co będzie. Nie jesteś profesorem do wykładania o miłości - oznajmiła. Marta Manowska ogłosiła potem kuracjusza odcinka. Został nim Wojtek! Miał prawo więc zaprosić jedną z pań na randkę. Wojciech nie chciał wybierać, więc zrobił losowanie! Wygrała... Bożena z Chicago! Para poszła do groty solnej. W trakcie rozmowy okazało się, że uczestnik przez rok był w USA. Ale ich spotkanie było bardziej monologiem kobiety o pieniądzach. Uczestniczka dziwiła się, że w Polsce emerytury są tak niskie: Mam dwa tysiące renty, dochodzi mi inna. Pytałam się jednej z dziewczyn, ile ma pieniędzy. 1080 zł. Zapytałam się, z...

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner