Księżna Kate źle znosi ciążę
ONS

Księżna Kate źle znosi ciążę. Jest oficjalne oświadczenie

Księżna Kate źle znosi ciążę
ONS

Księżna Kate jest dopiero w czwartym miesiącu ciąży, ale doniesienia dotyczące kolejnego królewskiego potomka zdominowały brytyjską prasę, a każdy dzień przynosi nowe rewelacje. Ostatnio tabloidy poinformowały, że Kate urodzi dziewczynkę, dla której zostały już nawet wybrane imiona - te jednak nie do końca miały się spodobać pozostałym członkom rodziny królewskiej. Przypomnijmy: Kate i William wybrali imiona dla drugiego dziecka. Rodzina królewska protestuje

Pojawiają się też plotki, że Kate nie znosi ciąży najlepiej i od początku jej trwania księżnej towarzyszą nudności oraz inne bolesne dolegliwości. Wiele wskazuje na to, że jest w tych doniesieniach sporo prawdy. Przyszła mama od kilku tygodni nie pojawia się publicznie, a książę William wszystkie oficjalne wizyty odbywa bez udziału żony. Kate miała się pojawić na otwarciu szkoły podstawowej i obchodach związanych z 50-leciem Fundacji Clore Duffield. Niestety, odwołała swój przyjazd i wydała nawet stosowne oświadczenie.
 

Jest mi naprawdę przykro, że nie mogę być z wami w tym ważnym dniu. Dołączam szczere przeprosiny za moją nieobecność, ale mam nadzieję, że będę miała jeszcze okazję odwiedzić Barlby i zobaczyć wkrótce Clore Art Room - czytamy w oświadczeniu księżnej.


Wypada mieć nadzieję, że stan Kate niebawem się poprawi i zobaczymy ją promienną z ciążowym brzuszkiem.

Zobacz: Ostatnie zdjęcia Kate przed ogłoszeniem ciąży. Już wtedy dawała sygnały


 

Więcej na temat księżna Kate
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03