księżna Kate, książę William na wielkanocnej mszy
East News

Już od jakiegoś czasu pojawiają się informacje na temat kryzysu w małżeństwie Kate i Williama. Od czasu kiedy księżna zerwała kontakty ze swoją najlepszą przyjaciółką, Rose Hanbury, jest ich jeszcze więcej. Według brytyjskich tabloidów książę miał mieć romans z Rose, a Kate o wszystkim się dowiedziała.

Ostatnio para pokazała się razem podczas świątecznej mszy i okazuje się, że Kate zdecydowała się tego dnia na bardzo sentymentalny gest. Zobaczcie, co zrobiła...

Zobacz także: Księżna Kate i książę William nie zaliczają Meghan do rodziny!? Udowodnili to jednym zdjęciem...

1/3
księżna Kate, książę William idą na mszę
East News

Ostatnio magazyn „Globe” rozpisywał się o tym, że Kate i William rozmawiają już o rozwodzie. Ta informacja okazała się nieprawdziwa, a księżna, co prawda nie ma możliwości zdementowania czy odniesienia do plotek, ale zrobiła coś, co pokazuje, że o żadnym kryzysie w jej małżeństwie nie ma mowy.

2/3
Księżna Kate w błękitnym płaszczu
East News

Symbolicznym gestem ze strony księżnej miało być założenie kolczyków, które miała na sobie w dniu ślubu. Kate dostała je w prezencie od swoich rodziców właśnie na ślub. Diamentowe kolczyki od Robinsona Pelhama mają kształt liści żołędzi i zostały wykonane na specjalnie zamówienia właśnie dla Kate. Księżna nosi je jedynie w wyjątkowych okazjach. A zbliżająca się rocznica ślubu, taką właśnie była!

3/3
Książę William i księżna Kate całują się po ślubie na balkonie Pałacu Buckingham
East News

Na zdjęciach widać, że księżna Kate i książę William podczas świąt byli w doskonałych nastojach i stale się do siebie uśmiechali. Wszystko wskazuje na to, że o kryzysie w ich małżeństwie nie może być mowy, przynajmniej na razie!

 

Więcej na temat Księżna Kate