Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu
East News

Meghan Markle i księżna Kate, podobnie jak rok temu, pojawiły się razem na finale Wimbledonu. Taki widok to rzadkość, bo księżne nieczęsto wychodzą tylko we dwie, zazwyczaj towarzyszą im mężowie. Tym razem pojawiły się razem i kibicowały przyjaciółce Meghan, Serenie Williams, która w finale zmierzyła się z Simoną Halep. Serena nie wygrała, ale jej przyjaciółka i tak trzymała za nią kciuki podczas całej rozgrywki. Ostatnim razem żona księcia Harry'ego pojawiła się na trybunach ze swoimi przyjaciółkami, tym razem towarzyszyła jej księżna Kate oraz jej siostra, Pippa Middleton. Co ciekawe, Meghan siedziała między siostrami, dzięki czemu uczestniczyła we wszystkich ich rozmowach i nie czuła się z pewnością wykluczona. Dlaczego Meghan i Kate pojawiły się razem na Wimbledonie? I jak wyglądały? Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii!

Zobacz także: Książę William krytykuje zachowanie Meghan i Harry'ego! Poszło o Archiego...

1/4
Meghan Markle i księżna Kate na Wimbledonie
East News

Okazuje się, że wspólne wyjście Meghan Markle i księżnej Kate to wcale nie przypadek... Brytyjskie media informują, że żona księcia Williama miała za zadanie pilnować Meghan podczas finału Wimbledonu. Dlaczego? Kilka dni temu Meghan również zjawiła się na Wimbledonie, ale w towarzystwie swoich przyjaciółek. O jej zachowaniu i stroju mówi się od kilku dni. Poprzednim razem Meghan wybrała bardzo luźną stylizację - dżinsy, zwykłą koszulkę i marynarkę. Do tego nie pozwalała sobie robić zdjęć, bo jej zdaniem było to prywatne wyjście! Jak zachowywała się tym razem?

2/4
Meghan Markle i księżna Kate na trybunach podczas finału Wimbledonu
East News

Całe szczęście w towarzystwie księżnej Kate, Meghan nie zaliczyła żadnej wpadki. Tym razem postawiła na elegancki look - białą koszulę i plisowaną spódnicę. Do tego uśmiechała się do fotoreporterów, którzy robili jej zdjęcia. Poprzednim razem sprawa wyglądała nieco inaczej. Meghan pozwoliła sobie robić zdjęcia, ale gdy zauważyła, że fotografują ją nie tylko reporterzy, ale też inni kibice - poprosiła ochronę o reakcję. Ochroniarze zwrócili uwagę osobom, które siedziały blisko Meghan, żeby nie robiły jej zdjęć! Do tego poprosili o skasowanie fotografii. Również dziennikarka BBC, Sally Jones, nie mogła robić zdjęć. Na nic zdały się jej tłumaczenia, że są w miejscu publicznym, a Meghan pojawiła się na Wimbledonie jako widz. Ochroniarz złapał ją za ramię i jeszcze raz powiedział, aby nie robiła księżnej zdjęć. Takie zachowanie Meghan bardzo nie spodobało się Brytyjczykom. Tym razem obyło się jednak bez skandalu!

 

3/4
Meghan Markle i księżna Kate uśmiechają się do siebie
East News

Żona księcia Harry'ego nie zrobiła żadnej afery z powodu zdjęć, uśmiechała się do wszystkich i w towarzystwie księżnej Kate oraz jej siostry Pippy oglądała spotkanie. Ponoć Kate została wyznaczona przez rodzinę królewską do tego, żeby przyjść na finał z Meghan i nie dopuścić do tego, żeby aktorka znów wywołała skandal. 

4/4
Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu w Londynie
East News

Księżna Kate wywiązała się ze swojego zadania na medal! Do tego sama wyglądała perfekcyjnie w dopasowanej kreacji od Dolce&Gabbana, która podkreśliła jej idealną sylwetkę.

Myślicie, że wspólne wyjście z Kate ociepli wizerunek Meghan i Brytyjczycy wybaczą jej ostatnie wpadki?

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle