Nie jest tajemnicą, że w rodzinie królewskiej nie wszyscy pałają do siebie sympatią. Mimo wszystko większość osób stara się zachować poprawne relacje. Nikt nie pozwala sobie publicznie okazywać niechęci. Czyżby jednak księżna Kate nie wytrzymała? W sieci pojawiło się właśnie nagranie, które oburzyło Brytyjczyków. Internautom nie spodobał się sposób, w jaki Kate potraktowała Camillę Parker Bowles. O co dokładnie chodzi?

Reklama

Księżna Kate ignoruje Camillę Parker Bowles

Niedawno królowa Letizia wzięła udział w uroczystości Order of Garter. Od razu pojawiły się plotki, że księżna Kate zachowała się wobec niej bardzo nieładnie i zupełnie ją ignorowała. Teraz z kolei pojawiło się nagranie, na którym widać, że obie panie mimo wszystko zdołały zamienić ze sobą kilka zdań. Na podstawie tego wideo internauci wysnuli jednak inną teorię...

Zobacz także: Rodzice księżnej Kate nie zaakceptowali Meghan Markle! Nie chcieli jej zaprosić na ważną imprezę

Na wspomnianym nagraniu widać, jak księżna Kate rozmawia z królową Letizią. Widać, że panie są bardzo zainteresowane tematem, który poruszyły. W pewnym momencie do rozmowy chce się włączyć Camilla Parker Bowles. Ku jej zdziwieniu zostaje zupełnie zignorowana przez księżną Kate. Dopiero królowa Letizia dopuszcza ją do rozmowy.

To nagranie nie spodobało się internautom, którzy nie zostawili na żonie księcia Williama suchej nitki. W obronie księżnej stanęła ekspertka od mowy ciała.

Jestem pewna, że wszyscy doświadczyliśmy tego momentu, kiedy próbujesz dołączyć do jakiejś grupy, ale zostajesz zignorowany, bo tak dobrze im się rozmawia. Może nie zauważyli cię, a może po prostu zbyt dobrze się dogadywali, aby umożliwić nowej osobie przerwanie konwersacji - wyjaśnia Judi James.

Co sądzicie o tej sytuacji? Czy Kate ignorowała Camillę celowo?

Camilla Parker Bowles nie cieszy się sympatią w rodzinie królewskiej?

ONS.pl
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama