Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu Meghan Markle i księżna Kate na trybunach podczas finału Wimbledonu Księżna Kate Vogue Meghan Markle w białej sukience z łańcuchami
Księżna Kate i Meghan Markle razem podczas finału Wimbledonu
East News

Księżna Kate ma dość Meghan Markle? Jak informuje królewski komentator, Robert Jobson, żona księcia Williama odkłada podróż do zamku Balmoral właśnie z powodu księżnej. Kate Middleton chce uniknąć kontaktu z żoną Harry'ego. Powód? Nawet nie jeden! W ostatnim czasie Amerykanka wszystkim dała się we znaki!

Mało tego, po zwróceniu jej uwagi aktorka zabrała Archiego i opuściła posiadłość, którą zamieszkuje z ukochanym. Książę Harry był wściekły, a także zrozpaczony, bo nie wiedział, gdzie jego żona ukrywa się z synkiem... 

Ale dlaczego księżna Kate nie lubi Meghan Markle? Przeczytajcie poniżej.

1/4
Meghan Markle i księżna Kate podczas finału Wimbledonu
East News

Oficjalnie się przyjaźnią i często ze sobą rozmawiają, a nieoficjalnie księżna Kate ma dość Meghan Markle! Amerykanka tak już podpadła żonie Williama, że ta nie chce nawet spotkać się z nią z w zamku Balmoral w pobliżu Szkocji, który należy do królowej. Elżbieta II zaprasza bliskich do swojej posiadłości w każde wakacje. Jak informuje "Daily Mail" Kate i William czekają na swoją kolej wyjazdu, byleby być z dala od Harry'ego i jego żony.

Zobacz także: Księżna Kate ostatni raz pokazała tak dużo 11 lat temu! Fani zachwyceni jej nogami

 

 

2/4
Meghan Markle i księżna Kate na trybunach podczas finału Wimbledonu
East News

Meghan i Harry mieli urazić księżną wypowiedzią o dzieciach. Brat Williama wyznał w magazynie "Vogue", że chce chronić planetę przed przeludnieniem, a co za tym idzie Meghan urodzi tylko jeszcze jedno dziecko. Księżna Kate i książę William doczekali się trójki potomstwa. Według Kate ta wypowiedź nie przystała brytyjskiej rodzinie i nie powinna mieć miejsca! 

3/4
Księżna Kate Vogue
EastNews

Meghan Markle miała też urazić księżną Kate najnowszą okładką magazynu "Vogue". Przypomnijmy, księżna Sussex była odpowiedzialna za wrześniowe wydanie. Na pierwszej stronie zamieściła zdjęcie piętnastu inspirujących kobiet. Meghan sama nie chciała wystąpić na okładce. Stwierdzilła, że jest to "zarozumiałe i samochwalcze". Słowa aktorki bardzo dotknęły żonę Williama. Bo Kate tak jak księżna Diana miała przyjemność zaprezentować się na pierwszej stronie magazynu o modzie! 

4/4
Meghan Markle w białej sukience z łańcuchami
East News

Kate i William przestali już zapraszać Meghan i Harry'ego na przyjęcia. Według "Fab Four" rodzinę podzielił brak wsparcia przy hucznym weselu księcia i aktorki. Konflikt nigdy nie został wyjaśniony, tylko nieustannie się zaostrza.

Książęca para Cambridge zarzuca też Harry'emu i Meghan, że "dziwnie marszczą brwi" przy ich spotkaniach. Coś czujemy, że rodzinna kłótnia szybko nie zostanie zażegnana...

 

Więcej na temat Kate Middleton Meghan Markle