Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate razem w powozie Meghan Markle z synem Archiem i księciem Harrym wracają z meczu Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M Meghan Markle na meczu
Meghan markle na urodzinach bez syna, Archiego. Co się z nim stało?

Poważne problemy w związku Meghan Markle i księcia Harry'ego? Jak informuje amerykanski tygodniik "National Enquirer" między królewską parą jakiś czas temu doszło do poważnej kłótni! Rodzice Archiego posprzeczali się o zachowanie Amerykanki, która to nieustannie łamie protokół. Finałem tego miała być ucieczka Meghan z domu. Księżna ponoć zabrała też ze sobą dziecko!

Dlaczego książęca para Sussex pokłóciła się? Wydawało się, że ich związek jest idealny i nic ani nikt nie jest w stanie ich poróżnić. Według źródła, Harry dostał nakaz od swojej rodziny, aby przestać pobłażać swojej żonie. I kłótnia wymknęła się spod kontroli... 

1/4
Meghan Markle, książę Harry, księżna Kate razem w powozie
East News

Meghan Markle i książę Harry mają za sobą już pierwszą poważną kłótnię. Według "National Enquirer" książę Harry dostał nakaz z Pałacu, aby porozmawiać ze swoją ukochaną. Miał jej powiedzieć, aby "przestała dłużej zachowywać się jak hollywoodzka gwiazda, a zaczęła być członkiem rodziny, która ma ważne obowiązki".

Nie możesz robić tego co chcesz, kiedy ci się podoba - miał powiedzieć Harry żonie. 

Zobacz także: Meghan Markle ma za duży wpływ na Harry'ego? Jego koledzy z wojska śmieją się z księcia!

2/4
Meghan Markle z synem Archiem i księciem Harrym wracają z meczu
East News

Mało tego, książę miał sporządzić na kartce listę błędów Meghan. W odwecie księżna Sussex wykrzyczała, że nie będzie drugą "durną księżną", tak jak żona Williama, Kate Middleton. Według tabloidu księżna, po awanturze, wybiegła z płaczem z pokoju. Zostawiła Harry'ego samego na kilka godzin!

W ciągu kilku minut Meghan wybiegła z Archim w ramionach z ich domu i odjechała samochodem - dodaje informator.

3/4
Meghan Markle w sukience w paski, którą kupisz teraz w H&M
East News

Książę miał wpaść w szał, tym bardziej, że Meghan wyjechała beż żadnej ochrony! Wariował, bo nie wiedział gdzie jest i nie potrafił jej namierzyć. Całe szaleństwo trwało kilka godzin! Dopiero potem Meghan zadzwoniła do Harry'ego, ale nie przeprosiła za swoje zachowanie, a dała mu ultimatum! Powiedziała, że albo jego rodzina odczepi się od niej, albo z nimi koniec! 

 

4/4
Meghan Markle na meczu
eastnews

Harry "desperacko" nie chce stracić swojej żony, miał więc obiecać ukochanej, że niedługo opuszczą Wielką Brytanię i zamieszkają w Ameryce! 

Takie zachowanie wpędzi królewską rodzinę w kłopoty, ale Harry'ego to nie obchodzi. Książę chcę być z Meghan bez względu na konsekwencje - dodaje "NE".

Pałac nie potwierdził tych nadzwyczaj sensacyjnych informacji, ale mamy nadzieję, że konflikt już został zażegnany i między Meghan i Harry'm wszystko się układa. Czy para naprawdę przeprowadzi się do USA?

 

Więcej na temat Meghan Markle Książę Harry