księżna Kate
Mat. prasowe
Klasa!
1/6
księżna Kate
East News/Mat. prasowe

 

Księżna Kate powraca w wielkim stylu! Ostatnio żona księcia Wiliama nieczęsto bywała na salonach i ograniczyła swoją książęcą aktywność. Nic dziwnego, powód był oczywisty - księżna była na urlopie macierzyńskim i spędzała czas ze swoim najmłodszym dzieckiem, księciem Louisem. Ostatnio jednak coraz częściej możemy ją podziwiać i bardzo nas to cieszy, bo widać, że wraca do formy! Księżna znów zachwyca wyglądem, promienieje i zwraca uwagę swoimi stylizacjami. I znów udowadnia, że jedną kreację wypada pokazywać na sobie więcej niż jeden raz! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii, jak wyglądała podczas swojej wizyty w Royal Opera House, która odbyła się w środę, 16 stycznia. 

 

Zobacz: Brat księżnej Kate ciężko chory! Opowiedział gazecie o swoim cierpieniu

2/6
księżna Kate
East News

 

Księżna Kate zjawiła się w Royal Opera House w burgundowym zestawie od Oscara De La Renty. Księżna miała na sobie marynarkę na guziki i z baskinką, a także lekko rozkloszowaną spódnicę. 

 

Zobacz: Książę Karol namawiał Williama, żeby zerwał z Kate! Padły szokujące słowa

3/6
księżna Kate
East News

 

Co ciekawe, księżna Kate prezentowała się już w tym samym zestawie w 2017 roku w Chandos House in London na konferencji Guild of Health Writers. Księżna bardzo często wykorzystuje swoje stare ubrania, udowadniając tym samym, że to żadna wpadka! Za to kochają ją kobiety na całym świecie.

 

księżna Kate
Instagram
Instagram

 

Zobacz: Księżna Kate świętuje dziś 37. urodziny! Poznaj sekrety żony księcia Williama!

4/6
księżna Kate
Mat. prasowe

 

Nie dziwimy się oczywiście, że księżna nie chce rzucać w kąt markowych ubrań od znanych projektantów, które na dodatek kosztują majątek. Księżna nie jest rozrzutna i nie wydaje ogromnych pieniędzy na swoje outfity w przeciwieństwie do Meghan. A zestaw od Oscara De La Renty do najtańszych nie należał! Za marynarkę trzeba było zapłacić po przecenie 1023 dolarów, czyli ok. 3800 złotych.

 

Zobacz: Meghan Markle rujnuje finanse rodziny królewskiej! Ile już wydała?

 

księżna Kate
księżna Kate
księżna Kate

5/6
księżna Kate
Mat. prasowe

 

Z kolei spódnica z tej linii kosztowała po przecenie 459 dolarów, czyli ok. 1800 złotych. Oczywiście należy też doliczyć koszt dodatków - torebka marki Aspinal of London mogła kosztować ok. 600 dolarów, czyli prawie 2300 złotych!

 

Zobacz: Księżna Kate nie zawsze była taka szczupła! Mamy zaskakujące zdjęcia sprzed lat!

 

księżna Kate
księżna Kate
księżna Kate

6/6
księżna Kate
East News
Więcej na temat Księżna Kate