Meghan Markle
Zobacz!
1/5
East News

 

Gdy Meghan Markle została narzeczoną księcia Harry'ego, Brytyjczycy ją pokochali. Meghan wydawała się być skromną, ciepłą i bardzo miłą osobą. Zawsze uśmiechnięta wybranka księcia budziła dużą sympatię. Niestety, ten wizerunek legł w gruzach, gdy Meghan została żoną Harry'ego i okazało się, że jest wymagająca, roszczeniowa i kłótliwa. Już od miesięcy mówi się przecież o wielkim konflikcie w królewskiej rodzinie. Jakby tego było mało, właśnie wyszło na jaw, ile pieniędzy wydaje Meghan, przy okazji rujnując rodzinę.... Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii

 

Zobacz: FIGURY MOGŁABY JEJ POZAZDROŚCIĆ NIEJEDNA MODELKA... MEGHAN MARKLE MA NA TO SWOJE SPOSOBY!

2/5
Meghan Markle

 

Meghan Markle najwyraźniej nie należy do oszczędnych osób. Właśnie wyszło na jaw, że jej zachcianki kosztują rodzinę królewską prawdziwy majątek. Opublikowano zestawienie wydatków członków rodziny królewskiej i niestety, Meghan w tym wypadku króluje!

 

Zobacz: PIERWSZE OFICJALNE WYSTĄPIENIE MEGHAN MARKLE BEZ HARRY'EGO. ZALICZYŁA AŻ... TRZY WPADKI!

3/5
Księżna Kate i Meghan Markle w kościele
East News

 

Chodzi o wydatki na ubrania. Meghan od początku zachwyca stylem, ale jak teraz się okazuje, jest to warte majątek. Z zestawienia wynika bowiem, że w minionym roku na ubrania Meghan pałac królewski wydał aż 427 tys. funtów, czyli prawie dla miliony złotych! 

 

Zobacz: TEMU KOSMETYKOWI MEGHAN MARKLE ZAWDZIĘCZA PIĘKNĄ CERĘ. POLECIŁA GO JEJ SAMA KSIĘŻNA KATE!

4/5
Meghan Markle Kate Middleton
East News

 

W przeciwieństwie do Meghan, Kate jest bardzo oszczędna. Jej ubrania kosztowały jedynie 71 tys. funtów, czyli ok. 340 tys. złotych. 

 

Zobacz: MEGHAN MARKLE ZALICZYŁA POWAŻNĄ WPADKĘ! WSZYSTKO PRZEZ ŹLE DOBRANĄ BIELIZNĘ (LUB JEJ BRAK)

5/5
księżna Kate, Meghan Markle
East News

 

Myślicie, że ktoś w końcu ukróci wydatki Meghan?

 

Zobacz: Meghan i William nie znoszą się? To wideo zdradza całą prawdę!

Więcej na temat Meghan Markle