Suknia ślubna Kate Middleton
East News
1/8
księżna Kate, Kate Middleton
eastnews

 

Kate Middleton świętuje dziś 37. urodziny! Mało kto wie, że żona księcia Williama musiała przejść bardzo długą drogę, aby dostać się do rodziny królewskiej. Ukochana Brytyjczyków jest przecież córką stewardessy  i dyspozytora lotów! Choć wydawać by się mogło, że o księżnej Cambridge wiemy już praktycznie wszystko, to na jaw nieustannie wychodzą nowe sekrety z jej życia. Z okazji urodzin księżnej zebraliśmy kilka razem! Poznajcie na kolejnych slajdach tajemnice księżnej Kate!

 

Zobacz też: Księżna Kate nie spędzi urodzin z Williamem! Dlaczego? Znów mają kryzys?

2/8
Kate Middleton
East News

 

Gdy tylko brytyjskie media podały informację, że wnuk królowej Elżbiety II idzie na studia do Szkocji, to  Uniwersytet St. Andrewsa przeżył prawdziwe oblężenie odnośnie aplikacji. Wszystkie młode i wolne kobiety pragnęły studiować u boku następcy brytyjskiego tronu. Fakt ten nie przeszedł bez uwagi również Kate! Brytyjka, która po maturze zrobiła sobie rok przerwy i wyjechała do Chile także pragnęła poznać księcia. Ponoć wybrała nawet te same przedmioty co William. Finalnie księżna została magistrem historii sztuki, natomiast książę w trakcie studiów zmienił jedne zajęcia na geografię. Te pozwoliły mu uzyskać stopień magistra sztuk pięknych wyższej drugiej klasy. Ale para poznała się jednak podczas studenckiego pokazu mody. Kate zauroczyła Williama przechadzając się po wybiegu! 

 

3/8
książę William, Kate Middleton
East News

 

Pokaz mody nie okazał się jednak szczęśliwy dla Williama! Zauroczony książę tuż po poznaniu Kate chciał ją pocałować. Middleton szybko odrzuciła "zaloty" następcy tronu. Mało kto wie, że księżna była wtedy w związku! 

4/8
Kate Middleton
East News

 

Middleton z Williamem łączyła z początku tylko przyjaźń. Jednak para szybko zrozumiała, że jest to "coś więcej". Za czasów szkolnych związek pary nigdy nie interesował paparazzi. Dopiero gdy książę i księżna opuścili mury uniwersytetu stali się ulubieńcami mediów. Wszystkich interesowało, czy następca brytyjskiego tronu oświadczy się osobie bez szlacheckich tytułów? I gdy wydawać by się mogło, że nastąpi to lada moment w 2007 roku para rozstała się! Księżna dorobiła się przez to ksywki "waity Katie", czyli "czekającej Kaśki". 

5/8
Suknia ślubna Kate Middleton
East News

 

Kate i William po dwóch latach hulaszczego trybu życia zdecydowali się dać sobie jeszcze jedną szansę. W 2011 roku para stanęła na ślubnym kobiercu. Co ciekawe Kate przez ten czas unikała pracy! Gdy tylko pierścionek po księżnej Dianie pojawił się na ręku Brytyjki, ta porzuciła lekką pracę u rodziców. Wcześniej podobno przez krótki okres zajmowała się fotografią. Jednak zdjęć jej autorstwa nikt nie widział... 

6/8
Kate Middleton

 

Kate przez wiele lat nauki w Downe House była prześladowana! Brytyjka poradziła sobie z traumą, jednak część pieniędzy jakie zebrała podczas ślubu z Williamem przekazała na szczytny cel. Kate od lat walczy ze zjawiskami przemocy w szkole. W 2011 roku koperty od gości trafiły do organizacji Beatbulling. 

7/8
Kate Middleton

 

Księżna Kate dziś zachwyca wyglądem i jest inspiracją dla kobiet na całym świecie. Brytyjka nie zawsze jednak wyglądała tak dobrze jak teraz. Nosiła np. korekcyjny aparat dentystyczny! Kate poddała się również wielokrotnemu wybielaniu zębów. Gdy przygotowywała się do ślubu z księciem godzinne treningi zamieniła na czterogodzinne ćwiczenia, tak aby szybko pozbyć się zbędnych kilogramów. 

8/8
Kate Middleton
East News

 

Kate Middleton jest mamą trójki następców tronu! Gdy była w ciąży ciężko było jej zrezygnować z ostrych dań, które tak bardzo uwielbia! Księżna podobno kocha curry  i nie odmawia owoców morza. Wystrzega się słodkiego. Pilnuje diet dzieci i męża. 

 

Więcej na temat Kate Middleton Księżna Kate