księżna kate księżna Kate, książę William księżna Kate Księżna Kate księżna Kate
księżna kate
East News
I wszystko jasne!
1/5
księżna kate
East News

Od kilku miesięcy możemy podziwiać księżną Kate w stylowych płaszczach. Każde jej publiczne wyjście to nowy płaszcz. Jeśli myślicie, że ma to cokolwiek wspólnego z pogodą lub modą, to jesteście w błędzie! Okazuje się, że księżna Kate po prostu musi mieć na sobie płaszcz, a powód jest zaskakujący! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii!

 

Zobacz: „Ta sukienka jest dywanem", grzmią hejterzy. Czy zgadzacie się z krytyką sukni Kate?

2/5
księżna Kate, książę William
East News

Okazuje się, że noszenie płaszczy i to szczelnie zapiętych pod szyją to kolejna dziwna zasada prosto z królewskiego dworu! Według etykiety, kobiety z rodziny królewskiej nie powinny zdejmować publicznie płaszczy. Dlaczego?

 

Zobacz: Widać, że to troskliwa mama! W czasie spotkania z księżną z Kate jedna z dziewczynek upadła. To, co zrobiła księżna było przeurocze!

3/5
księżna Kate
East News

Okazuje się, że kobiety z rodziny królewskiej nie powinny pokazywać się bez płaszczy w pobliżu aparatów fotograficznych... To już kolejna zaskakująca zasada obowiązująca na królewskim dworze.

 

Zobacz: Jakie imię wybiorą dla trzeciego dziecka Kate i William? Są dwa mocne typy!

4/5
Księżna Kate
ONS

Przypomnijmy, że księżna Kate nie może m.in. malować paznokci na intensywne kolory. Przeczytajcie: Zauważyliście, że księżna Kate nigdy nie maluje paznokci na mocne kolory? Powód? Nie zgadniecie!

5/5
księżna Kate
Instagram
Więcej na temat Księżna Kate