książę William, księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate księżna Kate
książę William, księżna Kate
East News
1/6
książę William, księżna Kate
East News

Księżna Kate po raz kolejny zdobyła się gest, który zapewni jej ogromną sympatię Brytyjczyków i nie tylko! Księżna, która obecnie jest w 6. miesiącu ciąży, razem ze swoim mężem księciem Williamem w czasie oficjalnej wizyty w Oslo, spotkali się z dziećmi z lokalnego przedszkola. Księżna wzięła udział w lekcji jazdy na nartach oraz ognisku z maluchami. Nie zabrakło nawet pieczenia kiełbasek! W czasie przemiłego spotkania doszło do sytuacji, w której księżna Kate po raz kolejny udowodniła, że świetnie radzi sobie z dziećmi.

 

Zobacz też: Ile ma wzrostu? Jak poznała Williama? Sekrety księżnej Kate... Co ty tak naprawdę o niej wiesz? QUIZ

 

Sprawdźcie, co się wydarzyło! To najsłodsze, co dziś zobaczycie!

 

Polecamy: KSIĘŻNA KATE PONOWNIE Z POLSKĄ TOREBKĄ ZA MNIEJ NIŻ 200 ZŁ! JAKA TO MARKA?

2/6
księżna Kate
East News

Nie od dziś wiadomo, że księżna Kate uwielbia aktywności fizyczną, a narciarstwo jest jednym z jej ulubionych sportów. Nic dziwnego, że księżna chętnie wzięła udział w lekcji nauki na nartach, na którą zaproszono przedszkolaki. Ciężarna księżna sama nie jeździła, jednak wspierała maluchy w nauce. W pewnym momencie jedna z dziewczynek upadła.

3/6
księżna Kate
East News

Księżna Kate wykazała się ogromnym wsparciem dla dziewczynki. Nie tylko podtrzymała dziecko i pomogła mu wstać, ale również dodała otuchy uśmiechem i dobrym słowem. Piękny gest! Widać, że księżna Kate to troskliwa mama, a przede wszystkim bardzo empatyczna osoba.

4/6
księżna Kate
East News

Księżna Kate wzięła również udział w pieczeniu kiełbasek z dziećmi.

5/6
księżna Kate
East News

Księżna, która obecnie oczekuje narodzin swojego trzeciego dziecka, zrobiła ogromne wrażenie nie tylko na przedszkolakach, ale również na Norwegach, którzy są zachwyceni wizytą brytyjskich arystokratów w swoim kraju.

6/6
księżna Kate, książę William
East News

Czyż to nie urocze? :)